1
Aksesuarlar

1. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 9, 2015

Adem likes this.
  2. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 10, 2015

3. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 25, 2015

4. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 25, 2015

cemee , Mar 25, 2015 :
    arkadaslar kilif tavsiyesi istiyorum. zor bir tavsiye olacak:)
    su anda diztronic kullaniyorum. koruma acisindan oldukca iyi. gecen temizlemek icin cikardim kilifi. bizim opo ne kadar inceymis, ne kadar zarifmis dedim icimden:)
    yani demem o ki bu kilif iyi de telefon, suc aleti gibi oluyor:) daha ince kiliflara bakiyorum onlarda da ekran üstüne cikinti yok, ekran üstü düsse pert olur (temperli cam da var ama sütten agzi yanan yogurdu üfleyerek icermis:) ) kimi kilifin alt ve üst kismi yok.
    simdi bu kriterlerde kilif hayal gibi ama belki bildikleriniz vardir.
    birde hem diztronic hem de bugdroid kullanmis olan varsa karsilastirma yapabilirmi?

intibak likes this.
  5. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 25, 2015

Ebu-Muaz , Mar 25, 2015 :
    Benim kılıf maceramı belki hatırlarsınız. Hatta sanırım dh de tanışmamız bu konuda olmuştu. Tudia Melody kullandım ancak kısa sürdü. Koruma olarak çok, kullanım olarak zevksiz bir kılıf. Telefonu kaba, kocaman bir cihaz haline getiriyor. Şu an Nillkin Hard Matte kullanıyorum ve sanırım bu telefonu elimden çıkarana ya da bu kılıf eskiyene kadar bununla devam ederim. Ürün kesinlikle resimlerden bilgi sahibi olunacak gibi birşey değil. Kalitesi, dokusu, cihaza oturuşu görüntüsü; herşeyiyle kullanım rahatlığı ve şıklık sunuyor . En büyük güzelliği cihazı çirkin, kaba bir şekle sokmuyor. Önerimdir.

cemee likes this.
  6. cemee

cemee , Mar 25, 2015 :
    tuida melody ile diztronic hemen hemen ayni kilif gibi. koruma acisindan cok iyiler. bunlardan cok daha kalin kiliflar var gerci, millet nasil kullaniyor onlari merak ediyorum:) bunlar onlarin yaninda kibar kaliyor yine:)
    bu nillkin in cikintisi var gördügüm kadariyla ki bu aradigim bir özellik. ama alt ve üst kisminin acik olmasi beni düsündürüyor. onun disinda daha zarif görünüyor. bu kilif hard matte diye geciyor. bukulmeyecek kadar sertmi? yoksa hafif esnekmi?
    kilif ele almadan anlasilmiyor. o yüzden senin gibi bir kac kilif denemis arkadaslar karsilastirmayi iyi yapabiliyor.
    birde sert kiliflarin kimisi sorun cikariyordu bilen varmi? hangileri onlar?

7. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 25, 2015

Pelosi den daha sert Nillkin Hard Matte. Nillkin kasadan bile kolay çıkmayacak yapıda. Yani kılıfın kasaya tutunan kısımları hem kesim olarak hemde materyal olarak diğer bölgelerine göre daha sert. Elle boydan aşağı orta kısmından bükmek istersen esniyor. Pelosi kılıf telefonu düşürdüğünde, darbe alan yerinden kırılır. Köpük gibi tuhaf bir kılıf. Dokunuş olarak cihazın kasa yapısına çok benzer olduğundan hissiyat daha güzel. Ancak nillkin avantajlarından dolayı tercih sebebi.

Bende telefonun açıkta kalan kısımlarından endişe ediyordum koruma anlamında. Hikaye. Emin ol biz fazla ince düşünüyoruz. Tek sıkıntı telefonu cebinde anahtar, bozuk para gibi nesnelerle birlikte bulundurma. Metal görünümlü kısımlar farkedilmesi zorda olsa çiziliyor.

Bunların hepsini tecrübelerimden yazdım.

Herkese kolay gelsin :)

Adem likes this.
  8. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 25, 2015

@kemalwebnet benzer bir kılıfta arka kapağın boyanması gibi kötü bir tecrübeye sahip. Hatta ürünün linkini vermişti ancak şu an dışarda mobildeyim. Birde bu alüminyum Bumper kılıflar sıkıntı. Kasayı çiziyor. Gerçi çizmiyor diyenler çoğunlukta ama riske değmez. Bumper ların iç kısımları her noktada koruyucu bant ile kaplı değil. Yinede Bumper için sanırım en iyisi torras marka.

9. cemee

cemee , Mar 25, 2015 :
    tesekkürler. güzel anlatim olmus.
    dedim ya sütten agzi yanan yogurdu üfleyerek icer diye, söyleki: galaxy nexusumun kenarlarina düserek ekraninin kirilmasi pek mümkün degildi. düz zemine düssede cercevesi hafif cikintili oldugu icin ekrana bisey olmuyordu, ama sanssizlik iste birgün arabayla ugrasirken, telefonun fenerini kullaniyordum, elimden kaydi, ekran üstü, hafif cikintili bir tasin üstüne düstü, ekran kirildi. (gerci saglam telefonmus hala calisiyor)
    oponun cercevesi yok, ekran cercevenin üstünde kaliyor. ben sanssiz adamimdir, elimden düstümü dirkekt o kismin üzerine düser:) kücük bir ihtimal ama bana denk gelir:) ama nilkininin cervevesi üstte kaldigi icin düsünülecekler listesine aliyorum:)

10. naklov
    Honeycomb Mar 25, 2015

naklov , Mar 25, 2015 :
    Ben de bamboo + orzly bumper red var telefona süper bir Hava katıyor ayrıca koruma olarak da çok sağlam benim ufaklık sağa sola fırlatıyor arada hiç bir problem yaşamadım =)

intibak, Adem and cemee like this.
  11. Bilalsen
    Ice Cream Sandwich Mar 28, 2015

12. c@n
    Honeycomb Mar 30, 2015

c@n , Mar 30, 2015 :
    Nillkin Frosted Matte Hard kilif tavsiye eder misiniz..??

OPO orjinal flip cover kullaniyorum.. Cok guzel bir kilif ama flip cover kullanmasi cok kolay degil..

Tabi Nillkin alirsam birde tempered glass koruyucu alacagim..

13. necatiyigit
    Cupcake Mar 30, 2015

necatiyigit , Mar 30, 2015 :
    arkadaşlar selam ben bu oneplus storedaki jbl e1+ kulaklıkları merak ediyorum, kullanan var mı ya da Avrupa satışları ne zaman başlayacak bir bilgisi olan var mı?

14. cemee
    Ice Cream Sandwich Apr 1, 2015

cemee , Apr 1, 2015 :
    genel konusma kapali burasi en uygun yer sanirim. oneplus gamechanger olarak minnacik bir drone duyurdu. tabi millet costu yine. bir miktar sattilar (sadece amerikada sanirim) 1 nisan sakasiymis:)
    Unbenanntc.JPG
    https://oneplus.net/at/gamechanger

15. mcsememo
    KitKat Community Expert Apr 1, 2015

intibak likes this.
  16. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    hadi ya. bilsem bende alirdim 1 tane
    edit: vazgectim almazdim 45,36€ cokmus:)
    tamam iyice sacmaladim bugun cok is vardi:) 2 si o fiyatmis:D

17. mcsememo

mcsememo , Apr 1, 2015 :
    Sinirli sayida satisa cikan bir urun oldugu icin tekrar satisa cikar mi bilemiyorum ama umarim cikar. Kimsenin haberi olamadan hepsi bitti cunku. Ben gezinirken farkettim hemen aldim :D

Adem likes this.
  18. cemee

cemee , Apr 1, 2015 :
    birisi almista bende onun konusunda yaziyorum. kedi uzanamadigi cigere mundar der ya kimisi o kafada, kimisi hala saka oldugunu anlamamis:) cok tatli bir drone bence
    hayirli olsun, Allah güle güle kullanmak nasip etsin, kazadan beladan korusun:)

19. mcsememo

mcsememo , Apr 1, 2015 :
    Sagol dostum. Umarim tekrar stoga girer ,siz de alirsiniz. Iyi forumlar. :)

cemee likes this.
  20. Mustafa ERKAYA
    Froyo Apr 2, 2015

Mustafa ERKAYA , Apr 2, 2015 :
    Selamün Aleyküm arkadaşlar;
    Burası yeri mi bilmiyorum ama off Topik olduğu için, burada paylaşabileceğimi düşündüm...
    Malum telefonumuz TR'de aktif bir şekilde satılmıyor. haliyle aksesuarlarını da bulmakta zorlanıyoruz. ben şahsen kapalı bir kılıf ihtiyacı hissettiğim için diğer marka telefonların kılıflarına bakmaya başladım ve telefonuma (OPO) en uygun kılıfı bulduğumu düşünüyorum. burada marka vermiyeceğim, ve kapalı kılıf üzerin de birkaç değişiklik yaptım. tam manası ile olmasada %90 istediğim gibi bir kılıf oldu. İki adet resim koyacağım (Ufakta bir tiyo içeriyor :) ) forum yöneticisi izin verir ise diğer resimleri de koyabilirim. SAYGILARIMLA[​IMG] [​IMG]