1
Aksesuarlar

1. abdullahkan
    Gingerbread Aug 12, 2015

abdullahkan , Aug 12, 2015 :
    Adem hangi rengi tavsiye edersin?

2. Adem
    Ice Cream Sandwich Aug 13, 2015

Adem , Aug 13, 2015 :
    Hocam bende iki gümüş grisi ve birde siyah var kapağına göre değişiyor bambu kapak kullanıyorsan olmaz satıcı zaten söylüyor ama bende söylemiş olayım şimdiden, beyaz kapağa altın renkli olan ile siyah güzel gidiyor google gorsellerden Oneplus one metal bumper diye aratıp bakarsan farklı renklerde olanlarına ve hoşuna gideni seçersin, diyemiyorum ki şimdi şunu al diye zevk meselesi hocam :)

ilkeer06 likes this.
  3. abdullahkan
    Gingerbread Aug 13, 2015

abdullahkan , Aug 13, 2015 :
    Teşekkürler @Adem , ergonomik performansı nasıl peki?
    Not:bu forumdan ziyade başta @mcsememo @cemee ve diğer yardımsever arkadaşlar olmasaydı opo ile başlayan serüven opo ile bitmişti.

ilkeer06 and cemee like this.
  4. cemee

cemee , Aug 13, 2015 :
    Sagolasin elimizden geldigince yardim etmeye calisiyoruz. Arada cikan bi kac kendini bilmez disinda butun arkadaslarimiz iyi, yardim sever insanlar sükür ki...

abdullahkan and akulata like this.
  5. Adem

Adem , Aug 13, 2015 :
    Fena değil artısı kenarlarının diğer satilanlara göre oval olmasi ve altın rengi köşelerinin olması ayrica klipsle montajınin yapılması eksi yönleri ise kapakta çerçevenin oturduğu bir kaç yerde minik izler bırakması görseli atarım nasıl olduğunu daha iyi anlarsın hocam.

abdullahkan likes this.
  6. ilkeer06
    Gingerbread Aug 21, 2015

ilkeer06 , Aug 21, 2015 :
    bu bamboo kapak alamama durumu beni öldürücek bu gidişle veremden. 1 çok pahalı 2 bulunmuyor.

oguzabel likes this.
  7. oguzabel
    Eclair Sep 16, 2015

oguzabel , Sep 16, 2015 :
    Turkiye'de durum nasil bilemiyorum, ama Fransada da oyle, bamboo kapak oneplus'in kendi sitesinde satilmiyor, satisi durduruldu fakat amazon ve bazi diger siteler 70 avro'ya satiyor.
    Ben ikinci el satilan bir sitede, bamboo kapak ile oneplus one satan birine denk geldim ve sadece kapagi bana satar mi diye sordum, o da kabul etti. Bir aksilik olmazsa bu aksam 20 avroya alacagim.
    Ebay gibi sitelerde belki sizde takip edebilirsiniz bamboo kapakla satanlar varsa sadece kapagini almayi.
    Saygilar
    Herkese Iyi gunler

ilkeer06 likes this.
  8. Uzuner
    Ice Cream Sandwich Sep 27, 2015

Uzuner , Sep 27, 2015 :
    uzun vadede nasıl yıprattı mı telefonu?

9. siyaantu
    Eclair Sep 30, 2015

siyaantu , Sep 30, 2015 :
    Usb type c kablosunu nerden satın alabiliriz acaba.....link varsa atarsanız sevinirim

10. abdullahkan
    Gingerbread Oct 1, 2015

abdullahkan , Oct 1, 2015 :
    Arkadaşlar ikinci bir duvar şarjı almayı düşünüyorum.
    tavsiyeniz var mı?

Qualcomm Quick Charge özellikli olanları tavsiye edermisiniz?

Aukey-Quick-Charge-2-0-42W-3-Ports-Wall-Travel-Charger-2-Port-5V-2-4A

buda korumalı imiş
    BlitzWolf-24W-Smart-Dual-Port-High-Speed-Desktop-Charger-With-Power3S-Tech-For-iPhone-iPad-Samsung

Last edited by a moderator: Oct 20, 2015

11. cemee
    Ice Cream Sandwich Oct 1, 2015

cemee , Oct 1, 2015 :
    Eski telefonlardan kalan sarj aletin yok mu hic. Onlar daha guvenilir. Heleki 1.5A uzeri sarj aletin varsa iyi olur. Biraz daha gec sarj eder sadece

12. abdullahkan
    Gingerbread Oct 1, 2015

abdullahkan , Oct 1, 2015 :
    Hep yurtdışı usa kullandım ilave plug aparat ile elimdede yok biri işyeri diğeri ev için.sık şarj ediyorum daha öncede pil sıkıntım olmuştu hep %100 dü ; sanırım yolda belde xiaomi 10400 ile şarj etmekte iken samurai siege oynadığım içindi , bi forumda çat pat tranlate etmiştim pili bitik halde 3-4 saat bekledim normale döndü
    bunuda hatırlatayım dedim.
    @cemee @mcsememo

Uzuner likes this.
  13. Uzuner
    Ice Cream Sandwich Oct 3, 2015

Uzuner , Oct 3, 2015 :
    Yani batarya sorununu telefonun şarjı bitik halde 3,4saat boşta bekleterek mi düzelttiniz?

14. abdullahkan
    Gingerbread Oct 5, 2015

abdullahkan , Oct 5, 2015 :
    Aynen öyle doğrudur .Fakat powerbank a takılı iken oyun oynarsam yine aynı sorun ortaya çıkıyor , dediğim şekilde bekletince düzeliyor;yani powerbank dan güç alırken aktif kullanmamktan dolayı zuhur eden şarj gösterge sorunu bitik halde iken bekletince halloluyor.

Uzuner likes this.
  15. zazazula
    Cupcake Oct 20, 2015

zazazula , Oct 20, 2015 :
    Merhaba,
    Şarj cihazını kaybettim maalesef. Oneplus'ın store'da da kalmamış gözüküyor.
    [Ticari linklere izin verilmiyor, sadece urun ismi, urun fotografi ve ozellikleri eklenebilir. ]
    şunu buldum. Bunu mu alsam yoksa ebay, ********** gibi bir siteden orijinalini mi alsam bilemedim.
    Bu konuyu tecrübe etmiş biri var mı?

16. mcsememo
    KitKat Community Expert Oct 20, 2015

mcsememo , Oct 20, 2015 :
    Orjinal sarj cihazini almani, orjinal sarj cihazi alamiyorsan da samsung veya lg gibi bilindik markalarin sarj cihazlarini kullanmani oneririm nacizane.

cemee and naklov like this.
  17. cemee
    Ice Cream Sandwich Oct 20, 2015

cemee , Oct 20, 2015 :
    Evde baska telefonun orjinal sarj aleti varsa onu da kullanabilirsin. En kotu ihtimalle biraz gec sarj olur ama guvenli olur

18. zazazula
    Cupcake Oct 27, 2015

zazazula , Oct 27, 2015 :
    @cemee @mcsememo teşekkürler tavsiyeleriniz için. Bir tane samsung şarj aleti var ama 0.7 amper çok yavaş şarj ediyor. Yine bilindik markalardan 2 amperlik alacağım sanırım.

cemee likes this.
  19. cemee
    Ice Cream Sandwich Oct 30, 2015

20. cemee
    Ice Cream Sandwich Nov 12, 2015