3
[ΑΝΑΦΟΡΑ ~ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ] Χρόνος Αναμονής OnePlus One Από Την Αγορά Μέχρι Και Την Παραλαβή Του

1. gaster KitKat Moderator Jun 27, 2015

gaster, Jun 27, 2015 :
    Πες τους το IMEI σου και ρωτησε τους σε περιπτωση που ειναι refurbished θελω αντικατασταση. Αλλα αυτο ισως ειναι και σπανιο. Αν δεις οτι φαινεται ολοκαινουργιο και ολα δουλευουν ρολοι θα σου προτεινα να το κρατησεις και να μεινεις ευχαριστημενος. Εγγυηση εχεις 2 χρονια οποτε οτι και να γινει μην ανησυχεις

2. jordany91 Cupcake Jun 28, 2015

jordany91, Jun 28, 2015 :
    ρε φιλε, πραγματικα για κοροϊδα μας περνανε!!!!
    οριστε και η τελευταια "απαντηση"

MartyToday at 03:13
    Hello *****,

Good day to you!

Thanks for getting in touch. This UV Protector has just recently been released to our valued customers who has the global version of the OnePlus One. This extra protection was added after the device has passed the rigorous tests in the factory. Just to clarify, that is not a screen protector. It is a UV protector which will protect your OnePlus One from the sun's harmful Ultraviolet rays.

Consider it as your device's "Sunblock". Let me know if you have other questions. :)

Best regards,

Marty Liu

μια μου λενε ειναι να προσταταευσει τον χρηστη και τωρα εγινε "αντι-ηλιακο" για την ιδια την οθονη?!?! πανε καλα!!??
    και στο oneplus two τι θα βαλουν?? μηπως να υποβληθει και σε χημειοθεραπεια προληπτικα απο καρκινο;;;

επισης ενα αλλο πραγμα, μπορεις (εφοσον εχεις πανω απο μια συσκευη) να κατεβασεις και τις δυο αυτες εφαρμογες (CPU z και CPU x) και να ποσταρεις screen shots απ'τις δυο εφαρμογες?
    στο CPU Z μου λεει qualcom 801 αλλα στο cpu X μου λεει qualcom 800!!
    κατεβασα το antutu officer και ελεγξα την συσκευη αρα δεν προκειται για μουφα αλλα με προβληματισαν τα διαφορετικα αποτελεσματα απ'τις εφαρμογες!

Last edited: Jun 28, 2015

3. gaster KitKat Moderator Jun 28, 2015

gaster, Jun 28, 2015 :
    Μενει να παραλαβει καποιος αλλος νεα συσκευη τωρα στα συντομα και να δουμε αν εχει αυτη την ζελατινα

4. jordany91 Cupcake Jun 28, 2015

jordany91, Jun 28, 2015 :
    μπορεις σε παρακαλω να ποσταρεις cpu Z screen shot και
    cpu X screen shot???
    αν και δεν πιστευω να παραλαβει καποιος αλλος συσκευη με κατι τετοιο αλλα θα δουμε.
    και παλι ομως, δεν γινεται να δωσουν 2 εξηγησεις για κατι τετοιο...

5. jordany91 Cupcake Jun 29, 2015

jordany91, Jun 29, 2015 :
    ρεεε διαβστε εδω!!!

Hello *****,

Thank you for your feedback and sorry to hear your doubt about the screen protector attached on your device as you believe it's refurbished.

Please be informed that the screen protector as shown on your picture is a UV protector added to our device directly from our factory. This means when customers receive their OnePlus One, a UV protector is already there on their screen. Devices with UV protector will be shipped to all global regions.

Please note that we don't sell this UV screen protector yet as this will be given to our customers who just purchased OnePlus One.

I know you've read some forums saying they've received a phone with screen protector. That is because we send refurbished or reconditioned phones for replacement but not to a brand new purchased ones.

If you feel that you received a refurbished phone, we can arrange a replacement for you but we can't guarantee that you will get a brand new one. You already have one, but then again, for replacement we might send refurbished or reconditioned device.

You also have the option to return it for refund. Please let us know your decision so that we can proceed to the next option.

δεν σχολιαζω!!!

6. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Θα το κανω οταν ειμαι διαθεσιμος φιλε. Εχε το νου σου

jordany91 likes this.
  7. stathisgr Cupcake Jun 29, 2015

stathisgr, Jun 29, 2015 :
    καλημερα παιδια εχω παραγγειλει το κινητο μεσω paypal απο της 24/6 και δεν εχει ερθει ακομα . Επισης , σε ποια σελιδα μπαινω και μου λεει αναλυτικα που βρισκετε το κινητο γιατι μπηκα στο Royal Mail και μου λεει μονο οτι "
    Status: It's on its way

Your item, posted on 24/06/15 with reference has been passed to the overseas postal service for delivery in GREECE."
    ευχαριστω

Attached Files:

• 1234.png
      1234.png
      File size:
      15.1 KB
      Views:
      111

8. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Καλημερα φιλε. Οπως γραφει κι ολας. Θα ερθει. Δεν εφτασε. Με Royal υπολογισε 10-12 μερες εργασιμες

9. stathisgr Cupcake Jun 29, 2015

stathisgr, Jun 29, 2015 :
    ok φιλε ευχαριστω !!! το σαββατο πιανετε για εργασιμη μερα ή οχι?

10. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Το ΣΚ οχι

11. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Οι φωτογραφιες φιλε που λεγαμε

Screenshot_2015-06-29-22-28-03.png Screenshot_2015-06-29-22-28-18.png

12. jordany91 Cupcake Jun 29, 2015

απ'το cpu X ???

εκει βγαζει διαφορετικο μοντελο επεξεργαστη (qualcom snapdragon 800)

13. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Στο Playstore Που εγραψα CPU X δεν μου εβγαλε καποια σχετικη εφαρμογη

14. jordany91 Cupcake Jun 29, 2015

ουτε εγω το βρισκω τωρα που το λες.. το βρισκω μονο στο ιστορικο εφαρμογων μου μεσω google play, προσπαθησα να κανω share αλλα μου λεει πως δεν υπαρχει ο συνδεσμος. παρολο που το κατεβασα μια χαρα, τελος παντων, μαλλον εφταιγε η εφαρμογη, ολα οσα ειναι cpu Z ειναι ιδια με τα δικα σου... thanks

15. gaster KitKat Moderator Jun 29, 2015

gaster, Jun 29, 2015 :
    Οποτε κομπλε. Οσο για το CPU X λογικα το δωσανε δρομο απο το Play Store

jordany91 likes this.
  16. vasilisgeo Eclair Jul 12, 2015

vasilisgeo, Jul 12, 2015 :
    παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει επειδή είμαι πρωτάρης μερικές οδηγίες για το τι να διαλέξω (τρόποι αποστολής), που βλέπω που βρίσκεται το κινητό, πώς να γράψω την διεύθυνση μου, γίνεται να πληρώσω με πιστωτική, και γενικά τα βασικά

17. gaster KitKat Moderator Jul 12, 2015

gaster, Jul 12, 2015 :
    Μπορεις να πληρωσεις μονο με Paypal αλλα για την ωρα δεν ξερω αν λειτουργει στην χωρα μας λογο της καταστασης με το Eurogroup και τις τραπεζες. Οι τροποι αποστολης ειναι Standard οπου περιμενεις 10-12 εργασιμες και Express οπου περιμενεις 4-5 εργασιμες και σαφως ειναι και ακριβοτερη

18. vasilisgeo Eclair Jul 13, 2015

vasilisgeo, Jul 13, 2015 :
    α οκ ευχαριστώ... μπορείς να μου πεις λίγο την διεύθυνση πώς την γράφω στα στοιχεια? αυτό το φοβάμαι λιγάκι μήπως γίνει κάποιο μπέρδεμα

19. gaster KitKat Moderator Jul 13, 2015

gaster, Jul 13, 2015 :
    Με αγγλικους χαρακτηρες greeklish που λεμε. Π.χ Kolokotroni 23 1st Floor, Evosmos, Thessaloniki, Greece, 56224

20. vasilisgeo Eclair Jul 13, 2015

vasilisgeo, Jul 13, 2015 :
    Το ζητάει έτσι ολόκληρο να το γράψω ή με "κομμάτια"?