3
[ΑΝΑΦΟΡΑ ~ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ] Χρόνος Αναμονής OnePlus One Από Την Αγορά Μέχρι Και Την Παραλαβή Του

1. gstekas Cupcake Jul 13, 2015

gstekas, Jul 13, 2015 :
    2 ερωτήσεις έχω:
    Γιατι όταν πας να παραγγείλεις σου βγάζει το Express=1-2 εργάσιμες ενώ εσείς λέτε 4-5;
    Ξέρει κάποιος πότε θα έχει ξανά stock το OPO?

2. gaster KitKat Moderator Jul 13, 2015

gaster, Jul 13, 2015 :
    Εκει που γραφει 1st Addres γραψτο. Ναι θελει τα στοιχεια περιοχη, νομος, ταχυδρομικος, πολη, χωρα

3. HelpMe Froyo Jul 14, 2015

HelpMe, Jul 14, 2015 :
    Ακριβώς το ίδιο έχει κι η δική μου - χωρίς σημείωμα πάντως. Να τονίσω βέβαια ότι η δική μου ήρθε ως "αντικατάσταση" κατόπιν γνωμάτευσης 'beyond repairment' της συσκευής που είχα σε λειτουργία επί 53 μέρες ....

Υποψιάζομαι ότι έχουν αρκετές "refurbished" με τόσες επιστροφές που είχαν λόγω προβλημάτων με οθόνες στις πρώτες παρτίδες ....

[Η δική μου εμπειρία εδώ - δείτε μόνο τα τελευταία posts: https://forums.oneplus.net/threads/i-empeira-moy-me-to-rma-tis-oneplus.309798/page-2#post-11849394]

4. dendrinos89 Cupcake Nov 13, 2015

dendrinos89, Nov 13, 2015 :
    Καλημέρα

Θα γίνω κάτοχος ενός Oneplus X και πριν το παραλάβω γιατί είναι στο δρόμο ακόμα, θα ήθελα να ρωτήσω.Μου το στέλνουν από Κίνα με Express 25 ευρώ διότι δεν υπήρχε αλλη επιλογή. Θα χρεωθώ τελωνείο?

5. gaster KitKat Moderator Nov 13, 2015

gaster, Nov 13, 2015 :
    Καλημερα φιλε μου. Απο την στιγμη που το αγορασες απο την OnePlus και την ιστοσελιδα της επισημα, δεν πληρωνεις κανενα εξτρα κοστος εκτελωνισμου. Το στελνουν απο Αγγλια απο τις αποθηκες τους επειτα Γερμανια και απο εκει Ελλαδα. Ακομα και απο Κινα να παει Αγγλια μετα ολα γινονται εντος Ευρωπης με μια διαδικασια δικια τους. Οποτε δεν χρειαζεται να ανησυχεις. Καλοριζικο με το καλο και θα ηταν ωραιο να κανεις ενα review εδω αν θα σου ηταν ευκολο :)