0
[APLIKACIJE] - Iskustva, preporuke, problemi

1. vrbljani Gingerbread Aug 2, 2015

vrbljani, Aug 2, 2015 :
    @maxxis95,imaš dugme search I ukucaš browser buffering I dobiješ 7651200 tema ali nema odgovora,još ako se u životu fokusiraš da podesiš telefon onda imaš velike šanse da to I popraviš.
    Pozz
    Ili kupi iPhone ili windows phone :)

2. zucko82 Froyo Aug 25, 2015

zucko82, Aug 25, 2015 :
    najbolja aplikacija za fotografije i ja sam je uvek koristio, još od prvog androida 2011;) Svima je preporucujem

3. zucko82 Froyo Aug 25, 2015

zucko82, Aug 25, 2015 :
    HERE mape takođe ima Offline maps. Biraš za koju državu hoćeš da skines mape i potpuno su besplatne.

4. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Aug 25, 2015

5. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Sep 22, 2015

jartukovic, Sep 22, 2015 :
    Danas idem nešto prebacivati sa Airdroid-om kad ono obavijest na njemu da mi oneplus i airdroid poklanjaju godinu dana premium usluge. Provjerite i vi koji koristite airdroid (Naravno trebate biti logirani na airdroidu- registracija je besplatna).

antunDuranec likes this.
  6. matija646 Jelly Bean Sep 22, 2015

matija646, Sep 22, 2015 :
    logan na air droid sa istim mailom kao i tu na stranicama, ali ništa..

7. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Sep 22, 2015

8. matija646 Jelly Bean Sep 23, 2015

9. antunDuranec Honeycomb Sep 23, 2015

antunDuranec, Sep 23, 2015 :
    ja nikad nisam bas bio sretan sa tim airdroidom.... nisam vise ni sigurn zasto...ni zasto uopce sluzi :D

Last edited: Sep 23, 2015

10. xxxlux Honeycomb Sep 23, 2015

jartukovic likes this.
  11. Deactivated User Oct 28, 2015

12. Deactivated User Oct 28, 2015

jartukovic likes this.
  13. fkolacek Cupcake Oct 30, 2015

fkolacek, Oct 30, 2015 :
    koristim deezer i vec mi se par **** dogodilo da uđem aplikaciju i nakon 3 sekunde se crasha jel zna netko kak to popravit i da kod biranja kontakata u phone kontakti su mi kao prvo prezimena a tek onda imena, a u kontaktima su normalno prvo imena pa preezimena jel zna netko kak to i deezer popravit ?

14. ipenovic Froyo Oct 30, 2015

ipenovic, Oct 30, 2015 :
    Za kontakte u Phone aplikaciji:
    Dolje desno tri točkice - Settings - General - Sort by

15. Franjo Jelly Bean Nov 14, 2015

16. matija646 Jelly Bean Nov 14, 2015

Slydelix likes this.
  17. Slydelix Jelly Bean Nov 14, 2015

18. mgracan Cupcake Nov 17, 2015

mgracan, Nov 17, 2015 :
    Pozdrav svima

Novi sam ovdje, a novi sam i u svijetu rootanih telefona. Polako se privikavam i pokusavam snaci u svemu tome. Nedavo sam kupio OP2, rootan, sa Oxygen 2.1.1 ... i neznam sta bih vam rekao. Osjecaji i dojmovi su izmjesani :)
    Na jednu stranu me vuce pionirska radoznalost, sloboda koju okmogucuju rootani telefoni a na drugu me malo frka :) malo mi nedostaje, pa ajde recimo to tako "sigurnost i bezbriznost" kod ovih drugih...
    Za sada jos uvijek samo "gledam" svog novog ljubimca u jednoj ruci a za svaki slucaj u drugoj je moja stara provjerene xperia Z :):)
    ... i nikako da se odlucim da "krenem"...Moram prvo otici kod operatera da promjenim sim karticu a kad to napravim, vise povratka nema :) Uzasavam se svih instalacija, prebacivanja, namjestanja. Koristim osobno i poslovno bankarstvo na mobu, video nadzor sa 16 kamera, puno drugih stvari...dali ce sve to proraditi...
    Za sad jos uvijek samo citam forum. Polako ucim, gledam sa cim se susrecete, koje probleme imate i kako ih vise manje rijesavate...
    Vidim da predlazete razne aplikacije i vidim da ce mi to sve trebati ;)
    A sada nakon ovog malo duzeg uvoda bih molio...hm..neznam ni kako bih vam objasnio...(i nemojte se smijati) :rolleyes: .. htio bih imati galeriju kakvu imam sad na sony-u (android 5.1.1) ili barem neku slicnu.?
    Naime fali mi mogucnost kad odvorim album, aplikacija vam poreda slike po vremenskom slikanju. Ok, to moze svaka. Ali, posto puno slikam, sto zbog posla sto ovako privatno, kad je puno slika u odredjenom vremenskom priodu one nestano sve odjednom na ekran. Tada ja mogu prstom povuci vodoravno s desna na lijevo i thubnaili se smanjuju. Sto vise **** to ponovim oni su sve manji i manji, sve dok mi cijeli sadrzaj ne stane na ekran. A tako i suprotni pokret ih opet povecava...
    Dali netko zna za tu mogucnost u nekoj drugoj aplikaciji za slike ili dali je stvarno moguce staviti takvu kakvu imam sad na sony-u ?
    Htio bi da ima mogucnost i "laganog" skrivanja fotki koje sad imam. Ne nesto dubinski, sa pinovima i passovime (za to neka se brinu druge aplikacije) nego cisto ono da kad otvoris galeriju slika nije odmah TU na udaru. Sad mogu, jednostavno ju oznacim i prebacim u mapu "skriveno" koja je unutar same galerije i ako mi treba, jednostavno udjem u tu mapu. Na isti nacin je i vratim u "regularni" prikaz...
    Nadam se da sam uspio pojasniti sta me muci. Sta ce tek biti kad se uhvatim u kostac sa pravim problemima :)
    Htio sam vam poslati screanshot iz telefonske galerije koje bi jos malo pojasnile ono sto trazim al to nisam mogao. Pa ujedno pitam moderatora zasto nisam mogao ili na koji nacin da to napravim ?

Zahvaljujem svima i lp :)

Last edited: Nov 17, 2015

19. matija646 Jelly Bean Nov 17, 2015

matija646, Nov 17, 2015 :
    jednom dok vidiš što ti nudi svijet otključanog moba, i dok jednom probiješ led na tom području, nećeš više biti u strahu od toga
    meni osobno je to pod obavezno na svakom mobu, jer ti daje puno više mogućnosti i slobode da si urediš mob kako ti paše, makneš neke stvari koje ti ne trebaju, ili da čak mobu poboljšaš performanse, baterija bolje traje i slično
    što se tiče aplikacije za slike, recimo google photos aplikacija ti daje mogućnost zumiranja ili povećavanja pregleda slika, tako da možeš imati prikaz po mjesecima, ili po danima kad je što slikano, a sakrivanje slika tu nema, ali to ne korisitm, tako da nisam ni siguran koja aplikacija bi to imala

20. Franjo Jelly Bean Nov 17, 2015

Franjo, Nov 17, 2015 :
    Sto se tice banaka i njihovih app, sa Titanium backupom si bez brige. Sve se vraca i nema problema. To ti govorim iz iskustva.;)