4

[APPS] Aplikace - Tipy, rady, zkušenosti, pomoc...

1. Andrejwk0 Eclair Mar 31, 2016

Andrejwk0, Mar 31, 2016 :
    Už som začal písať po prvých riadkoch odpoveď až potom som dočítal že už vieš riešenie :)
    mal som tento istý problém, riešil som to podobne ako ty, až som nakoniec našiel riešenie na XDA :)
    To upozornenie som tiež vždy len odklikol :) tato generácia och :(

fafos likes this.
  2. milotamarek Froyo Jul 9, 2016

milotamarek, Jul 9, 2016 :
    Mám problém s vypínáním GPS při vypnutém displayi. Je třeba zapnutý trénink Endomondo a po chvíli nečinosti GPS signal lost, pomůže až vypnutí a zapnutí GPS. Trasa v Endomondu se tím pádem nezaznamenává. Přestože jsem dal aplikaci neoptimalizovat v nastavení baterie - žádná změna. Ví si někdo rady?

3. Ondskapt Cupcake Oct 2, 2016

Ondskapt, Oct 2, 2016 :
    Ahoj, mohl by mi někdo prosím doporučit nějakou aplikaci na převod sms z mého starého Huawei Honor 2 na OnePlus 3? Díky.

4. Pablo Escobaro Ice Cream Sandwich Oct 3, 2016

Pablo Escobaro, Oct 3, 2016 :
    Nepoužívám ale jako laik si myslím, že problém bude jak píšeš v optimalizaci úspory baterky, takže bych se zkusil povrtat v tom :D nebo zkus přímo hlavní forum jestli už tam něco o tom není a nebo možná i tady se někdo najde kdo využívá endomondo. Já našel jen takové ty základní vipe cache atd. ale nic konretního a hlavně asi to bude jinak u OP2 i OP3 a nevím který stroj používáš ;)

Jak máš nový OP3 tak i nový život :D tak na staré SMS se víš co :D ale jinak vím, že je nějaký SMS backup tak zkus strýčka googla ;)

fafos likes this.
  5. bolek007 Gingerbread Oct 3, 2016

bolek007, Oct 3, 2016 :
    parkrat jsem pouzil SMSBackupRestore, fungoval ok...

6. ga100n Cupcake Oct 4, 2016

ga100n, Oct 4, 2016 :
    Přecházím z iOS, tak omluvte případné otázky :)
    Lze na kláveznici přehodit na qwerty z qwertz ?
    Pořád mi tu cinkaj notifikace mailu. Dá se k jednotlivým app přiřadit jiný zvuk ? (třeba žádný)

Dik dik

7. fafos Honeycomb Oct 4, 2016

fafos, Oct 4, 2016 :
    Nastavíš přímo v Gmailu. Nastavení - tvůj účet - zvuk - žádný.

ga100n likes this.