39

[ARHIVA] Members from Croatia, Serbia, BiH, Montenegro and Macedonia

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. spiconi Gingerbread Apr 21, 2015

spiconi, Apr 21, 2015 :

dogovorio sam slanje za njemacku iz bosne preko poznanika, on u nedjelju ide za njemacku, a mobitel ce biti u ponedjeljak ujutro u njemackoj. tako da cu ici na accept RMA i potvrda adrese tek u petak, takodjer sam poslao i opo mail i pitao ih koliko imam vremena da kliknem na accept, posto sam kao u frci sa poslom....

UPDATE:

Hi Aldin,

You can verify it now, and then follow our instruction to schedule the pickup. The whole process may take 1-2 weeks if everything goes well.

Regards,

May

tako da cu sad ici na accept

matija646 likes this.
  2. spiconi Gingerbread Apr 21, 2015

3. Slydelix Jelly Bean Apr 21, 2015

Slydelix, Apr 21, 2015 :
    link evo tu ti pise

4. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 21, 2015

jartukovic, Apr 21, 2015 :
    Invites podforum ostaje aktivan jer OnePlus namjerava proširiti asortiman pa će za neke proizvode na početku distribucije opet trebati pozivnice. Npr. za OnePlus Two i njegovog manjeg brata :)

5. Slydelix Jelly Bean Apr 21, 2015

Slydelix, Apr 21, 2015 :
    onda privremena arhiva?

6. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 21, 2015

jartukovic, Apr 21, 2015 :
    1: nema potrebe da quotaš post ako pišeš odmah poslije njega.
    2: Forum te podforum ne mogu zaključavati te mjenjati imena jer za to ovlasti imaju isključivo administratori, mi pazimo da se ljudi drže reda te moderiramo threadove i postove u postavljenim forumima i podforumima.
    3. Zašto ti smeta podforum?

Astraion likes this.
  7. spiconi Gingerbread Apr 21, 2015

8. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 21, 2015

9. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 22, 2015

10. niko.brajdic Cupcake Apr 23, 2015

niko.brajdic, Apr 23, 2015 :
    Evo došao je već jučer :) kupio sam 64 GB s official stranice (nije baš 64 nego 54, odn. cca 58 milijardi bajtova, malo su odrali više nego drugi proizvođači :/ ), valjda je automatski prepoznao da sam iz Hrvatske po podacima koje sam im dao pa su ga slali vjerojatno iz Njemačke. Btw nije bilo izbora shipping methoda, ponudio mi je samo express koji dođe 26 eura. 26 EURA!. DVADESET I ŠEST. Ali ništa zato, zadovoljan sam za sad.
    Uzeo sam si još i flip cover, bio je na special discountu od 5 eura :D super stvar radi, mobitel se sam otključava kad ga otvoriš :)
    došao je s CM 11, ponudio mi je updateat na XNPH05Q čim sam ga spojio na Wi-Fi... Kolko sam skužio, danas su upet pustili CM 12 OTA jer su konačno završili Ok OnePlus koji ja osobno neću ni koristit hahah

11. Marko2404 Donut Apr 24, 2015

Marko2404, Apr 24, 2015 :
    pošto sam prvi **** roota-o mob, zanima me kako instalirati ažuriranje sustava koje mi se pojavilo. Mobitel mi se reboota u TWRP Bootloader kada pokušam instalirati ažuriranje.

12. matija646 Jelly Bean Apr 24, 2015

Marko2404 likes this.
  13. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 24, 2015

jartukovic, Apr 24, 2015 :
    TWRP inace nije bootloader nego recovery.
    Prvo vidi dali imaš zadnju verziju TWRP-a jer ako nije zadnja ili predzadnja nece ti htjeti flešati zbog nekompatibilnosti, tj radit ce probleme. Onda skini SuperSU zadnju verziju i prebaci na mob. Probaj preko TWRP-a otići u CACHE i tamo nadji update file koji je mob skinuo te ga flešaj i odmah iza njega supersu. Ukoliko ti odbija flesat file onda skini zip sa xda koji je modificiran za one kojima javlja gresku. Nakon toga clear cache i dalvik i reboot.

14. croatan Eclair Apr 24, 2015

croatan, Apr 24, 2015 :
    Evo konacno stigao i meni OPO, zahvaljujem svima kojima sam bio dosadan u porukama a i na forumu, no na kraju je sve ispalo više manje uredu :D
    Uglavnom mobitel je stigao iz Kine nakon 2 dana u hrvatsku (ako se ne varam) i ovdje je bio nekih tjedan dana zbog glupe carine i papirologije -.-'
    To je jedino što me jako zasmetalo. Ako će netko imati kakvih problema sa carinom ili nece znati sto mora i kako poslati slobodno mi se javi ;)
    Mobitel je super, uzivam na njemu, gore je CM...vidjet ću što drugi preporucuju na forumu pa mozda stavim nes drugo ;)

Aj Sretno svima ;)

15. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 24, 2015

16. Luksi Donut Apr 24, 2015

Luksi, Apr 24, 2015 :
    Dosao mi je novi update OTA. Skinulo se i mobitel se rebootao u TWRP. Neznam sto bi sad trebao napraviti??

Ako sam dobro shvatio u odgovoru Marku2404, treba naci u Cacheu image koji je skinut, ali tamo ga nema. Je li to zip ili image file? Ja sam trazio u Cache folderu koji se nalazi uz boot, data, dev, etc, firmware...i ostale foldere.

Da li jednostavno mogu ici na Reboot bez instalacije?

Da li to znaci da cu kod svakog OTA updatea morati preko TWRP-a instalirati updateove?

17. nerazzurro Ice Cream Sandwich Apr 24, 2015

nerazzurro, Apr 24, 2015 :
    Za root uređaje

Poželjno je prije instalacije napravit backup da nebi nešto pošlo po zlu

skines zip file sa neta,ubacis u mobitel
    REBOOT INTO RECOVERY
    SELECT >> INSTALL
    SELECT>> (YOUR DOWNLOADED FILE: cm-12.0-YNG1TAS17L-bacon-signed)
    SWIPE TO FLASH
    SELECT WIPE CACHE/DALVIK
    SWIP TO INSTALL SUPERSU
    SELECT REBOOT SYSTEM

edit:
    ubaceno u temu root&recovery.

Last edited: Apr 24, 2015

18. matija646 Jelly Bean Apr 24, 2015

matija646, Apr 24, 2015 :
    upravo to što je rekao nera
    sa tim psotupkom svaku put ide flash, i siguran si da će dobro proć
    samo ja bih još nadodao na ovo se, da se prije pokretanja ičega, napravi backup roma, čisto iz sigurnosti, jer nikad neznaš što može poć po zlu

nerazzurro likes this.
  19. Luksi Donut Apr 24, 2015

20. Astraion Ice Cream Sandwich Apr 24, 2015