13
Bulgarian Thread: [Българската следа] Размяна на покани

1. nizmirov
    Cupcake Aug 3, 2016

nizmirov , Aug 3, 2016 :
    За Wi-fi съм напъкно съгласен, даже като му пусна speedtest и веднага се вижда, че слаба скорост лови. Мобилните данни за сега не съм видял да има проблем и при смяната също. При мен се появи друг по-сериозен проблем. Като сменям от задна камера на предна екрана става размазан и излиза въобще от камерата същото и при snapchat. Направих ресет и пак същия проблем, предна камера не работи (до преди 1 ден всичко си беше ок). Някой да знае как може да се реши проблема? Ако нещо не намеря решение го пускам за ремонт, ама е странно за 5 дни да дава проблеми

2. kenan_c
    Cupcake Dec 1, 2016

kenan_c , Dec 1, 2016 :
    Здравейте! Тъй като се намирам в Германия и си поръчах новия 3Т, установих че няма български език. Може ли някой да ме посъветва дали може да му се добави БГ език и как. Благодаря предварително. Поздрави на всички!

3. nicstoun
    Cupcake Dec 1, 2016

nicstoun , Dec 1, 2016 :
    Теглиш CyanogenMod 13 или 14 и си в джаза. Това е варианта за момента.

4. kenan_c
    Cupcake Dec 1, 2016

kenan_c , Dec 1, 2016 :
    Здравей и благодаря. Тъй като не съм на ти с тия неща може ли малко подробности как да го сваля от къде и въобще как стават нещата. Ако е удобно разбира се! Поздрави!

5. dimitar.apostolov
    Cupcake Dec 15, 2016

dimitar.apostolov , Dec 15, 2016 :
    Здравейте,
    Търся си един от двата черни калъфа за OnePlus 3:
    - Spigen Rugged Armor Black
    - Cruzerlite Bugdroid Circuit TPU Case Black

Някой ако има излишен или знае откъде да си взема с нормална цена да пише.

6. Shtiliyan Shtiliyanov
    Cupcake Dec 31, 2016

Shtiliyan Shtiliyanov , Dec 31, 2016 :
    Здравейте, наскоро си купих ОР3Т. Телефончето работи добре но забелязах две неща които малко дразнят. Няма меню на български език, което е дразнещо предвид цената на телефона, и второ - не дава възможност за избор на външни музикални файлове като тон на звънене, освен вече вградените.
    Някой може ли да помогне? Предварително казвам, че не разбирам нищо от софтуер и ако трябва дасе прави нещо по-сложно, моля обяснете като на лаик. Благодаря!

7. Иванчо8
    Cupcake Dec 14, 2017

Иванчо8 , Dec 14, 2017 :
    Продавам Bumper case carbon за oneplus 5 -нов, неотварян. Ще бъде при мен другата седмица.Ако проявявате интерес ми пишете за цената на лично. :)