13
Bulgarian Thread: [Българската следа] Размяна на покани

1. krasimirmarinov
    Cupcake Dec 10, 2015

krasimirmarinov , Dec 10, 2015 :
    Нека споделя новите проблеми около DHL. В момента втората пратката е блокирана на митницата в София и иска освобождаване. На мен това ми се струва странно, само аз ли имах впечатлението, че OnePlus имат европейски клон за поръчките си за Европа?

2. adlibitum
    Ice Cream Sandwich Dec 10, 2015

adlibitum , Dec 10, 2015 :
    Уж имаха. Във Великобритания. Ама може вече и да са го закрили?

3. Martin_VN

Martin_VN , Dec 10, 2015 :
    Много странно вече 2-ри човек тук се оплаква от задържане на митница. До сега моя и на други от Европа минават пратките през East Midlands UK и там ги освобождават, после Германия и накрая София(това за БГ). Дано се оправят тези доста неприятни недоразумения.

adlibitum likes this.
  4. Martin_VN

Martin_VN , Dec 10, 2015 :
    Гледам търсят хора в маркетинга за Италия, Германия, Испания и доста места има за Лондон. Не би трябвало да затварят.

adlibitum likes this.
  5. E28
    Donut Dec 10, 2015

E28 , Dec 10, 2015 :
    Мерси, тъй като не успях, реших да изчакам по-разбиращ от мен да го направи. Не знаех , че е бета версия 6.0 Явно по-добрия вариант ще е за 5.1.1 Днес имах гости и не съм гледал, но май ще се възползвам от съвета ти, или ще инсталирам зип файла за 6.0, ще реша 50 на 50 съм. Ще пиша. А за 5.1.1 съм повече от доволен, почти без забележка.

6. Martin_VN
    Ice Cream Sandwich Dec 17, 2015

Martin_VN , Dec 17, 2015 :
    Сетиха се да ми пратят, т.е. имам 3 покани за OPX с давност 7 дни(смятано то 17.12.2015).

7. Svetlo
    Cupcake Dec 17, 2015

8. Petya_SF
    Cupcake Dec 25, 2015

Petya_SF , Dec 25, 2015 :
    Здрасти, понеже съм се засилила да поръчвам точно този телефон, би ли споделил кое в него не ти допада? Мерси предварително, ако трябва да се отказвам навреме :)

9. Andon Iliev
    Cupcake Jan 6, 2016

Andon Iliev , Jan 6, 2016 :
    Imam pokana za one plus x. Ako nqkoi q iska da pishe na licno saobstenie ili da me komentira.

10. linuxxp
    Gingerbread Jan 6, 2016

11. ovedenski
    Eclair Jan 11, 2016

ovedenski , Jan 11, 2016 :
    Здравейте! И за много години!!!
    Имам питане относно т.нар. бамбукови задни капаци на oneplus one. Намерих тук
    http://ru.**********.com/item/100-O...ver-For-Oneplus-One-With-NFC/32489340383.html
    уж оригинален капак. Наистина ли е от бамбук или е имитация на това ми е въпроса. И като размер остава ли си този от оригиналния си черен матов капак или е малко по-дебел?
    Това със звездите да се чете като алиекспресс (на латиница)

12. adlibitum
    Ice Cream Sandwich Jan 14, 2016

adlibitum , Jan 14, 2016 :
    Здравейте!

Честита 2016 на всички! С пожелания за здраве и успехи!

А сега по същество: през около месец се случи проблем с моят OnePlus. Бях му инсталирал CM12.1.

И един ден, след "OTA update", телефона не можа да се рестартира. Нещо повече, устройството така "заби", че изпадна в постоянен рестарт.

Малко повече инфо може да намерите тук: forums.oneplus.net/threads/constant-boot-loop

В крайна сметка, обърнах се към OnePlus и оттам поеха нещата в свои ръце. И ремонтът и транспортните разходи в двете посоки, бяха за тяхна сметка.

Респектиран съм от тяхната Customer Service! :cool:

П.П.:
    Дали някоя българска или Западноевропейска фирма щеше да ми обърне внимание? ;)

ShiroFeu likes this.
  13. linuxxp
    Gingerbread Jan 14, 2016

linuxxp , Jan 14, 2016 :
    И аз смених моя 1+1 преди време заради дефект. Наистина поеха разходите и бях доволен. Преди няколко дни обаче ми пристигна 1+Х и какво да видя. Кутията смачкана цялата, чудо е че телефона е със здрав дисплей. Вътре един парцал пакинг лист, който все едно е бил на земята в паркинга на мола в мокро време. Кутията на кейсът който поръчах отворена, кейсът счупен и с разлепен протектор. Телефона има драскотина, наистина е малка, но я има. Ето снимки! Писах до подръжката, но за момента отговор няма, вече 3-ти ден.

14. adlibitum
    Ice Cream Sandwich Jan 14, 2016

adlibitum , Jan 14, 2016 :
    Неприятно!
    Успех в разрешаването на проблема!!!

15. colin96
    Cupcake Jan 16, 2016

colin96 , Jan 16, 2016 :
    Здравейте, и аз получих днес 3 покани за oneplus x. Ако някой има желание мога да му пратя по имейл

16. Seaman4e
    Cupcake Jan 19, 2016

Seaman4e , Jan 19, 2016 :
    Mozh li da se wyzpolzwam ot Washata pokana? Iskam takyw telefon ot kraq na 2015g., no ne znam otkyde da si wzema pokana. Благодаря предварително!
    Б.Цв.Павлов

17. gen4o
    Eclair Jan 24, 2016

gen4o , Jan 24, 2016 :
    Имам три покани за споделяне OnePlus X. Желаещите на лични.

18. niksoan
    Donut Feb 5, 2016

niksoan , Feb 5, 2016 :
    Искам да подчертая колко съм разочарован от Oneplus X, както и OP2. С изключителна мъка успях да се отърва от този китайски телефон пълен с бъгове.

Най-голямата грешка е, че тук в бг форума абсолютно никой не дава адекватно мнение за това какви проблеми имат телефоните, а само ги хвалят колко са велики и неземни, което всъщност няма никаква почва. Поради това повечето информация от тук е подвеждаща тъй като всеки чете форума и по това си вади грешните изводи.

Ще кажа само някои от проблемите които бяха на лице. Телефонът е с 2 сим карти следователно може да се ползва като такъв, но реалността е друга. При избиране на опция да пита всеки път от кой сим да набира не се случваше, а си звъни от СИМ1 без да изкарва съобщение. Това редовно се случваше на произволен принцип както си реши. Също при отворен разговор ако се пусне високоговорител и после се върне обратно отсрещната страна спира да чува. Дисплеят освен червеникавия оттенък който имаше ако се погледне под различни ъгли придобива различни цветови гами. За сравнение няколко телефона на други марки със АМОЛЕД дисплей го нямаха този ефект и под ъгъл си оставаха същите както се виждат централно. В опциите при батерията на настройките не може да покаже от колко време не е зареждан телефона. В адресната книга при търсене с име и след това избиране директно го набира без да има опции за едит меню. Ако искаш да промениш нещо трябва да се скролва на буква и тогава да се цъкне на търсеното име.И още куп други глупости които вече съм забравил защото минаха 2 месеца от както се отървах.

Предполагам ще оправят повечето неща с нови версии на андроида, но това си остава за мен една посредствена марка която има силен маркетинг и слабо покритие зад което да стои.Развалиха цялото име защото първата версия OP1 няма нищо общо с тези жалки телефони.
    Клиентите на марката станаха тип айфонисти - купуват и независимо от продукта винаги са щастливи и доволни:)

CBpbxEcmecmBeH likes this.
  19. niksoan
    Donut Feb 5, 2016

niksoan , Feb 5, 2016 :
    Всъщност забравих да кажа, че и тъч бутоните нямат подцветка, а просто са нарисувани отгоре и не светят :Д Явно високата цена не е била достатъчна да направят и подцветка...

20. E28
    Donut Feb 12, 2016

E28 , Feb 12, 2016 :
    Преди малко на телефона му дадох последната актуализация от Цианото и нещо му стана. Само премигва екрана и това е. Пробвах да го рестартирам, но пак същото. След това пробвах в рековъри режим, за да му задам ръчно, но нищо, за сега само ми излиза, fastboot mode и ще трябва да му слагам ново рековери. Някой друг да го е имал този проблем? С последната версия съм на андроида 6.0.1 а за ъпдейта на цианото мисля че беше 20160208 ако не се лъжа, за него не съм на 100% но е от февруари месец.