63
[CLOSED] Genel Konuşma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. naklov
    Honeycomb Jan 30, 2015

naklov , Jan 30, 2015 :
    Arkadaşlar dünde sordum ama arada kaynadı sanırım =) benim telefonda şöyle bir problem fark ettim titreşime almama rağmen aradığımda telefon sessizdeymiş gibi çalıyor bu problemi nasıl çözebilirim.

2. akincansenol
    Froyo Jan 30, 2015

akincansenol , Jan 30, 2015 :
    @naklov "vibrate when ringing" yani ses ayarları menüsündeki zil sesi seçimi altında bulunan özellik seçili mi?

Bir diğeri "vibrator intensity" aynı menünün en alttan dördüncü seçeneği "titreşim yoğunluğu" 50'in üzerinde mi?

Ve hangi ROM'dasın?

3. naklov
    Honeycomb Jan 30, 2015

naklov , Jan 30, 2015 :
    Cm11 s deyim
    Çalarken titret seçili, titreşim seviyesi %100 ve orjinal rom kullanıyorum Cm11.

4. mcsememo
    KitKat Jan 30, 2015

mcsememo , Jan 30, 2015 :
    Sessiz saatlerin acik olmadigindan emin ol. Vibration ayarini yuzde 0'a getirip tekrar %100'e getir. Sorun cozulmezse romu tekrar kur.

naklov likes this.
  5. akincansenol
    Froyo Jan 30, 2015

Düzelmezse tekrar ROM kurmak yerine Ayarlar>Uygulamalar>Hepsi>Ayarlar Deposu'na girerek verileri temizleyebilirsin.

Böylece sadece telefona özel "Ayarlar" bölümündeki ayarları sıfırlamış olursun.

naklov likes this.
  6. cemee
    Ice Cream Sandwich Jan 30, 2015

cemee , Jan 30, 2015 :
    Rom olacagini bildik de 12subat nereden cikti simdi:) 15 gundur yeni rom gelecek diye baska romlari kurcalamiyordum. Simdi bekle bi 12 gun daha:)

mehan likes this.
  7. serexq
    Gingerbread Jan 30, 2015

serexq , Jan 30, 2015 :
    o oyle hemen 15 subatta herkeze birden de gitmeyecek bekle babam bekle

cemee likes this.
  8. cemee

cemee , Jan 30, 2015 :
    Dosyayi yayinlasalar yeter:D

9. soner23
    Honeycomb Jan 30, 2015

10. cemee

cemee , Jan 30, 2015 :
    Oyleymis cidden tam okumamistim. Bizim guncelleme baska bahara kaldi desene:)
    Gelene kadar baska arayislara yoneleleyim o zaman:)

11. akincansenol
    Froyo Jan 30, 2015

Büyük beklentiler ile bekliyorum.
    Özellikle OPPO'nun kamera uygulaması tadında bir uygulama olursa süper.
    CyanogenMod'un Hexo temasına da baya alıştım, umarım arayüzünü MUIU'ya filan benzetmezler

12. soner23
    Honeycomb Jan 30, 2015

soner23 , Jan 30, 2015 :
    Arkadaşlar elimde JBL E1+ kulaklık var isteyen varsa yardımcı olurum.

asbestroro likes this.
  13. soner23
    Honeycomb Jan 30, 2015

14. Pressix
    Eclair Jan 30, 2015

Pressix , Jan 30, 2015 :
    Yeni ROM'la ilgili bir ekran görüntüsü falan da yayınlamadılar galiba.... Stok androide çok benzer olacak muhtemelen..

15. klakson123

klakson123 , Jan 30, 2015 :
    Pek isabetli olmamış YENİ ROM tanıtımı çıktı :D

Uzuner likes this.
  16. siranusta
    Honeycomb Jan 30, 2015

17. Pringles
    Community Veteran Jan 30, 2015

Pringles , Jan 30, 2015 :
    Hi @asbestroro !
    I'm sorry I can't speak other langages than french, english and spanish.:oops:
    I had to ask someone to translate your message because Google Translation is not that efficient ;)
    To be clear : the member has been banned and all his messages have been deleted. We can't do more about him, and we will never accept this kind of behavior.

We don't think this forum is the place to talk about religion, or politics. It's a new tech forum, those subjects are touchy. I'm a friend of any human being, whatever his religion is.

I've hidden lots of messages on this thread, mostly because they were quoting the provocation posts. To be honnest, I've not tried to translate and understand every message.

Let's say this event is closed if you're ok with that. I can understand some epidermic reactions toward that kind of provocation and verbal violence.
    In the future, and this is avalable for all members of the forum, if you see that kind of behavior, try to contact a mod or an admin. Don't use your time and patience to answer that kind of people who are just trying to make a mess on the forum. They don't deserve your time and attention.
    I know we're not very reactive on this thread, because of the langage frontier, but we're trying to solve that because we don't want to close this thread as you seem to like it ;)

Hope you guys will have a good night, and let's talk about more productive and funny things :)

Last edited: Jan 31, 2015

srdrgcl, asbestroro, serexq and 2 others like this.
  18. klakson123
    Ice Cream Sandwich Jan 31, 2015

klakson123 , Jan 31, 2015 :
    Opo sanki CM ile anlaşmasını sonlandıracağı için sıkıntılı günler başlıyor gibi Oxygen OS sistemine zerre kadar güvenmiyorum şahsen. Lollipop da gelmez ise Opo ile can sıkıcı günler başlıyor :confused:

19. asbestroro
    Honeycomb Jan 31, 2015

asbestroro , Jan 31, 2015 :
    söylemek istediklerinizi anlamaya çalıştım temel fikri de anladım ilginiz ve hassasiyetiniz için teşekkürler
    Biz müslümanlar yaradılanı yaradandan ötürü severiz her ne olursa olsun ama değerlerimize inançlarımıza dil uzatılmadığı sürece umarım bir daha böyle olaylar yaşamayız tekrar teşekkür eder sizlere iyi günler ve çalışmalar dilerim.

mehan, cemee and Adem like this.
  20. soner23
    Honeycomb Jan 31, 2015

mcsememo likes this.