62
[CLOSED] Genel Konuşma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 15, 2015

cemee , Mar 15, 2015 :
    Sorununuzu yazin yardimci olmaya calisalim o zaman. Biz yardimci olamazsak oneplusa bildirin sorununuzu. Deminden beri anlattigim sey telefonun sorunlari oldugu ama yalniz olmadigi
    Ben kendim ne kadar elestiri yapiyorum yeri geldikce....

2. cemee

cemee , Mar 15, 2015 :
    Bende cok genc sayilmam
    30 yasindayim, evliyim, calisiyorum, ayni zamanda master yapiyorum. Daha onceden tecrubem oldugu icin bu isler zor degil. Bilince tikir tikir isliyor. Bu herkesin yapabilecegi anlamina gelmiyor tabiki. Az da eski kafaliyimdir. Teknolojiyi cok severim ama guvenmem. Ben kagit kalem adamiyim:) seninki sanssizlik olmus hocam:) keske wipelardan once bizlere sorsaydin. Ben yeri geldikce soyluyorum, onemli seylerin yedegini hep tutmak gerekir. Birakalim yazilimi hersey sadece telefonda olsa, yarin hop denize dusse, hersey gider. Tedbirli olmak lazim

3. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 15, 2015

mcsememo , Mar 15, 2015 :
    Konu burada kapanmistir arkadaslar. Ilgili mesajlar gizlendi.Bu konu hakkinda elestirilerinizi Support bolumunden ticket acarak yapabilirsiniz. @cemee'nin yazdiklarina genel olarak katiliyorum. Olaylari en sade sekilde yazmis. Bu forumun esas amaci mevcut sorunlara cozum bulmaktir. Bu platformda OnePlus veya Cyanogen hakkinda tartismaya izin verilmeyecegini son kez hatirlatiyorum.
    Iyi forumlar.

4. acersahibi77
    Jelly Bean Mar 15, 2015

acersahibi77 , Mar 15, 2015 :
    Ben kırka merdiven dayadım... :) Aslında teknoloji severim ama eskiden daha çok vaktim oluyordu ya da belki daha çok istek ve enerji vardı. Aslında ben de eski kafalıyımdır. Çok önemli şeyler için tabii ki teknolojik aletlere güvenmek zor.
    Aslında benim kayıtlı telefonlarım ve dosyalarım wipe'dan dolayı uçmadı. Kayıtlı kişiler telefon görüşmesi yaparken uçtu. Dosyalar ise durup dururken gitti. Tek hatırladığım bazı uygulamaları güncellediğim. Ama tam olarak ondan sonra mı uçtu gitti dosyalar emin değilim.
    Yapacak birşey yok. Ölüm kalım meselesi de değil sonuçta. Sadece biraz can sıkıcı...

cemee likes this.
  5. cemee

cemee , Mar 15, 2015 :
    Yazilimi sorunlu buluyorsaniz lutfen oneplusa ticket acip sorunu bildirin.
    Bildirim cubugu olayinin cozumu yok. Ekran hassasiyeti konusunuda oneplusa bildirin lutfen

Last edited by a moderator: Mar 16, 2015

6. asbestroro
    Honeycomb Mar 16, 2015

asbestroro , Mar 16, 2015 :
    inşallah sorununa yardımcı olur benimde ekran hassasiyetiyle alaklı ufak sıkıntım vardı geliştirici ayarlada sanırım yanlış uyandırmaları önle diye bir şeçenek var onun tik ini kaldırın ekran hassasiyeti artacaktır bende işe yaradı

7. emriye
    Froyo Mar 16, 2015

emriye , Mar 16, 2015 :
    Cevabınız için teşekkür ederim ama maalesef işe yaramadı.Zaten denemiştim

Last edited: Mar 16, 2015

8. Uzuner
    Ice Cream Sandwich Mar 16, 2015

Uzuner , Mar 16, 2015 :
    Her yeni güne pozitif başlama temennim ; '' acaba bugün 12s gelecek mi''

asbestroro, Teyubesk39 and mehan like this.
  9. Teyubesk39
    Froyo Mar 16, 2015

Teyubesk39 , Mar 16, 2015 :
    umut fakirin ekmeği, biz de her yeni günde bi umutla bekliyoruz :D

Uzuner likes this.
  10. suheyb
    Froyo Mar 16, 2015

suheyb , Mar 16, 2015 :
    Whatsapp voice call konusunda bana yardımcı olabilecek kim vardır. Numaramı yollayayım özelden.

11. apakalin
    Gingerbread Mar 16, 2015

apakalin , Mar 16, 2015 :
    2 yıl önce x bir markanın orta halli cihazını opo ile nerdeyse aynı fiyata almıştım. daha düşük çözünürlük 8 gb hafıza vs vs. cihaz bırakın sürekli güncel kalmayı 4,3 aldıktan sonra daha da güncellenmeyeceğini açıklamıştı.

şimdi opom var. hafıza eski cihazımın tam 8 katı. üstelik iyi, kötü, erken ya da geç güncelleme alıcak cihaz ki ben daha uzun bir müddet güncelleme alacağını düşünüyorum. küçük sorunlar yaşasak da, güncellemeyi geç de alsak kim ne derse desin bu fiyata bu cihaz fazla.

yeni cihazların fiyatlarına baktınız mı neredeyse 3 hatta 4 opo fiyatı tr de. Allahını seven söylesin opo ile yapamadığımız neyi yapıcaz o cihazlarla?

opo alın keyfini çıkarın:)

serexq, cemee and asbestroro like this.
  12. asbestroro
    Honeycomb Mar 16, 2015

iyigünler arkadaşlar :)
    @mcsememo merhabalar ben geçen lerde bu yanlış yayımlanan güncellemeyi yükledim ya daha sonra one easy ile tekrar baştan başladım derken multi rom yapmak istedim tekrar @siranusta nın anlatımı ile ama yapamadım olmuyor şöyleki boot edilen rom un logosu geliyor telefonu ya yeniden başlatıyor yada kapanıyor ve açılması için power düğmesine yaşlaşık 10 saniye den fazla basılı tutmak gerekiyor şu anda 05q yüklü sorunsuz çalışıyor.

13. siranusta
    Honeycomb Mar 16, 2015

siranusta , Mar 16, 2015 :
    boot.img dosyasını tekrar yazdırın telefona, orjinal kernel yükleyin. Ardından yeniden multiroom deneyin çözüm olabilir.

asbestroro likes this.
  14. acersahibi77
    Jelly Bean Mar 16, 2015

acersahibi77 , Mar 16, 2015 :
    Nasıl hocam o güncelleme? Gözle görülen bir fark var mı?

asbestroro likes this.
  15. asbestroro
    Honeycomb Mar 16, 2015

boot img dosyası ?

16. asbestroro
    Honeycomb Mar 16, 2015

işin aslı kullanmadım 10 dk durdu durmadı hemen 44s e döndüm resmi olmayan bir yazılımdı oyüzden kullanmadım.

17. acersahibi77
    Jelly Bean Mar 16, 2015

acersahibi77 , Mar 16, 2015 :
    İyi yapmışsın hocam. Siz iyi hızlı bir şekilde güncelleme alıyorsunuz. Bana güncellemeler ancak 4-5 gün sonra geliyor hep. :)

18. asbestroro
    Honeycomb Mar 16, 2015

yok bana ota gelmedi forumdaki linkden indirdim sanırım daha sonra yasal olmadığı anlaşılınca linkler silindi

19. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 16, 2015

kemalwebnet , Mar 16, 2015 :
    Oxygen den haber var mı arkadaşlar? Nisan' a kalacak galiba? CM12S de nisana kalırsa yaşadık. @siranusta sen coloros ta mısın hala?

20. mehan
    Honeycomb Mar 16, 2015

mehan , Mar 16, 2015 :
    whatsapp için yeterli tester sayısına ulasıldıgı için yeni alımlar durdurulmuş..