62
[CLOSED] Genel Konuşma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 18, 2015

cemee , Mar 18, 2015 :
    Hic denemedim naklov. Ama dedigin gibi olsa gerek
    Ya da romu flashladiktan sonra updatei flashlarsan uygulamar yuklenir sanirim

2. cemee

cemee , Mar 18, 2015 :
    Aramadan sonra bildirim cubugu asagi iniyor.
    Sesli ortamda video cekince sesler cok kotu cikiyor.
    Aklima gelenler simdilik bunlar

mehan and esc011 like this.
  3. esc011
    Froyo Mar 18, 2015

esc011 , Mar 18, 2015 :
    Bilgilerin için teşekkür ederim.

cemee likes this.
  4. Adem

Adem , Mar 18, 2015 :
    Hocam şimdi say desen sayamam daha önce bu konu üzerine baya bir liste yapmıştık ama çok gerilerde kaldı dur bulursam sana onu atayım kendin bakarsın hangileri sende var hangileri yok.

5. Adem

esc011 likes this.
  6. esc011
    Froyo Mar 19, 2015

Adem likes this.
  7. botturgec
    Froyo Mar 19, 2015

botturgec , Mar 19, 2015 :
    Arkadaşlar merhaba, birkaç mesaj önce belirttiğim gibi aranızda yeniyim. Bir problemim var, custom rom kuramıyorum. Oem unlock yaptım, custom recovery kurup unlock yaptım. TWRP ile de denedim Philz ile de denedim. Kuracağım rom'un zip dosyasını telefona atıyorum. Recovery'den yüklemeye çalıştığımda devamlı olarak "Error executing updater binary in zip" şeklinde bir hata alıyorum. 3-4 farklı rom denedim sürekli durum aynı.

Bahsettiğim işlemleri manuel olarak da yaptım tool kullanarak da. Wugs'un programını kullanarak temiz şekilde 11s yüklüyorum, ardından güncelleme de yapıyorum. Telefonu rootlayıp, custom rom yüklemeye kalktığımda hep bahsettiğim hatayı alıyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum dostlar.

8. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 19, 2015

cemee , Mar 19, 2015 :
    Daha once hic karsilasmadim bu hatayla...
    Bende wugs kullaniyorum. Oem unlock kisminda verileri silerek unlock yapiyorsun degilmi?

9. cemee

cemee , Mar 19, 2015 :
    Olmazsa cm12 indir ve suradaki dosyayi indir https://www.androidfilehost.com/?fid=95897840722644973
    Wipelari yaptiktan sonra firmware i flashla sonra cm12 yi. Belki olur

10. botturgec
    Froyo Mar 19, 2015

botturgec , Mar 19, 2015 :
    Dediğiniz gibi olay firmware flashlamadan geçiyormuş :) Lollipop'a kavuştum fakat bu sefer de sinyali kaybettim :) Hat çekmiyor hiçbir şekilde.

Ekleme : O sorunu da 44s'nin modem dosyasını flashlayarak çözdüm. Oh :)

Last edited: Mar 19, 2015

11. cemee

12. asbestroro
    Honeycomb Mar 19, 2015

asbestroro , Mar 19, 2015 :
    arkadaşlar bilmediğimden soruyorum ************ güvenilirmidir ben türkçe siyeti ilk defa gördüm ondan soruyorum normalde alisveriş yaptığım da hep yabancıydı bilgisi olan varmı sakata gelmeyelim

Last edited by a moderator: Mar 19, 2015

13. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 19, 2015

Ebu-Muaz , Mar 19, 2015 :
    Aynı site. Türkiye den o kadar çok müşterileri var ki sitenin türkçe formatı var artık.

14. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 19, 2015

Yukarıdaki mesajım normal kullanıcılar için görünmez hale getirilmiş. Moderatör onayını bekliyormuş.

15. mehan
    Honeycomb Mar 19, 2015

mehan , Mar 19, 2015 :
    guvenlidir @asbestroro türkceleştirilmiş halidir. Sağ üst köşede "Dili seçin" ibaresi var ordan istediğin dili secebilirsin..

16. esc011
    Froyo Mar 19, 2015

esc011 , Mar 19, 2015 :
    https://oneplus.net/blog/2015/03/oneplus-launches-16-more-countries-across-eu/

Orjinal linki yukarıda Google çevirisini de aşağıda paylaşıyorum. Nisan ayında bir Lansman yapılacakmış sanırım 2015 üçüncü çeyreğinde Oneplus 2 duyurulacakmış Google çeviriden anladığım kadarı ile yanlış çeviri varsa kusura bakmayın. iyi forumlar

Geçen yıl boyunca, OnePlus mümkün olduğunca çabuk ekibimiz genişlemektedir. Biz bir yıl içinde yaklaşık 700 sadece yaklaşık otuz çalışanı büyüdü ve zaten biz başlattı hangi orijinal yedi ülkeden Hindistan ve Endonezya genişlettik.

Bugünden itibaren, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Romanya, Slovakya, Slovenya ve kullanıcılar İpek Beyaz 16GB veya Sandstone hem satın almak mümkün olacak sağ onların kapı aksesuar bizim tam yelpazesi ile birlikte Siyah 64GB biri. Diğer pazarlarda doğrultusunda, kullanıcıların her salı bizim 24 saat açık satış sırasında biri satın almak veya bir davet ile yapabilirsiniz.

Biz OnePlus biri ve tüm OnePlus ürünleri getirmek istiyorum çünkü mümkün olduğunca çok kişiye, bu yüzden hızla büyüyor. Biz baştan bu kadar küresel olmuştur neden bu kadar. Başlangıçta Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Doğu Asya'da yedi ülkede başlatılması, mümkün olduğunca çok sayıda kullanıcılarına ulaşmak için bir çaba. O zamandan beri, biz Hindistan ve Endonezya hem genişlettik. Şimdi, OnePlus on altı ülkeye daha nakliye ile AB'nin bütün genişletmek dahil çok heyecanlı.

Biz buraya almak için biraz zaman aldı biliyorum. Bize bir şeyler yapmak doğru değil onları hızlı yapmak için Ama önemlidir. Biz bu sonraki adımı yapmadan önce kullanıcıların ekstra lojistik ve ihtiyaçlarına destek olabilecek bir ağ oluşturmak için zaman aldı. Zor iş ay sonra, biz tüm Avrupa Birliği ülkelerinde kullanıcılar için bir üst çentik deneyimi sağlayabilir eminiz.

16GB Bir EUR 269 / CZK 8089 / HUF 94.199 / PLN 1299 için geçerli olacak.

64GB Bir / CZK 8989 / HUF 104.999 / PLN 1449 EUR 299 için satışa sunulacak.

OnePlus hikaye bu heyecan verici bir sonraki adımı kutlamak için, eş-kurucusu Carl Pei Varşova, Prag ve Budapeşte küçük fırlatma olaylarını bu hafta ev sahipliği yapacak. Orada, o fanlar One kontrol etmek için bir şans vermek olacak, hatta belki de OxygenOS bir göz atmak.

Bu, AB lansmanı OnePlus Nisan ayında yeni bir ürün kategorisi lansmanı 2015 yılının üçüncü çeyreğinde ilk yapacak olan OnePlus 2 olmak üzere geliyor vardır duyurular heyecan verici listesini başladı.

cemee likes this.
  17. esc011
    Froyo Mar 19, 2015

cemee likes this.
  18. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 19, 2015

Arkadaşlar Kingston USB 3.0 - 32 GB OTG Micro Duo Bellek isimli ürünü bugün satın almayı planlıyorum.

Yurtiçi/dışı sitelere baktım. Fiyatı vatan computer de çok uygun.

Bu ürünü deneyimleyen ya da ürünün teknik özellikleri hakkında bilgisi olup, alıp almamam konusunda öneride bulunabilecek biri var mı? Kimileri bu ürünün aynı sınıfta farklı marka ürünlere kıyasla veri aktarımı konusunda daha yavaş olduğunu söylemişler. Bizim cihazlar USB 2.0 | Bu durum sorun teşkil eder mi?

Teşekkürler.

19. siranusta
    Honeycomb Mar 19, 2015

siranusta , Mar 19, 2015 :
    Bu özellikler color os 4.2 de mevcut

20. apakalin
    Gingerbread Mar 19, 2015

serexq and intibak like this.