62
[CLOSED] Genel Konuşma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 19, 2015

mcsememo , Mar 19, 2015 :
    Bolgesel forumun gelecege donuk kalitesi acisindan Off topic ve Invite bolumleri dahil bolgesel forumda sadece resmi threadlerin acilmasina karar verildi. Bunun yanisira butun moderatorlerin forum ve diger uzmanlik gorevleri haricinde ogrenim ve is yasamlari oldugu icin, forum ve uzmanlik konulari ile zaman buldukca ilgilenebiliyoruz. Moderatorler icinde Fransizca ve Turkce bolgesel forumlar basta olmak uzere tum OnePlus forumlariyla ilgilenen ve birden cok gorevi bulunan baska bir moderator yok. Bu nedenle zaman konusunda problemler yasiyorum. Turkce bolgesel forum konusu istisnai bir konu. Turkce bolgesel forumun bu yil acilmasi OnePlus'in planlari arasinda yoktu. Sahsi girisimlerimden ve yogun gorusmelerden sonra bolgesel forumun acilmasina son anda karar verildi. Karar ani oldugu icin de OnePlus yonetiminin bu konuda herhangi bir zorlamasi yok. Bolgesel forumun diger konulari, yapi ve klavuz icerik acisindan OnePlus standartlarina ulastiginda acilacak.

asbestroro, intibak and Alptekin like this.
  2. apakalin
    Gingerbread Mar 19, 2015

apakalin , Mar 19, 2015 :
    teşekkürler emeğe öncelikle. en başta bu söylenmeli.

Düşündüğümüz gibi olmayacak uzun bir müddet sanırım. oneplus un planlı büyümesi adına anlaşılabilir bir durum. türkiye ayağınıda sistematik yapmak istemeleri normal.

tr de oturup birinci cihazı bile zor almış biri olarak halletmem gereken öle sıkıntılar varki. (gümrük, vergiler) forumun bile bu şekilde olması üzücü

3. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 19, 2015

mcsememo , Mar 19, 2015 :
    Turkiye konusunda elimden geleni yapiyorum. Turkiye'de satis konusunda gorusmeler devam ediyor. Bu konuda gizlilik anlasmasi oldugu icin bilgi paylasamiyorum. Herseyin hayirlisi olsun. Iyı forumlar.

4. esc011
    Froyo Mar 19, 2015

esc011 , Mar 19, 2015 :
    Türkiye de satış için Bir ihtimal var demek güzel haberleri bekliyoruz en kısa zaman da.

5. Adem
    Ice Cream Sandwich Mar 20, 2015

Adem , Mar 20, 2015 :
    Davetiye isteyen arkadaşlar varsa mesaj atsın elimde iki adet iki günlük davetiye mevcut.

6. cuska
    Gingerbread Mar 20, 2015

Mustafa ERKAYA, Adem, mesahin and 3 others like this.
  7. apakalin
    Gingerbread Mar 20, 2015

Mustafa ERKAYA, Adem and cemee like this.
  8. botturgec
    Froyo Mar 20, 2015

apakalin and Adem like this.
  9. Hasanli
    Eclair Mar 20, 2015

Hasanli , Mar 20, 2015 :
    Güzel inceleme yapmış TS.. Belki yardımcı olur

10. cemee

cemee , Mar 20, 2015 :
    insallah 7 gün icinde daha cok seveceksin:)

apakalin likes this.
  11. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 20, 2015

Ebu-Muaz , Mar 20, 2015 :
    İlgin için teşekkür ederim. Benim yukarıda bahsettiğim cihaz aslında hem fiyat performans hemde mevcut özellikleri noktasında kullandığımız cihazlar için en ideal ürün.

Mesela belleğin bilgisayara taktığımız kısmı 3.0 desteğine sahip. Telefona takılan kısmı ise 2.0 destekli. Kullandığımız telefonda bu port desteğine sahip. Bilgisayarda ise 3.0 ile en yüksek hızda okuma ve yazmaya ulaşabiliyoruz.

Fiyat konusunda da Vatan dan daha ucuzunu bulamadım. Sadece 54 TL (KDV Dahil)

15 gün önce 52 TL idi. Sanırım dolar kurundaki küçük oynamaları yansıtıyor.

Eğer 32 gb otg desteğine sahip 3.0 daha iyi okuma/yazma hızı sunan uygun fiyatlı ürün varsa önerileri alabilirim :)

Last edited: Mar 20, 2015

12. mcsememo
    KitKat Community Expert Mar 20, 2015

mcsememo , Mar 20, 2015 :
    Arkadaslar sonraki davetiye paylasimlarini buradaki ilgili konu basliklari altindan yapabilirsiniz. Sonraki eklenen davetiye paylasim mesajlari da yeni davetiye bolumune tasinacaktir. Iyi forumlar.

Adem and apakalin like this.
  13. apakalin
    Gingerbread Mar 20, 2015

apakalin , Mar 20, 2015 :
    kapak davetiyesi içinde bir başlık açıcakmısınız acaba

14. mcsememo

Konuyu actim arkadasim. Iyi forumlar.

apakalin likes this.
  15. cemee

cemee , Mar 20, 2015 :
    @mcsememo diyelimki baska bir sitede bir anlatim (root nasil yapilir gibi) ya da haber gördük. o sitenin linkini paylasmak yasak mi?

16. mcsememo

Kaynak belirtmek sartiyla tabiki yasak degil. Kurallar cercevesi icinde istediginizi paylasabilirsiniz.

cemee likes this.
  17. Adem

Adem , Mar 20, 2015 :
    Bu davetiyelerle alakalı başlıklar çok isabetli ve faydalı oldu düşünenlerden Allah razı olsun, bir çok kimse faydalanacaktır.

18. ibayrak
    Froyo Mar 20, 2015

ibayrak , Mar 20, 2015 :
    İyi gunler arkadaslar cm12 nightly kullanipta mobil veride sikinti yasayan birileri varmi benden baska?

19. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 20, 2015

Ebu-Muaz , Mar 20, 2015 :
    Allah teâlâ büyük lütufta bulundu bugün. Aylardır takip ettiğim hatta bir kaç mesaj öncede bahsettiğim Kingston 32 GB OTG 3.0 Usb belleği bugün sipariş verdim. Tam *** dan alıyordum, son bir kez daha google da aratayım dedim. donanımhaber de biri konu açmış. **** sitesinden PayPal ile alışveriş yapan herkese 15 TL indirim. İşin daha ilginç yanı konuyu açan kişi birebir benim alacağım ürün üzerinden açmış bu indirim haberini :)

Böylece ürün bana 54 TL yerine 38 TL ye geldi.

Arkadaşlar ürünün satın alma aşamalarını detaylı olarak özelden anlatabilirim. Forum kuralları gereği site ismi belirtemiyorum.

Last edited: Mar 20, 2015

klakson123 likes this.
  20. naklov
    Honeycomb Mar 20, 2015

naklov , Mar 20, 2015 :
    Ben herhangi bir sorun yaşamıyorum.

ibayrak likes this.