62
[CLOSED] Genel Konuşma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. asbestroro
    Honeycomb Mar 21, 2015

asbestroro , Mar 21, 2015 :
    hocam fazla bilgi sahibi değilim ama yaşadığın sorun benim de başıma bir kere geldi ve daha sonra tekrar etmedi yazılımsal bir durum kısa zaman sonra güncelleme gelecek ozaman bu sorunlar yaşanmıyacak zaten can sıkılcak bir durum değil yazılımla düzelecek şeyler.

ol0c0lo likes this.
  2. urnekm
    Froyo Mar 21, 2015

urnekm , Mar 21, 2015 :
    Bendede aynı sorun var bekleyecegim de artık sıkıyor. Hemde çok

3. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 21, 2015

kemalwebnet , Mar 21, 2015 :
    Arkadaşlar sert bir kılıf almıştım telefona 1 ay kadar kullandım. Bugün çıkardım ve maalesef arka kapagı boyadığinı fark ettim.

Cif
    Bulaşık deterjanı
    Kolonya
    El sabunu ile silmeye çalıştım işe yaramadı.

Başka fikri olan var mı?

4. apakalin
    Gingerbread Mar 21, 2015

5. siranusta
    Honeycomb Mar 21, 2015

siranusta , Mar 21, 2015 :
    Yeni kapak al :p

Mustafa ERKAYA likes this.
  6. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 21, 2015

ozgurktekin , Mar 21, 2015 :
    Şimdi bu CM12S OTA biz CM12 Nightly kullanıcılarına da gelecek mi yoksa sadece CM11S kullanıcılarına mı?

7. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 21, 2015

cemee , Mar 21, 2015 :
    Cm11s e gelir sadece

8. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 21, 2015

kemalwebnet , Mar 21, 2015 :
    Hahaha. Yokki bana bamboo hediye edecek bir arkadaşım. Hediyeyi geçtim parasını vericem diyorum getiren yok :(

Mustafa ERKAYA likes this.
  9. esc011
    Froyo Mar 21, 2015

esc011 , Mar 21, 2015 :
    @kemalwebnet

Arkadaşım Sırası ile bu Solventlerden birisini Dene birinci olmazsa diğerini dene olmazsa diğerini Bulunması kolaylık açısından böyle sıraladım Kolonya, Aseton ve
    SENTETİK Tiner
    bunları dener misin, Tiner Kullanacak olursan eğer SENTETİK Kullan
    dikkat et
    SELÜLOZİK olmasın SELÜLOZİK Tiner plastik ve plastik türü yüzeylere
    ekran koruyucu plastik camlara filmlere vs yüzeylere zarar verir aşındırır. deforme yapar
    Uygulama bir pamuğa hafiften dök çok fazla sulu olmasın gerekirse telefonun arka kapağını çıkar Cihazına zarar vermemek adına temizlemek istediğin yüzeye uygula,
    Selülozik tiner veya aseton kullanırsan eğer Temiz bir pamuğu hafif Su ile ıslat Temizlemiş olduğun yüzeyi sulu pamuk bez vs güzelce temizle, uyarmak benden kullanıp kullanmamak
    Sorumluluk tamamen sana kalmış umarım işe yarar. iyi günlerde kullanırsın.

Not : Arka kapağı çıkaramazsan eğer Kameranın ve Ekran Camına da dikkat et bu kısımlara değdirme aklıma gelen ekstra uyarılar bunlar...

kemalwebnet and cemee like this.
  10. Adem

Adem , Mar 21, 2015 :
    Kapağı ilk günkü formuna getirmen zor hocam bahsettiğin eksesuari biliyorum daha önce birisi o kapak için video yayınlamıştı youtube da, kapağın boya izlerinin olduğu yerleri gösteriyordu ayrıca forumun aksesuar bölümünde görsel olarak konu açılmıştı almayın diye, geçmiş olsun bence uğraşma kapağın pürüzlü yapısını bozarsın alternatif olarak skin yapistirabilirsin veya hiç uğraşmayayım kesem uğraşsın dersen 25 $ a orjinal full takım kapak alırsın.

11. cemee

cemee , Mar 21, 2015 :
    esc011in soylediklerini denersin. Olmazsa yeni kapak alirsin yada baska kilif alip hatayi gizleyebilirsin. Bu arada hangi kilif oldugunu yazarsan diger arkadaslarda almaz onu

12. Adem

Adem , Mar 21, 2015 :
    Nerede yaşıyorsun hocam bambu kapak konusunda yardımcı olabilirim?

13. cemee

cemee , Mar 21, 2015 :
    Bende yok. Cm11s ve cm12de. Dead trigger 2+muzik dinlemeyle isinmiyor. Dead trigger grafik ayarini en yuksege getirirsem biraz isiniyor.
    Birde enteresandir oyunu cleanmasterin olusturdugu oyun klasorunden baslatirsam telefon isiniyor. O klasor oyun baslamadan rami bosaltiyor. Daha hizli olacagini iddia etsede diger programlar tekrar acilirken performans dusmese bile isinma oluyor.
    Bazende oyunun kendisinde hata oluyor. Dogru duzgun grafigi olmayan bir bubble oyunu benim eski galaxy nexusumu alev alev yapiyordu(diger basit oyunlarda isinmiyordu)

apakalin likes this.
  14. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 21, 2015

ozgurktekin , Mar 21, 2015 :
    Hmm Oxygen kurmayı planlıyorum, 6 gün kaldı :) önce bi videolarına O2&CM12S karşılaştırmaları vs 3 gün sonra da sıkılırım hepsinden :D

15. cemee

cemee , Mar 21, 2015 :
    Su guncelleme muhabbeti olmasa en iyi romun ömrü 2hafta:) Sonra baska arayislara giriyor insan:)

akulata likes this.
  16. siranusta
    Honeycomb Mar 21, 2015

17. apakalin
    Gingerbread Mar 21, 2015

apakalin , Mar 21, 2015 :
    bende cmaster kullanıyorum aslında ondan sonra oldu sanki. korkuyorum oyun oynamaya

18. cemee

cemee , Mar 21, 2015 :
    Normal menuden baslatirsam oyunlari problem olmuyor bende;)

19. DagDeviren
    Cupcake Mar 21, 2015

20. cemee

cemee , Mar 21, 2015 :
    Oneplustan mail gelmis olmasi lazim yanlis hatirlamiyorsam. Orada takip edecegin numara ve site olmasi lazim