0
[CLOSED] Imei kayıt işlemleri hakkında genel konușma

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mcsememo
    Community Veteran Jun 10, 2016

mcsememo , Jun 10, 2016 :
    Ulkemize ozgu imei kayit konusu yani dunya ulkeleri icinde sadece ulkemizde kayit mecburiyeti olan imei kayit konusunda yasanilan sorun cozulebilecek bir sorun olsaydi cozulurdu.

Turkiye'de satis kanallari bulunan uluslararasi hicbir telefon firmasi Turkiye'de satisini yapmadigi bir telefonun imei kayit konusu icin destek vermezken, resmi olarak ulkemizde satis yapmayan OnePlus, imei kayit konusu ile ilgilendi ve kismi tac sorunu disinda imei kayit sorununu cozdu. Yani mesajinda ifade ettigin gibi

olsaydi cift imei no'ya sahip hicbir telefonu icin imei kayit islemi ile ilgili atilmasi gereken adimlari atmazdi.

Sahsen ugrastim, ugrastik ve kismi tac sorunu cozulemedi. Budur. Daha detayli bilgi icin ticket acabilirsin. Iyi forumlar.

EKaynar likes this.
  2. alidarkstone
    Donut Jul 1, 2016

alidarkstone , Jul 1, 2016 :
    Arkadaşlar bende Oneplus 3 aldım pasaport kayıt deneyen var mı ? 2 imei de sorunsuz ekleniyor mu ?
    Teşekkürler

3. Onexxi
    Cupcake Jul 14, 2016

Onexxi , Jul 14, 2016 :
    IMEİ kaydı pasaport olmadan nasıl kullanabiliriz Türkiyede yardımcı olabilirmisiniz

4. mcsememo
    Community Veteran Jul 15, 2016

mcsememo , Jul 15, 2016 :
    Imei kayit islemini legal olarak pasaport olmadan yapamazsin. Imei no degisimi de yasak. Iletisim konularinda cikabilecek problemlerden dolayi da illegal olan imei no degisimini onermiyorum. Bu ve buna benzer illegal konularin OnePlus forumlarinda konusulmasina izin vermiyoruz. Iyi forumlar.

5. tkuvulmaz
    Cupcake Sep 3, 2016

tkuvulmaz , Sep 3, 2016 :
    Merhaba, Almanya'dan aldığım Oneplus 3 telefonu bugün E-Devlet üzerinden pasaporta kayıt yaptırdım.
    Her iki IMEI numarası da aynı pasaporta sorunsuz kayıt oldu.
    Toplam 138,80 TL ödedim.

Selamlar

6. kemalwebnet
    Honeycomb Sep 3, 2016

kemalwebnet , Sep 3, 2016 :
    Oneplus 2 den tecrübe edinmiş herhalde firma. Olan bize oldu.

7. mcsememo
    Community Veteran Sep 7, 2016

mcsememo , Sep 7, 2016 :
    Hayirli olsun. Konu hakkinda bilgi verdigin icin tesekkurler.

Bilgilendirme: Konu kalici olarak kapatildi. Bundan sonraki imei sorunlariyla ilgili asagidaki linklerden OnePlus teknik destek bolumu ile iletisime gecebilirsiniz. OnePlus urunleriyle ilgili imei kayit konusuyla sahsi olarak ilgilenen yoneticimiz @Akis E 'ye tesekkur ediyorum. Iyi forumlar.

Information: Merci beaucoup à @Akis E pour sa détermination à avoir résolu les problèmes d'Imei pour les produits OnePlus.