130
[Closed] Off topic thread

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Flavy11269
    Honeycomb Sep 13, 2014

dragospascu, 26flamo, tony12 and 4 others like this.
  2. Flavy11269
    Honeycomb Sep 13, 2014

Flavy11269 , Sep 13, 2014 :
    Fetele nu prea vreau telefonul asta ca nu stiu ce marca e :))

dragospascu, 26flamo, iultom and 5 others like this.
  3. bgd
    Gingerbread Sep 13, 2014

bgd , Sep 13, 2014 :
    Hihihiiii :))))))):D:D:D:D

4. augustus
    Froyo Sep 13, 2014

augustus , Sep 13, 2014 :
    Salutari,
    Se poate comanda de pe alte site-uri, insa preturile sunt mai mari, uneori chiar semnificativ! Eu am primit o invitatie pe care am folosit-o, ajutat de un coleg din Germania! Am mai primit o invitatie-tot pentru mine-nu stiu de ce, insa am vazut-o dupa 3 zile... :( Am luat versiunea de 64 GB, negru grafit. Sunt multumit de telefon, desi carcasa este cam sensibila. Recomand sa-l achizitionati cu o husa de protectie.
    Nu cred ca MI va fi la fel de performant prea curand!

Toate bune!

Attached Files:

5. L.H.
    Jelly Bean Sep 13, 2014

L.H. , Sep 13, 2014 :
    ce e "MI" ?

6. Yulaiu1394
    Honeycomb Sep 13, 2014

Yulaiu1394 , Sep 13, 2014 :
    Si daca degenereaza problema si poimiine vei avea vreo zece pixeli, cui il mai vinzi?sau ca sa mai recuperezi ceva va trebui sa-l trimiti inapoi,cu toata procedura de rigoare:in plus daca -l tine la "reparat" mult timp???

7. rowhanster
    Froyo Sep 13, 2014

rowhanster , Sep 13, 2014 :
    Bună ziua acolo. Sper să vă fac bine :)
    Doresc acest telefon din următoarele motive ..

1 cianogenici Mod telefon - nu a folosit niciodată acest sistem de operare înainte, de asemenea, prin intermediul forumurilor-mi dau seama, această comunitate este cel mai vibrante și la modă în munca lor. Cea mai mare parte este un (dedicat, devotat intenționată,) comunitate 3D, și ca un dezvoltator de profesie, aș dori să dețină acest aparat uimitor.

2 memorie Leakouts - Per comunitate, am învățat că leakouts de memorie au fost manipulate cu grație aici. Așa că o baterie 3100mAh-ar da o persoană o viață mai bună cu telefonul în avantaj. Sunt foarte curios să știu cum să "modul în care acest multi-threading memorie problemă de manipulare este rezolvată pentru acest telefon", ceea ce este ca pe mine uimitor. Din nou cianogenici Mod pietre comunitare.

3 Nu Settle - Aceste două cuvinte pe care le spune multe. În timp ce deține acest telefon nu cred ca nici unul din o comunitate Plus va fi niciodată lipsită de actualizări.

Sper că veți găsi răspunsurile mele suficient de convingătoare.:)

Au o mare de timp din cauza acestui dispozitiv. :)

-Rowhanster:cool:

minu90tm, 26flamo and bogdan_p like this.
  8. L.H.
    Jelly Bean Sep 13, 2014

L.H. , Sep 13, 2014 :
    Thank you for your effort to translate your message in our language but you can also write directly in english, we understand... :)

9. Yulaiu1394
    Honeycomb Sep 13, 2014

Mai demult se zicea "domnia si prostia" dar nici o problema ,ca "respectiva" este in ambele postari !
    apropo, am crezut ca invitatia e pierduta de tot si m-am cam demoralizat, dar avind in vedere ca, realocind-o altcineva are parte de invitatie parca mi-am mai revenit.

Last edited: Sep 13, 2014

10. rakym
    Honeycomb Sep 13, 2014

rakym , Sep 13, 2014 :
    Am făcut comanda și eu în sfârșit de "protectii" am luat 2 cover-up, una de la cruzerlite bugdroid și una de la diztronic amândouă pe negru și un ultimate shield pentru ecran, are cineva asa ceva? Am ales bine sau trebuia sa caut altceva?ceva păreri?, Mie unu mi-au plăcut și par de calitate....

g0estyle, dragospascu, iultom and 4 others like this.
  11. bulletman25
    Froyo Sep 13, 2014

bulletman25 , Sep 13, 2014 :
    Eu am luat un cover Cruzerlite Black + Ultimate Shield Protection care este un geam de protectie deci nu pelicula! Geamul este de tip 9h Adica tratat si calit in coditzii speciale are o rezistentza extraordinara am incercat sa sgarii cu de toate cuie cutter cutzite dar nimic de nimic! In plus creste si rezistenta la impact mie mi-a cazut pe pietris si nimic de nimic! Cauta pe youtube tutorialul Ultimate shield ! Se gaseste pe Amazon la 12 euro!

dragospascu, 26flamo, iultom and 4 others like this.
  12. Yulaiu1394
    Honeycomb Sep 13, 2014

dragospascu, 26flamo, tony12 and 2 others like this.
  13. Yulaiu1394
    Honeycomb Sep 13, 2014

Si eu am dat claim ,problema a fost ca am iesit din cele 24H , deci sa fie pe faza( eu am patit-o si e cam frustrant )

dragospascu, 26flamo, tony12 and 2 others like this.
  14. bogdan_p
    Honeycomb Sep 13, 2014

bogdan_p , Sep 13, 2014 :
    Daca nu era faza asta, ma logam pe site-ul principal, cel de US si plasam comanda de acolo. Pretul in USD e mai mic decat pretul in EURO, poate ati observat asta si voi :)

dragospascu, 26flamo, tony12 and 4 others like this.
  15. bogdan_p
    Honeycomb Sep 13, 2014

16. bogdan_p
    Honeycomb Sep 13, 2014

17. rakym
    Honeycomb Sep 13, 2014

rakym , Sep 13, 2014 :
    Am luat și eu ultimate shield în seara asta, văzut pe YouTube și mi sa părut de calitate, dacă zici că e așa bun înseamnă că am ales bine...

g0estyle, dragospascu, tony12 and 3 others like this.
  18. PepsyTV
    Honeycomb Sep 13, 2014

PepsyTV , Sep 13, 2014 :
    L.H. - problema e urmatoarea , ma conectez fara nici o problema la rooter la mine , stau ceva vreme pe wifi , nu il inchid , ma duc in alta zona in oras unde este wifi , nu se mai conecteaza la acel wifi , daca dau restart , functioneaza perfect....

19. augustus
    Froyo Sep 13, 2014

20. koss_x_treeme
    Honeycomb Sep 13, 2014

koss_x_treeme , Sep 13, 2014 :
    Pai a fost greseala mea, cainele avea o bucata de lant de 30 de cm agatata de gat, si alega printre masini, i-ti dai seama ca la fiecare miscare lantul il lovea peste picioare din fata..am vrut sa prind, sa-i scot lantul, dar cred ca l-am speriat..m-am apropiat din spate, altfel fugea..ma muscat destul de rau de piept si de mana..dupa aia am realizat ca ma putea musca de fata...asa ca rezultatul a fost: telefonul sifonat, muscatura, alergat la doctor, cainele tot cu lantul dupa el..si tunsul ratat..ca de aia am ajuns in zona aia..

g0estyle, dragospascu, bgd and 4 others like this.