130
[Closed] Off topic thread

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

Rolodex , Feb 26, 2015 :
    Cum sa ții un forum despre un telefon plin de defecte. .???!?!?!?!?!?!?! The world today, ppl... The world today... :( :( :(

adiassos1000 likes this.
  2. peskovs
    Jelly Bean Feb 26, 2015

peskovs , Feb 26, 2015 :
    Iti ramane sa vezi care-s diferentele dintre American version si European version, pentru ca in clipul de mai sus sta varianta americana. La fel si ce au dealerii in ro, anul real de producere, unde-s asamblate, etc.

memfis and Rolodex like this.
  3. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

Rolodex , Feb 26, 2015 :
    Mda, la clash of clans mi-a dat unul un raid cat am fost plecat.. Fmm... Măcar acum am scut 11ore... Deci... Film... Mă bag la mocking bird ca nu l am văzut și îl am și tras pe telefon cu popcorntime... Nici de ăla nu am chef.. Joianis e la Merkel... Madonna a căzut ca vaca de pe scena la un concert. Robbie Williams vine în martie în Israel.. La noi, abia în iulie.. Deh , vremea...

adiassos1000 and prisacariuadi like this.
  4. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

Rolodex , Feb 26, 2015 :
    Da, la noi e ala de doi litri.. Nu au mai mare de doi pe benzină... In schimb au automata pe aproape orice segment în afara de cel de baza care nici nu ma interesează..

5. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

Rolodex , Feb 26, 2015 :
    ******* cat.. Nu se mai tăvălește acum prin iarba.. :)))))) PSX_20150226_162129.jpg

E făcută în PS... Crop in primul rând ca nu mă lasă să o uploadez, știți, mărimea...

6. peskovs
    Jelly Bean Feb 26, 2015

peskovs , Feb 26, 2015 :
    Nu vorbesc doar de motorizari/dotari. Merita sa verifici pe alte forumuri. Chiar izolarea asta fonica noua ar putea fi disponibila momentan (sau nu momentan) doar pentru piata americana. Economia la componente nu a anulat-o nimeni. Si daca lumea-n EU nu se plange, nu cred ca se vor grabi s-o schimbe pana la restyling. Mai departe setarile de suspensie sau chiar toata suspensia, motor (hello Euro6), cutie, de regula sunt diferite. Multe piese nici nu sunt macar compatibile.

Rolodex likes this.
  7. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

Rolodex , Feb 26, 2015 :
    O să văd la momentul respectiv.. Îți dai seama ca o sa fiu ca o baba care sta geană pe vecinii din scara.. =)))

peskovs likes this.
  8. prisacariuadi
    Jelly Bean Feb 26, 2015

9. peskovs
    Jelly Bean Feb 26, 2015

peskovs , Feb 26, 2015 :
    La capitolul headphones bo$$ stau Audio Technica m50x. Prea mică diferența de pret ca sa te uiți la Xiaomi. Nu le luam in seama anterior pentru ca nu aveau cablu detașabil. Ceea ce ar fi un minus mare pentru niște căști de sub $200. Mai recent au scos 50x, care au și cablu detașabil. Un must have la prețul lor, $150-170.

Sa fi costat Xiaomi $50, era o afacere bună probabil :)

Last edited: Feb 26, 2015

10. Catalinescu00
    Gingerbread Feb 26, 2015

Catalinescu00 , Feb 26, 2015 :
    Lasă-mă man ca m-a spart arsenal aseară :((... Azi cred Dinamo Kiev, Tottenham x2, bilbao 1,roma peste 2,5 goluri

Rolodex likes this.
  11. peskovs
    Jelly Bean Feb 26, 2015

peskovs , Feb 26, 2015 :
    Trebuia sa pariezi marti ca Messi nu bate gol in Anglia =))

Rolodex and Catalinescu00 like this.
  12. prisacariuadi
    Jelly Bean Feb 26, 2015

prisacariuadi , Feb 26, 2015 :
    probabil au sa coboare pretul la cat ai zis tu. si pistons apar ca pret de start la 49(cam de necrezut) si acum se gasesc la 16.

peskovs and Rolodex like this.
  13. releu
    Ice Cream Sandwich Feb 26, 2015

releu , Feb 26, 2015 :
    Pai ai mers pe unde nu trebuie.Trebuia sa te interesezi inainte.Ala este un drum de groaza ,de ani de zile.

ο άλλος and Rolodex like this.
  14. releu

releu , Feb 26, 2015 :
    Alta ordine de idei: Penisurile galbene cu ochi oblici,o tin langa ca nu trimit in Ro prapaditul de geam.Ma inervez si le cer prin paypall refund-ul si apoi ii las sa se certe intre ei.Nesimtiti.dupa ce ca le platesc fara sa cracnesc,tot ce imi cer ,imi si trimit marfa proasta pe banii mei.
    Am impresia ca sunt niste roboti.Nu stiu sa scrie decat texte prestabilite.
    Maine ii impuluiesc!

15. releu

releu , Feb 26, 2015 :
    Si o intrebare:Optiunile de dezvoltator sunt accesibile numai dupa efectuare root?

Rolodex likes this.
  16. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

17. ursu'
    Jelly Bean Feb 26, 2015

ursu' , Feb 26, 2015 :
    @Audiofilu' incerc sa ii fac softarea manual ca si in linku ala ce mi -lai dat dat cand dau fastboot flash system system.img imi da ceva eroare zice ca FAILED< remote: data too large>
    ce drac sa-i fac?

Rolodex likes this.
  18. Rolodex
    Marshmallow Feb 26, 2015

19. Audiofilu'
    KitKat Feb 26, 2015

Audiofilu' , Feb 26, 2015 :
    Am avut și eu eroarea asta dar nu mai știu cum am rezolvat... Vezi și tu google.

20. nilatacb
    Honeycomb Feb 26, 2015

nilatacb , Feb 26, 2015 :
    Poti sa trimiti la mailbox, doar ca de acolo sa nu mai trimiti cu UPS si asigurare de 500E, ca pentru telefon. Trimiti la cel mai ieftin tarif, parca e cativa E ala.