1
[DODACI I OPREMA] - Punjači, maske, slušalice, power bankovi i ostala periferija

1. zeljkom
    Cupcake Aug 29, 2015

zeljkom , Aug 29, 2015 :
    **, banggod? neki treći?

2. Franjo
    Jelly Bean Aug 30, 2015

Franjo , Aug 30, 2015 :
    Ja sam uzeo original Xiaomi pistons slusalice ovdje. Malo guglaj, naci ces gdje se original moze naci.

3. Franjo
    Jelly Bean Sep 1, 2015

Franjo , Sep 1, 2015 :
    Ovaj Otter Box case Za OP2 izgleda skroz dobro. Prava robusna zaštita za bacanje s balkona ili niz stapenice! I naravno, cijena je paprena.

4. jartukovic
    Ice Cream Sandwich Community Expert Sep 1, 2015

jartukovic , Sep 1, 2015 :
    Ja bi takvo nešto za jedinicu, ali sve što se nudi je ili ne funkcionalno ili ružno za poludit.

5. Franjo
    Jelly Bean Sep 1, 2015

Franjo , Sep 1, 2015 :
    I ja sam tražio nešto takvo za jedinicu i na kraju ostao na nekom no name kinezu

jartukovic likes this.
  6. D4rkStar
    Froyo Sep 1, 2015

D4rkStar , Sep 1, 2015 :
    Izgleda dobro, ali je po meni previse hardcore :D, uvijek kupim neku masku za mobitel, ali ovo mi je ipak previse da bi stavljao na mobitel

7. Franjo
    Jelly Bean Sep 1, 2015

Franjo , Sep 1, 2015 :
    Izgleda dosta debelo na slikama, ali bar izgleda nosivo[​IMG] Čekamo neku recenziju da se vidi čemu ta cijena

8. matija646
    Jelly Bean Sep 1, 2015

matija646 , Sep 1, 2015 :
    osobno meni, izgleda toliko debelo da bi ga mogao koristit kao ciglu za zidanje :D

9. D4rkStar
    Froyo Sep 1, 2015

D4rkStar , Sep 1, 2015 :
    Cijena je ta jer je to ipak otter box, to je ipak brand za takve maske itd. Slazem se sto se tice debljine, ali opet mislim da nije tako strasna cijena jer dodatna plasticna plocica sa uzorkom drva i sl. kosta 27 eura ;) Ako vec treba nesto kupit onda rade kupit masku nego zamjeski back cover

10. wea3el
    Honeycomb Sep 6, 2015

wea3el , Sep 6, 2015 :
    Kakve su sluške?
    Jesi uzeo trojku Ili starije?
    Buraz izgubio sluške za Lg G2 pa sam mu predložio Pistonke 3.
    Bitno mi je da li dugmici rade sa LG i da slučajno ne kupi neke fejk.
    Gledao sam malo po Aliju i Amazonu ali ne znam kako da se osiguram da su original.
    Nisam nikad kupovao s ovog sajta što si ostavio. Jel isto kao Ama3on i Aliex?
    Hvala ;)

11. Franjo
    Jelly Bean Sep 6, 2015

Franjo , Sep 6, 2015 :
    V2 koristim ja, a v3 sam uzeo bratu jer je svoje negdje posijao;) V3 ima malo slabiji bas nego v2 ali je zvuk zato prirodniji, ne znam drugacije objasniti. Uglavnom izgledaju i zvuce kao neke razvikanije premium sludalice. Nisam neki audiofil da sad nesto posebno mogu istaknuti, ali mislim da su dobra kupovina. Stranica je nesto kao Aliex i slicne. Kad sam kupovao prve i druge malo guglao i nasao ns par mjesta da se tamo prodaju originali. Kad su stigle provjerio na Xiaomi str da li su original i imao sam srece.

12. bojler
    Gingerbread Sep 7, 2015

bojler , Sep 7, 2015 :
    Ima li tko kakvu preporuku za dock za OPO, ali i za OP2?

Trenutno sam još uvijek na OPO, sve mi se više čini da ću si uzeti dvojku kada "legne" invite :)

Sada za OPO koristim slijedeći dock http://www.amazon.co.uk/Smays-Desktop-Charging-Station-Google/dp/B00JLG0ZD6 koji je relativno ok, ali mi doslovno duplo sporije puni (izmjereno s Ampereom također pokazuje duplo manje vrijednosti od originalnog kabela. Ne mogu vjerovati da je toliko loše napravljen, budući da je na njega uključen originalni kabel, a taj dio, koji je zapravo produžetak kabela u samom docku i ima kojih 5 cm, da se ovdje "gubi" pola snage.

Tako da tražim preporuke za OP1 i OP2 dockove, pomagajte! Bilo bi idealno da pune brzinom originalnog kabela, ili da su samo stalci, na koje se može "uglaviti" originalni kabel, tako da mobitel samo polaganjem uključim u njega.

13. Franjo
    Jelly Bean Sep 7, 2015

14. dadodd
    Eclair Sep 7, 2015

dadodd , Sep 7, 2015 :
    AJ postaj ovdje da vidimo i ostali, ja isto sada tražim neki dobar dock,pa su preporuke dobrodošle

15. Franjo
    Jelly Bean Sep 7, 2015

bojler and dadodd like this.
  16. matija646
    Jelly Bean Sep 8, 2015

matija646 , Sep 8, 2015 :
    istog takvog imam i ja
    prezadovoljan sam
    mob lijepo leži na njemu, čvrst, ne bježi nikud, imaš prostora da bude na njemu sa uštekanim kabelom
    preporuka i od mene :)

17. Franjo
    Jelly Bean Sep 8, 2015

Franjo , Sep 8, 2015 :
    Mislim da sam i kupio sa linka koji si postavio u arhiviranoj temi:)

matija646 likes this.
  18. ladida
    Froyo Sep 15, 2015

ladida , Sep 15, 2015 :
    Vidim da na službenoj stranici nema bamboo cover za OPO, koje su alternative i da li su dobre? Ne bih neki lažnjak kupovao koji je bez nfc i koji ne sjeda dobro pa da mi ošteti mobitel.

19. matija646
    Jelly Bean Sep 15, 2015

matija646 , Sep 15, 2015 :
    ja sam kupio obsidian black cover za 26$ sa alli-a kad je bio na akciji, prezadovoljan sam i puno mi je bolji od sandstone poklopca (osobno meni)
    sandstone se sa vremenom izhaba, postane glađi, pa mi je i ovo u jednu ruku + za prodaju jer ću imati tvornički cover u netaknutom stanju
    a opet možeš kupit i bambusni cover sa ebay-a i raznih kineskih stranica, samo je pitanje cijene, jer prije dok sam ja gledao, tj dok sam kupovao obsidian black cover, je bilo od 60 do 70$, a meni se nije davalo toliko para za jedan cover

ladida likes this.
  20. xxxlux
    Honeycomb Sep 15, 2015

xxxlux , Sep 15, 2015 :
    Sandstone je nezamjenljiv, takav grif nisam osjetio nikad prije opo-a (da se razumijemo, govorimo o telefonima). Zato ga ne pokrivam i ne mjenjam. Novi org. sandstone se može nabaviti za sitnu lovu nema razloga stavljati cover. A bambus, ne izgleda loše ali to mu je jedina vrlina, sklizak je i poprilično skup, hvala ne treba mi.

ladida and ipenovic like this.