1
[DODACI I OPREMA] - Punjači, maske, slušalice, power bankovi i ostala periferija

1. Jopa
    Gingerbread May 23, 2016

2. mariob
    Gingerbread May 23, 2016

3. matija646
    Jelly Bean May 23, 2016

matija646 , May 23, 2016 :
    Pas mater..
    Ja sam napravio narudžbu u kojih 30 do 40 min kako je bilo objavljeno (na poslu sam bio jbg), dakle kojih skoro pola sata prije nego li je otišlo na out of stock
    Vidljivo na slici koju sam stavio prije, samo 1h više zbog krive vremenske zone
    Imam na računu dovoljno da platim slanje
    Ali zbog pogreške prilikom naplate (tj pogreški jer je svaki put skocila) nisam mogao kompletirati narudžbu, i samo zbog te hebene naplate nisam uspio to pokupit
    Lud sam bio danas na poslu, ono reko napravio sam narudžbu, još samo platim i gotovo, kad na kraju dobijem rac u dupe
    Žao mi je jako, jer znam da sam bio milimetar do toga da kupim, na kraju nisam uspio jer je bila greška prilikom plaćanja, tj preopterećenje na njihovoj strani...
    :(
    FML

@Astraion sad baš gledam tvoju sliku, ti si napravio narudžbu 1 min prije mene (meni je razlika u satu zbog krive vremenske zone), i ti si uspio kupit, a ja sam dobio ku*činu
    Znaci da je u trenutku moje kupnje bilo na zalihi još, ali me naplata sje*ala
    Joooj kako sam sad ljut u 3pm
    Zaista nemam sreće da to nije normalno...

Last edited: May 23, 2016

4. IvanMuse
    Ice Cream Sandwich May 24, 2016

Last edited: May 24, 2016

5. IvanMuse
    Ice Cream Sandwich May 24, 2016

IvanMuse , May 24, 2016 :
    U nekom threadu su rekli da je par ljudi kontaktiralo Customer Support i da ce bit restock danas
    Neznan koliko je to tocno...

6. Jopa
    Gingerbread May 25, 2016

Jopa , May 25, 2016 :
    Evo sad je opet dostupno za naručit, pa pozurite ko nije.

7. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 10, 2016

Astraion , Jun 10, 2016 :
    Trazim svugdje po internetu i ne mogu da nadjem Original Sandstone back cover za OPO. Ovaj moj je napukao sa strane.
    Jel neko zna gde moze da se nadje? Gledao sam ga odavno na ali-ex, sad nije dostupan.

8. matija646
    Jelly Bean Jun 11, 2016

matija646 , Jun 11, 2016 :
    uzmi si obsidian black, imam ga već dosta dugo i puno mi je draži od sandstone
    sandstone mi stoji u kutiji u mint stanju, tj još smrdi po novoj plastici kad ga otovorim...
    lakše za čistit (jednostavno obrišeš vlažnom maramicom i to je to), neće imat pohabane spotove na sebi kao sandstone, masne spotove gdje držiš prste na njemu i sl
    cover je nešto između baby skin i sandstone covera, boje sandstone-a, a feelinga kao baby skin (malo grublje možda no neznam jer nisam imao bijeli u rukama)

9. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 11, 2016

Astraion , Jun 11, 2016 :
    Ako hoche nek je i obsidian black, ne mora sandstone, samo nek je cover za OPO. Nema od kud da kupim..
    Daj linkove ako imash neki validan seller.

10. matija646
    Jelly Bean Jun 12, 2016

matija646 , Jun 12, 2016 :
    uf, baš gledam sad malo po netu ne mogu nigdje nać za kupit 0.o
    čak ni neki zamjenski bez nfc-a se teško nađe, i to dosta teško nađe
    prije je toga bilo za kupit dosta, sad se to sve nekako razvodnilo...

dobro da sam onda kupio dok je još bilo za kupit :D

11. Astraion
    Ice Cream Sandwich Jun 13, 2016

12. matija646
    Jelly Bean Jun 13, 2016

matija646 , Jun 13, 2016 :
    sigurno je cover, jer da je styleswap vidilo bi se po slikama i opis bi bio drugačiji
    ali ajde i cover je nešto, bitno da se pokrije pukotina i da se ne vidi :)

13. henhackersquad
    Cupcake Aug 19, 2017

14. henhackersquad
    Cupcake Aug 19, 2017

15. henhackersquad
    Cupcake Aug 19, 2017

16. SilentOG
    Cupcake Dec 13, 2017