8
[Επίσημο] Αγορά - Κόστος - Παραγγελία - Αποστολή & Εντυπώσεις OnePlus 8 Pro/8

1. makithaca
    Froyo May 1, 2020

makithaca , May 1, 2020 :
    Σήμερα βγήκε η ενημέρωση 10.5.5 η οποία γράφει υποστηρίζει Vodafone Greece 5G. Παράγγειλέ το άφοβα φίλε μου, το κινητό γαμεί λέμε....

2. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    το ότι γαμει το ξέρω φίλε μου... :) Δεν έχω αμφιβολία για τις δυνατότητες του. Σε κάθε περιπτωση, καλό είναι να ξέρει ο οποιοσδήποτε αγοραστής τι αγοράζει. αν μου πει κάποιος ότι αυτή είναι ειναι Ευρωπαϊκή έκδοση του κινητου, το αγοράζω σε 2 λεπτά. Απλά πράγματα.

makithaca likes this.
  3. makithaca
    Froyo May 1, 2020

Εγώ απλά σου είπα την περίπτωσή μου η οποία αν ήμουν στην θέση σου θα με έπειθε. Έκανα την παραγγελία από Ρουμανία, στο Amazon Γερμανίας και μου ήρθε από το Amazon Ιταλίας και μάλιστα από το κέντρο του κορωνοϊού στο πλανήτη το Μπέργκαμο αχαχαχαχαχα. Έκανα 2 updates, το πρώτο 10.5.4 και σήμερα το 10.5.5 και το κινητό είναι άψογο. Σε σύγκριση δε με το Samsung S9 Plus που είχα η μέρα με τη νύχτα!!

4. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    Samsung δεν είχα ποτέ ούτε θα έχω. Δεν τα είχα ποτέ σε υπόληψη. και μόνο που αποφασίζουν ότι στην Ευρώπη θα πουλάνε Exynos αντί για Snapdragon μου είναι αρκετό για το ότι δε σέβονται τους πελάτες τους. H Huawei ξεκίνησε καλα αλλά το εχασε στο δρομο, η Xiaomi με το mi 10 pro, λίγο έλειψε να με κερδισει, αλλά για την Ευρώπη έχει ταβάνι τα 8gb. Και η oneplus στο επίσημο site δεν έχει το χρώμα που θέλω (ακομα) άσε που με χάλασε κιόλας που έδωσε το pop up box σε ελάχιστους που πρόλαβαν.

makithaca likes this.
  5. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    μπορείς να μου πεις φίλε μου τι παίζει με την εγγυηση από Amazon? σε καλύπτει σε περίπτωση που χρειαστεί service? καλυπτεσαι κανονικά από Oneplus?

6. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    Προς ενημέρωση των Ελλήνων φίλων του Φόρουμ. Επιτέλους έμαθα σχετικά με τις διάφορες εκδόσεις του oneplus8 pro. η Ευρωπαϊκή έκδοση που μας αφορά είναι η ΙΝ2023. οι άλλες διαθέσιμες είναι ΙΝ2020 για Κινα, ΙΝ2021 για Ινδια, και ΙΝ2025 για Ηνωμένες Πολιτείες.

makithaca likes this.
  7. makithaca
    Froyo May 1, 2020

Άρα αδελφέ είμαι οκ εγώ, έλα παραγγείλτεεεεεεε

LINKED REMOVED BY MODERATOR

8. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    χαίρομαι γι αυτο, αν θέλεις δώσε μου τα φώτα σου σχετικά με τις εγγυήσεις. έχεις επίσημη απο oneplus?

9. makithaca
    Froyo May 1, 2020

Δεν έχω μιλήσει με OnePlus, η Amazon δεν σου φτάνει; Μόνο και μόνο το ότι είναι μεγαλύτερη εταιρία από OnePlus είναι αρκετό!

10. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    συμφωνω, απλά τις προϋποθέσεις της εγγύησης θα ήθελα να ξερω. το στέλνεις amazon?

makithaca likes this.
  11. makithaca
    Froyo May 1, 2020

Κάνε με φίλο στο facebook να τα πούμε εκεί
    https://www.facebook.com/makithaca

12. harryhatzi
    Cupcake May 1, 2020

harryhatzi , May 1, 2020 :
    Λοιπόν ΑΜΑΖΟΝ 2ΕΤΙΑ οποιοδηποτε αμαζον
    το one plus pro ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ είναι global, σου γυρνάει την firm ανάλογα που εισαι... κανένα πρόβλημα οπου και να το πάρεις

makithaca likes this.
  13. makithaca
    Froyo May 1, 2020

Τον πείσαμε φίλε, πρέπει να το παράγγειλε ήδη χιχιχιχιχι

14. gaster
    Lollipop Moderator May 1, 2020

gaster , May 1, 2020 :
    Δεν εχεις κουρασει μην ανησυχεις :) Απλα για περαιτερω πληροφοριες επικοινωνησε με το Live chat customer support για να σε καθοδηγησουν περισσοτερο.

makithaca likes this.
  16. F_Stelios_Papadakis_GmaW , via OnePlus Community App , May 1, 2020 :
    οκ, μιλήσαμε ηδη, Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια. :)

gaster likes this.
  17. gaster
    Lollipop Moderator May 1, 2020

gaster , May 1, 2020 :
    Να εισαι καλα. Οτι χρειαστεις στειλε μου μηνυμα.

@makithaca Παρακαλώ να είσαι προσεκτικός στο τι κάνεις ανάρτηση. Εξωτερικοί σύνδεσμοι που παραπέμπουν σε αγορά συσκευών OnePlus πέρα από την επίσημη σελίδα, δεν επιτρέπονται εδώ στα forums. Έχε το υπόψιν για να μην αντιμετωπίζεις πιθανά προβλήματα στον λογαριασμό σου μελλοντικά. Ευχαριστώ.

18. makithaca
    Froyo May 4, 2020

makithaca , May 4, 2020 :
    Οκ δεν το ήξερα.

gaster likes this.
  19. gaster
    Lollipop Moderator May 4, 2020

gaster , May 4, 2020 :
    No worries. Το αναφερω για να σε προστατεύσω κυρίως.

makithaca likes this.
  20. makithaca
    Froyo May 4, 2020

makithaca , May 4, 2020 :
    Να ρωτήσω κάτι μπας και ξέρεις, τον ασύρματο φορτιστή πότε θα τον έχει διαθέσιμο η OnePlus;