8
[Επίσημο] Αγορά - Κόστος - Παραγγελία - Αποστολή & Εντυπώσεις OnePlus 8 Pro/8

1. gaster
    Lollipop Moderator May 4, 2020

gaster , May 4, 2020 :
    Άγνωστο φίλε μου. Ρώτησε καλύτερα στο live chat customer support της OnePlus μήπως σου δώσουν κάποιες πληροφορίες.

makithaca likes this.
  2. makithaca
    Froyo May 4, 2020

makithaca , May 4, 2020 :
    Έγινε σε ευχαριστώ!

gaster likes this.
  3. PavlosV_90 , via OnePlus Community App , May 23, 2020 :
    Καλησπέρα. Για αγορά από το επίσημο site, υπάρχει περίπτωση για θέμα με το τελωνείο? Διάβασα ότι γενικά θα υπάρχει τελωνειακός δασμός και σε προϊόντα εντός ευρωπαϊκής Ένωσης.

4. makithaca
    Froyo May 23, 2020

makithaca , May 23, 2020 :
    Φίλε μου 24/4 πήρα το OnePlus 8 Pro από το amazon.de. Μου το έστειλαν από Ιταλία, πήγε Γερμανία, Ουγγαρία και έφτασε σε 3 μέρες Ρουμανία που μένω. Κανένας δασμός!

6. gaster
    Lollipop Moderator May 23, 2020

gaster , May 23, 2020 :
    Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη Παύλο. Αυτό που διάβασες εκεί που το διάβασες δεν γνωρίζω αν εκπροσωπή εύστοχη πληροφορία και εδώ που τα λέμε δεν βγάζει και νόημα αν το κάνουν. Πάντως η OnePlus δεν ανακοίνωσε ακόμη κάτι τέτοιο. Διαφορετικά θα το επιβεβαιώσουμε με επίσημη ανακοίνωση αλλά και στο τελικό checkout. Εγώ πάντως χτες που έκανα παραγγελία το OnePlus 8 Pro Ultramarine Blue, δεν είχα κανένα επιπλέον κόστος πέρα της μεθόδου αποστολής που επέλεξα την Priority για πιο άμεση αποστολή.

makithaca likes this.
  7. Nikos Kall
    Donut Oct 17, 2020

Nikos Kall , via OnePlus 8 Pro , Oct 17, 2020 :
    Καλησπέρα σε όλους.. Καινούριος κι εγώ στην 1+ με το 8 pro.. Μήπως έχετε κατι οσον αφορά Music player; το Google Music μου εμφανίζει μήνυμα ότι δεν χρησιμοποιείται πλέον.. Ίσως μια επίσημη One Music app να ήταν η καλύτερη λύση.. Σας ευχαριστώ!

makithaca likes this.
  8. makithaca
    Froyo Oct 18, 2020

makithaca , Oct 18, 2020 :
    Έλα αδελφέ, μεγιά! Λοιπόν διάλεξε BlackPlayer, KMPlayer, Neutron Player, Poweramp. Διαλέγεις και παίρνεις!

Nikos Kall likes this.
  9. Nikos Kall
    Donut Oct 18, 2020

Nikos Kall , via OnePlus 8 Pro , Oct 18, 2020 :
    Ευχαριστώ πολύ!

makithaca likes this.
  10. makithaca
    Froyo Oct 18, 2020

makithaca , via OnePlus 8 Pro , Oct 18, 2020 :
    Μην βάλεις το Android 11 ακόμα. Όσοι το έβαλαν έχουν θέματα!

11. Nikos Kall
    Donut Oct 18, 2020

Nikos Kall , via OnePlus 8 Pro , Oct 18, 2020 :
    Θα περιμένω να έρθει πρώτα η ειδοποίηση για την αναβάθμιση ούτως ή άλλως.. Οι πρώτοι που κατεβάζουν από λινκς έχουν πάντα θέματα.

12. agelos89
    Cupcake Nov 4, 2020

agelos89 , Nov 4, 2020 :
    Καλερα σε όλους !
    Θα ήθελα να σας ρωτήσω τιμολόγιο κόβεται για να γίνει αποφορολογηση ;
    επίσης προς ενημέρωση όλων μόνο όσοι αγοράζουν από το επίσημο site έχουν την δυνατότητα να δώσουν μια εγγύηση και να τους δώσουν μια συσκευή άλλη μέχρι να παραλάβουν την δική τους πάλι !