2
Ευχετήριο Για Το Πάσχα

1. gaster KitKat Moderator Apr 30, 2016

gaster, Apr 30, 2016 :
    Καλησπέρα φίλες και φίλοι μου. Θα ήθελα από πλευράς μου και μέσω καρδίας να σας μεταφέρω τις ευχές μου για το παρόν Πάσχα. Πάνω απ'όλα εύχομαι σε όλους μας, η Ανάσταση Του Κυρίου να φωτίσει και πάντοτε να φωτίζει εμάς και τις οικογένειες μας με ευλογία, να μας κρατάει ασφαλής και υγιείς και φυσικά να προσπαθούμε μέσα από αυτή την φώτιση να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες και τα πάθη μας.

Ζούμε δύσκολες μέρες στην πατρίδα μας αλλά ας προσπαθήσουμε να μείνουμε ενωμένοι με πίστη και θάρρος για οτιδήποτε δυσκολότερο θα επακολουθήσει και να το αντιμετωπίσουμε ευθέως χωρίς φόβο. Όσο θα υπάρχει η Ανάσταση και θα γιορτάζεται, ας μην φοβόμαστε τίποτα.

Να πέρασετε όσο πιο όμορφα γίνεται. Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση.

Υ.Γ Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ δεν θα λυπηθώ καθόλου την μαγειρίτσα :D

Ευάγγελος / gaster

jeisblack and KostasV like this.
  2. KostasV Ice Cream Sandwich Apr 30, 2016

KostasV, Apr 30, 2016 :
    Χρόνια πολλά σε όλους!
    Πάντα με υγεία και κοντά σε ανθρώπους που αγαπάμε και μας αγαπάνε!
    Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα να έχουμε!
    :)

gaster likes this.
  3. jeisblack Honeycomb Apr 30, 2016

gaster and KostasV like this.
  4. derveni Gingerbread Apr 30, 2016

derveni, Apr 30, 2016 :
    Χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη, υγεία σε εσάς στην οικογένειά σας, και σε όλων των κόσμο.
    Η Ανάσταση του θεανθρώπου ας μας δώσει επιτέλους το μήνυμα του θεανθρώπου του << αγαπάτε αλλήλους >>.
    Υ.Γ. @gaster σε πρόλαβα λόγω δουλείας έχω νυχτερινή υπηρεσία μαγειρίτσα και τα λοιπά μόλις τα τσάκισα και πάω για δουλειά.

gaster and KostasV like this.
  5. gaster KitKat Moderator May 1, 2016

gaster, May 1, 2016 :
    Χαχα. Ωραιος. Εγω πριν κανα τεταρτακι την ξεφτυλισα. Καλο κουραγιο φιλε και Χριστός Ανέστη.

@jeisblack Χριστός Ανέστη φίλε

derveni and jeisblack like this.
  6. cixfixss1 Cupcake Jul 25, 2018