3

✎ Genel Sohbet

1. Ebu-Muaz Honeycomb Mar 27, 2015

2. akulata Ice Cream Sandwich Mar 27, 2015

3. Pressix Eclair Mar 27, 2015

Pressix, Mar 27, 2015 :
    Hocam nasıldır bo Color Os pil ve uygulama performansı açısından... Bugün yarın güncelleme gelecek diye 3 aydan fazladır telefona dokunmadım. Bu vakitten sonra da gelecekse de birsürü bug ile gelir... düzeltmeleri 6 ay sürer... O yüzden artık rom denemelere OPO'mda da başlamak istiyorum...

4. tuncoglu Froyo Mar 27, 2015

5. tuncoglu Froyo Mar 27, 2015

tuncoglu, Mar 27, 2015 :
    Ben hala kullanıyorum ama 5.1 gelmedi hala 5.0.1 de ve çok fazla bug var.

6. akulata Ice Cream Sandwich Mar 27, 2015

7. botturgec Froyo Mar 27, 2015

botturgec, Mar 27, 2015 :
    Olumsuz düşüncelerimizi dile getirdiğimiz yorumlar sanırım yok olmuş. Güncelleme konusunda ****** , bu şekilde de sıvayın bakalım.

Last edited by a moderator: Mar 28, 2015

8. mcsememo KitKat Community Expert Mar 28, 2015

mcsememo, Mar 28, 2015 :
    Dostum sizin bildiginiz kadarini biliyorum. Guncelleme ve oxygenos konusunu buradaki gorevimi teslim ettigimde yoneticiyle konusmustum. Yonetici ise 8 kisiyiz, cok calisiyoruz ve onumuze engeller cikartiyorlar dedi. Bunun haricinde bir sey soylemedi. Bugun bir mesaj yazma disinda ve @naklov arkadasimin gondermis oldugu pm'e cevap verme disinda forumda degildim. Burada yazmis oldugum mesaj ile de bu foruma ara sira bakabilecegimi ve foruma baska moderatorlerin bakacagini belirtmistim. Benim amacim bu forumda bolgesel forumumuzun acilmasiydi. Bolgesel forum acildi, konulari actim ve gorevi tamamladim. Zaman buldukca sadece teknik konular ve download sayfasi gibi icerik konulariyla ilgilenme karari aldim. Herkese selamlar, saygilar ve hayirli hafta sonlari diliyorum.

cemee, intibak, talkan and 5 others like this.
  9. asbestroro Honeycomb Mar 28, 2015

asbestroro, Mar 28, 2015 :
    evet mesajını okumuştum fakat insanlar şaka olabileceğini söyleyince en güzeli @mcsememo nun ne söyleyeceğiydi benim için ayrıca ilgin alakan emeğin ve yardımların için herzaman olduğu gibi tekrar teşekkür ederim kolay gelsin :) bizi de fazla boşlama ne yapcağımızı bilemeyiz ortalıkta kalırız :D

10. mcsememo KitKat Community Expert Mar 28, 2015

mcsememo, Mar 28, 2015 :
    Rica ederim dostum. Allah iyilik amaci ile yola cikanlarin yardimcisi olsun. Onemli bir konu oldugunda pm gondermekten cekinmeyin, zaman buldukca buradayim. Icerik moderatorleri uygun gormedigi mesajlari cope gondermis, sizin icin ayri oneri-elestiri-sikayet konusu actim ve silinen mesajlarinizi buraya tasidim. Ayrica bundan sonra genel konusmaya yazilan oneri-elestiri ve sikayet mesajlariniz, buradaki konuya tasinacak.Moderatorleri de konu hakkinda bilgilendirdim. Oneri-elestiri ve sikayetlerinizin adrese ulasmasi icin bu tur mesajlari acilan konudan yazmaniz cok iyi olur. Bu gibi konular ilgili kisiler tarafindan zaman zaman kontrol ediliyor. Konuya ulasmak icin buraya tiklayin.

cemee, intibak, talkan and 3 others like this.
  11. twmtwm Gingerbread Mar 28, 2015

twmtwm, Mar 28, 2015 :
    Yaşadıkça anlıyorum, gerek teknik servisin yetersiz oluşu, gerek tutarsızlıklar.
    Anladığım o ki herkes bu telefona yarım ayfon parası verdiği için stabil olmamasının verdiği rahatsızlığı sineye çekebiliyor. Küçük ama mide bulandıran buglar onlarca, ama herkes çok ucuz abi sende al diye rahatlıkla söyleyebiliyor.
    Herneyse tuşları bastığı sürece yanda hala taşıyorum, suudi hattını taktım en azından alo diyorum arayanlara, değişik ve masraflı bir deneyim oldu.
    Saygılarımla

Last edited: Mar 28, 2015

apakalin and aaltay like this.
  12. Ebu-Muaz Honeycomb Mar 28, 2015

Ebu-Muaz, Mar 28, 2015 :
    Bu son güncelleme fiyaskosundan sonra kimse takılmaz oldu buralara..

Alptekin likes this.
  13. apakalin Gingerbread Mar 28, 2015

apakalin, Mar 28, 2015 :
    artık OxygenOS gelse ne gelmese ne. büyük şirketler verdikleri sözlerde ciddi olmalı. bu kadar insanın sempatisini kazandıktan sora bunu yerle bir etmek pahalıya patlayacak..

14. botturgec Froyo Mar 28, 2015

botturgec, Mar 28, 2015 :
    Güncelleme çok büyük bir fiyasko, tam bir amatörlük kabul. Yanlış anlamayın ama ne gibi buglarla karşılaştınız acaba ? Ben çok uzun süredir kullanmadığım için belki Cm11s ile bir problem yaşamadım. Cm12 nightly kullanıyorum şuan bunda problem çıkabiliyor doğal olarak.

15. apakalin Gingerbread Mar 28, 2015

16. shengozmusty Cupcake Mar 28, 2015

17. kemalwebnet Honeycomb Mar 28, 2015

18. serexq Gingerbread Mar 28, 2015

19. Ebu-Muaz Honeycomb Mar 28, 2015

Ebu-Muaz, Mar 28, 2015 :
    Bende de bu mesajı okur okumaz bir heyecan oluştu ama sormaya üşendim. Şimdi siz yazınca merakımı paylaşmak istedim :)

Forumun yeni düzeni için mi hayırlı olsun dedi bu arkadaş acaba?

20. onkuba Froyo Mar 28, 2015

onkuba, Mar 28, 2015 :
    Benimde cm11 ile ilgili hiç sıkıntım yok