3
✎ Genel Sohbet

1. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 29, 2015

kemalwebnet , Mar 29, 2015 :
    Bence gelmez.

Alptekin likes this.
  2. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 29, 2015

cemee , Mar 29, 2015 :
    Ornegim cm11s ile bir sorun varsa bunu o kunuya yazmak lazim ki ayni problemi yasayan biri kolayca bulsun. Hemde tasinmak zorunda kalmasin;)

Alptekin likes this.
  3. Alptekin
    Honeycomb Mar 29, 2015

Alptekin , Mar 29, 2015 :
    Anladiiiiim. Tesekkur ederim:)

4. naklov
    Honeycomb Mar 29, 2015

naklov , Mar 29, 2015 :
    Arkadaşlar bazı profillerin yorumlarının altında resimler oluyor onları nerden nasıl bulup ekliyorsunuz?

5. apakalin
    Gingerbread Mar 29, 2015

apakalin , Mar 29, 2015 :
    komplo teorisi yapıyorum ama.

sıfırdan ROM yapmaya başlayıp, cm nin cm12 sinden öncede Çıkarıyoruz bakın diyip sonra sorunu google A atmak. tabi bu arada sinirlenen deliye dönen kullanıcı, 3 gün sonra cm12 çıkınca nasıl olsa yeni Update in heyecanı ile tüm olanları unutur. böylelikle iyi bir zaman kazanmış oluruz gibi bişiler midir nedir. yada çokmu film izler oldum çözemedim
    :):):)

6. botturgec
    Froyo Mar 29, 2015

botturgec , Mar 29, 2015 :
    Dostlar cm12s ile ilgili son durum nedir? Forumda direk onunla ilgili bir başlık göremedim. Oxygen altında dönüyor muhabbet. Ben ondan umudu kestim, cm gelse de kurulumlarımı yapıp kullanmaya başlasam diye bekliyorum günlerdir.

apakalin likes this.
  7. apakalin
    Gingerbread Mar 29, 2015

sanırım çoğumuz sizinle aynı fikirdeyiz. bende herhangi bir açıklama göremedim. lakin bir kaç arkadaş Cm12 de aynı sorundan ertelendi diye bahsetti. işallah yarın gelir

8. akulata

akulata , Mar 29, 2015 :
    Arkadaslar ben 2-3 gundur lollipop 5.1 kullaniyorum ve gayet memnunum.sarj tuketimi guzel stabilde duruyor herhangi bir sorunda cikarmadi simdilik.oxygen ve 12s den simdilik umudumu kestim ve bu şekilde kullanmaya devam edeceğim.sizlerede tavsiye ederim..

cemee likes this.
  9. cemee

cemee , Mar 29, 2015 :
    Bundan sonra gelse ne gelmese ne. Guven gitti bir kere. Daha sonuc monuc kalmadi ortalikta.

akulata and onkuba like this.
  10. ibayrak
    Froyo Mar 29, 2015

ibayrak , Mar 29, 2015 :
    @akulata 5.1 i bende kurdum 2 gun once.Gayet stabil calisiyodu ta ki bu sabaha kadar.wifi calismadi bende tekrar 5.0.2 ye geri dondum

11. akulata

akulata , Mar 29, 2015 :
    Bende masallahi var.. Hatta oxygen falan gelse bile bir sure daha bole devam edecem

12. Alptekin
    Honeycomb Mar 29, 2015

Arkadaşlar oxygen os filan diyoruz da acaba çinli kardeslerimiz için cikacak olan hydrogen os için de mi aynı facia söz konusu:)
    İnlara ciktiysa bizde yuklerdik bi ekmek banar tadına bakardık:)

akulata likes this.
  13. akulata

14. cemee

cemee , Mar 29, 2015 :
    Kemal sunal gibi tavukcunun camina banmayalimda ekmegi:D

akulata likes this.
  15. apakalin
    Gingerbread Mar 29, 2015

gelir gelir HydrogenOs, OxygenOS, IronOs... hepsi gelicek bekleyin.. ;-);-);-);-)

Alptekin likes this.
  16. Alptekin
    Honeycomb Mar 29, 2015

Valla bi zamanlar okumuştum bu forumda yanlis hatrlamiyorsam:)
    Hani onlarin şuan coloros var ya bizden farkli olarak.. Yine farkli olarak hydorogen olcak.. Umarim yanlis hatirlamiyorumdur:)

apakalin likes this.
  17. akulata

akulata , Mar 29, 2015 :
    ilk defa duydum..ama nette biraz baktım evet öle bir durum varmış..çin için hydrogenOs yayınlancakmış..bide şöle aralara azot,sodyum,potasyumla bir tutamda magnezyum katarlarsa tadından yenmez olur desenize :D

krdndm, cemee and Alptekin like this.
  18. klakson123

klakson123 , Mar 29, 2015 :
    OnePlus Two çıkınca alacağım derken en basit yapacağı şey olan ROM' unun güncel kalma olayını alt üst etti Opo. Kesinlikle almayacağım artık. Benim için ve forumdan da okuduğum kadarıyla çoğu kullanıcı tarafından Opo firması kocaman bir eksi aldı gözümde. Bunları yazmak hiç hoş değil ama maalesef gerçekler bu şekilde. Bu kadar aciz kalınmaz. :confused:

cemee and Uzuner like this.
  19. necatiyigit
    Cupcake Mar 30, 2015

necatiyigit , Mar 30, 2015 :
    Merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım. oneplus one ı gecen salı sipariş ettim önümüzdeki haftanın ilk günlerinde elimde olmasını bekliyorum. Lakin bu rom mevzularını tam anlayamadım. Telefon yanlış bilmiyorsam cm11s romlu olarak cıkıyor kutudan. Başka bir roma geçmeliyim, bir ayar yapmam gerekli mi telefonu kullanmadan? Daha doğrusu bu rom beni cm12s e kadar idare eder mi? (12s in cıkış tarihi belli olmasa da)

20. naklov
    Honeycomb Mar 30, 2015

apakalin, Alptekin and akulata like this.