3
✎ Genel Sohbet

1. akulata
    Ice Cream Sandwich Mar 30, 2015

akulata , Mar 30, 2015 :
    beni dinleyin kurun 5.1'i bakın keyfinize..benim telefon uçuyor ben zincir vurdum kaçmasın diye :D

Ebu-Muaz and asbestroro like this.
  2. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 30, 2015

kemalwebnet , Mar 30, 2015 :
    Wifi sorunu var diyorlar?

3. asbestroro
    Honeycomb Mar 30, 2015

asbestroro , Mar 30, 2015 :
    Indiana links verirmisin

4. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 30, 2015

Ebu-Muaz , Mar 30, 2015 :
    Arkadaşım adına cevaplamış olacağım, kusuruma bakma. Telefonun güncel olması normal bir insanı rahatsız etmez. Güncelleme konusunun bu derece dile dolanıp gündem yapılması tuhaf geliyor. Ha bu bana tuhaf size değil. Tartışılır.

Dediğim gibi cihazın güncel olup olmaması değil güncelleme üzerinden bu kadar veryansın edilmesi, bahsedilen..

5. WoXeD
    Eclair Mar 30, 2015

WoXeD , Mar 30, 2015 :
    bence araları bozulduğundan ikiside sorunsuz çıkmak istiyor.ota dan cm12 güncellemesine bakıp 2. güncellemede oksijenos yuklerim gibi geliyor.

6. c@n
    Honeycomb Mar 30, 2015

c@n , Mar 30, 2015 :
    Yukarıda @Ebu-Muaz arkadaşımın da bahsetmiş olduğu gibi telefonun güncel olması değil, bu konunun bu kadar dillenmesi, veryansın yapılmasıdır...

Eşim de note 4 var, o da daha lolipop güncellemesi almadı..

Böyle bir telefonu bu kadar ucuza veren bir firmanın, samsung htc karşısında çok amatör, biraz daha kredisinin olması lazım..

Lolipop gelince hayatınız da tek değişecek bir kaç ikon ve notification penceresi.. Onun haricinde gözle görülür bir değişiklik olmayacak..

7. aaltay
    Eclair Mar 30, 2015

aaltay , Mar 30, 2015 :
    Bu telefonu alırken fiyatının ucuz olması beni etkilemedi. 350 euro olacağına 700 olsada fark etmezdi, beni almamda etkileyen verilen vaadlerdi. Neydi onlar, ilki güncellemeri (lollipop) ilk alacak telefonlardan biri diye bahsediliyordu ikinci almamdaki etkense herkesin elinde görülmeyen nadir cihazlardan birisi olmasıydı. Vaadedilenleri istemek hakkımızın oldugunu düşünüyorum.

Uzuner and cemee like this.
  8. apakalin
    Gingerbread Mar 30, 2015

apakalin , Mar 30, 2015 :
    güncelleme ile cihazlarımızda pekde birşey değişmeyecek elbet. Eminim bir çok arkadaşım çevresinde cihaz sorulduğunda kendi üretmişcesine savunuyordur.Hepimiz oneplus u seviyoruz ama etki olmadan tepki olmuyor. yanlış yaptıkların da tepkimizi göstermeliyiz. verdikleri sözleri tutmasını öğrensinler yada vermesinler.

Last edited: Mar 30, 2015

Alptekin and cemee like this.
  9. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 30, 2015

cemee , Mar 30, 2015 :
    Bu 30 gecti... Artik bi daha ki 30a:D

10. kabardey
    Eclair Mar 31, 2015

kabardey , Mar 31, 2015 :
    Beyler boşuna beklemeyin oksijen çıkmadan CM12 çıkmayacak. Adamlar bu sabırsızlığı fırsata çeviriyor. Oksijen belli ki düzgün olmadı ve verdikleri tarihe yetişmedi. Onlarda CM12'nin önlerine geçmesini engellemek için, CM12'yi oksijen verilene kadar bekletiyorlar. Eminim oksijen yayınlandıktan 2-3 gün sonra CM12'de çıkacak fakat, bu arada insanların çoğu oksijene geçmiş olacak. Onlarda "bakın 1-2 günde kaç kişi bizim sistemimize geçti" diye hava atacaklar. Oksijeni yüzlerine bulaştırmasalardı şimdiye çoktan CM12 gelmişti. Bu adamlar iyice güven kaybetti, One plus two bunların çıkaracağı son cihaz olacak bundan artık eminim. Bu saçmalıklara bir son verecek biri çıkarsa ortaya, o zaman ancak işler değişir.

11. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 31, 2015

kemalwebnet , Mar 31, 2015 :
    CM demedi ki çıkacak diye. Oneplus açıklama yaptı. CM sitesinden duyursaydı çıkardı :) (Bknz: Çevir kazı yanmasın)

Alptekin and cemee like this.
  12. apakalin
    Gingerbread Mar 31, 2015

Alptekin, aaltay and onkuba like this.
  13. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 31, 2015

kemalwebnet , Mar 31, 2015 :
    Maalesef durum içler acısı.

Alptekin likes this.
  14. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 31, 2015

cemee , Mar 31, 2015 :
    60668167.jpg
    bu gecikme kullanicilari cok yaratici olmaya zorluyor. neler yapmislar yaa:D:D:D

Alptekin likes this.
  15. cemee

Last edited: Mar 31, 2015

Alptekin likes this.
  16. Uzuner

Alptekin likes this.
  17. onkuba
    Froyo Mar 31, 2015

onkuba , Mar 31, 2015 :
    Güncelleme gelse yeniden canlanır ama dediğiniz gibi eskisi kadar olamaz. İnsanların güvenini sarstılar.
    Şahsi görüşüm. Ben artık oneplus firmasını sevmiyorum. Kesinlikle birdaha oneplus'ın herhangi bir ürününü almayacağım.

klakson123 and Alptekin like this.
  18. apakalin
    Gingerbread Apr 1, 2015

19. cemee
    Ice Cream Sandwich Apr 1, 2015

cemee , Apr 1, 2015 :
    güven kalmadi dogru, düzeleceklerini düsünüyorum ama bu hareketleri cok sey kabettirdi malesef. sunuda yazalim ki belki bir gören olur:
    zamaninda Robert Bosch abimiz demiski "I would rather lose money than trust". yani diyorki: insanlarin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim, olayi 150 yil önce cözmüs. umarim Oneplus toparlayabilir kendini.
    bir de su aklima takildi, eger google alman mantigi ile calisiyorsa is su sekilde gelisiyordur:
    Oneplus: Google abi bak hallettim romu, bak bakalim olmusmu?
    Google: olmus gibi ama su eksik kalmis, hallet vereyim sertifikani
    bir süre sonra
    Oneplus: abi bak hallettim ver hadi sertifikayi
    Google: olmus aferin ama bak bu da olmamis, hallet söz verecem sertifikayi
    burada Oneplus kendi kendine derki : ulan ben bunu 3günde hallederim, olmadi 1hafta diyelim, kullanicilara söyleyeyim bunu da sevinsin garibanlar.
    bir süre sonra
    Oneplus: bak bu sefer oldu
    Google: hayir olmamis:)
    bu böyle gidiyor olabilir. hepsini belki bir anda söylemeyip, check listede ilk takilani söylüyor olabilirler. onu halledince, bir sonraki...

Last edited: Apr 1, 2015

klakson123 and Alptekin like this.
  20. klakson123
    Ice Cream Sandwich Apr 1, 2015

klakson123 , Apr 1, 2015 :
    1 hafta öncesine kadar elime telefonu aldığımda ilk baktığım site bu sayfalardı. Ama bu forumu açmaktan çekiniyorum kesinlikle akıllandım bu hatayı tekrar etmeyeceğim. Güle güle OPO.

ilkeer06 likes this.