2

✎ Genel Sohbet

1. cemee Ice Cream Sandwich Apr 3, 2015

cemee, Apr 3, 2015 :
    acikcasi söyle bir durum var. su anda telefon alsam yine opo alirdim büyük ihtimalle. yada kücük bir ihtimalle g3... ama kesinlikle s6, iphone6 gibi bir telefon almam. bana hitab etmemeleri, tartismali stabilligi bir yana, o verilen paraya acirim öncelikle. güncelleme biz android kullanicilari icin önemli (nedenini bende bilmiyorum, sanirim o satis stratejisi olarak dayatilan bu durumu benimsemisiz) opo hala piyasadaki en güclü telefonlardan biri. fiyati olsun, dizayni olsun, 3gb rami 64gb hafizasi gercekten cok iyi özellikler. hem kimsede olmamasida benim icin daha özel yapiyor telefonu. bakarsak cm11s ile telefon cok cok iyi durumda (kucuk buglar var kabul, ama kimse diyemezki su telefonda hata yok. hepsinda baska baska sorunlar var.) illa lollipop istiyorum diyende gözü kapali cm12 ye gecebilir. color os ise degisik tatlar arayanlar icin cok cok iyi bir alternatif.
    he bunlar Oneplusi hakli cikarmiyor. verilen sözlerin tutulmamasi telefondan sogutuyor. (aslinda telefondan degilde firmadan sogutuyor)

Uzuner likes this.
  2. c@n Honeycomb Apr 3, 2015

3. Alptekin Honeycomb Apr 3, 2015

4. apakalin Gingerbread Apr 3, 2015

apakalin, Apr 3, 2015 :
    şişirmişler konuyu. 4 Nisan Hindistan için OxygenOS çıkıcak denmiş ama kaynak yok. çıkmasın yüklemeyecem arkadaş. sonuç olarak iyi çizgi yakaladılar ama benim için kesinlikle buraya kadar...

asbestroro and klakson123 like this.
  5. asbestroro Honeycomb Apr 3, 2015

6. apakalin Gingerbread Apr 4, 2015

apakalin, Apr 4, 2015 :
    UPDATE 4/3
    Hi all, today we will launch.

diye bir açıklama geldi. hayırlı olsun sonunda

ozgurktekin likes this.
  7. ozgurktekin Gingerbread Apr 4, 2015

ozgurktekin, Apr 4, 2015 :
    Evet tam ben de Helen'in açıklamasını koyuyordum ki @apakalin benden önce davranmış. Muhtemelen bugün cm12s duyurulacak. Yani benim tahminin o yönde

apakalin likes this.
  8. apakalin Gingerbread Apr 4, 2015

9. dockwave Cupcake Apr 4, 2015

10. ozgurktekin Gingerbread Apr 4, 2015

11. soner23 Honeycomb Apr 4, 2015

soner23, Apr 4, 2015 :
    Dün bende araştırdım bunu port edilmemiş orjinal sürüm yükleyeyim diye @mcsememo sağolsun bilgilendirdi beni ColorOS un OnePlus One için global versiyonu yok çince ve ingilizce olan sürümü var Oppo kendi cihazlarına global versiyon veriyormuş bilginize.

12. apakalin Gingerbread Apr 4, 2015

apakalin, Apr 4, 2015 :
    Cm1500 de gelse oxygen os45588 de gelse, Android Android dir arkadaşlar.gelecekmi geldimi derken şimdi oxygen yükledik. Bence gayet hızlı zamanla düzelicektir

13. kabardey Eclair Apr 4, 2015

kabardey, Apr 4, 2015 :
    Önceden bahsettiğim gibi oxygen os önce geldi, en geç 1 güne de CM12 gelecek. Maksat insanları oxygen os ye geçirmek.

14. aaltay Eclair Apr 4, 2015

Alptekin likes this.
  15. Ebu-Muaz Honeycomb Apr 4, 2015

Ebu-Muaz, Apr 4, 2015 :
    Bu kadar bekleyişin ardına sundukları hizmete bravo..

Birde "Bilinen Hatalar" diye liste yayınlamışlar.

Alptekin likes this.
  16. Ebu-Muaz Honeycomb Apr 4, 2015

Ebu-Muaz, Apr 4, 2015 :
    Android arayüzü konusunda Cyanogen in eline kimsenin su dökemeyeceğini birkez daha idrak etmiş olduk.

aaltay and Alptekin like this.
  17. kemalwebnet Honeycomb Apr 4, 2015

kemalwebnet, Apr 4, 2015 :
    Tam bir fiyasko olmuş. 4k video bile yok. 31 ocak tarihli cm12 nightly romunu kurun bir fark yok aralarında. 5 ay sonunda hatalar içeren sıradan bir rom yapmışlar. Yükledim ama üşendiğim için coloros a geçmiyorum. Bildirim çubuğunda özelleştirme yok. Kompardo bu romu xda da 1 haftada yapardı. Bu rom için ekip kurmaya bile gerek yok. CM12s i de görüp ColorOS 2.0.7i ye geçerim ben.

18. kemalwebnet Honeycomb Apr 4, 2015

kemalwebnet, Apr 4, 2015 :
    CM nin arayüzünde ne varki o da bununla aynı. Uygulamaları klasöre koyma bile yok. (uygulamlar bölümünde) ColorOS ekibine baksınlar da biraz feyz alsınlar. Özel rom nasıl olur öğrenirler.

Alptekin likes this.
  19. Adem Ice Cream Sandwich Apr 4, 2015

Adem, Apr 4, 2015 :
    Cümleten hayırlı olsun oksijenimiz herkesin gözü aydın :)

Alptekin and Uzuner like this.
  20. c@n Honeycomb Apr 4, 2015

ilkeer06 and Alptekin like this.