3
✎ Genel Sohbet

1. cuska
    Gingerbread May 1, 2015

XlasisMatthew and Mustafa ERKAYA like this.
  2. botturgec
    Froyo May 1, 2015

botturgec , May 1, 2015 :
    Dostlar, kullandığınız ve cidden fark yarattığını düşündüğünüz bir kernel var mıdır ?

3. naklov
    Honeycomb May 2, 2015

Alptekin likes this.
  4. naklov
    Honeycomb May 2, 2015

naklov , May 2, 2015 :
    Bu problemi yaşayan arkadaşımız Türk ve birde haklı bir eleştiride bulunmuş Türkiye ye herhangi bir ürün gönderimi yapmamaları hakkında bu problemi Hepimiz dillendirirsek belki firmanın dikkat ini çekip telefon olmasa bile hiç değilse aksesuarları ülkemize göndermelerini sağlamaya çalışabiliriz.Bu konuda özellikle yabancı dili iyi olan arkadaşlar bir hareket başlatırsa sevinirim.Bir arkadaşımın dediği gibi birlikten kuvvet doğar.

Alptekin likes this.
  5. Alptekin
    Honeycomb May 2, 2015

6. Pressix
    Eclair May 3, 2015

Pressix , May 3, 2015 :
    arkadaşlar,
    oxygen os için yeni güncelleme vs... olacak mı.. bilgisi olan var mı?

7. cemee
    Ice Cream Sandwich May 3, 2015

cemee , May 3, 2015 :
    Simdi bunu soylemek yasakmi bilemedim ama google play de bazi uygulamalar indirime girmis. İsim, link vermiyorum. O kesin yasak:) google playa girip gorebilirsiniz arkadaslar

8. cemee
    Ice Cream Sandwich May 3, 2015

cemee , May 3, 2015 :
    Olacak ama ne zaman ne olacak belli degil

9. cemee
    Ice Cream Sandwich May 13, 2015

akulata likes this.
  10. akulata

akulata , May 13, 2015 :
    ColorOs lollipop cikmamis mi daha onu yuklesek :D

11. cemee

cemee , May 13, 2015 :
    cikmamis ya. agirdan satiyolar kendilerini:D
    o degilde ay sonunda google i/o var. android 6 tanitilacak diye bir söylenti var. gercek olursa vay halimize. 5 icin dogru duzgun rom yok, 6 cikarsa hepten beter olacak. ama benim icimden bir ses 6 degil de 5.2 cikacak diyor.
    güzel rom yok simdi ne yapsam. exodus iyi aslinda ama onu kullanasim yok. bi fastboot mu caksamki

akulata likes this.
  12. akulata

akulata , May 13, 2015 :
    Bende fastboot cakcam bugun...exodusdan da istedigim tadi alamadim :) bi sure COS 12 denicem..birde kernelleri denicem render veya metallized

cemee likes this.
  13. akulata

akulata , May 13, 2015 :
    Android 6 tanitilsa bile yine yaynlanmasi kasim ayini bulur..ama sonucta dedigim dogru henuz lollipop icin bile dzgn stabil bir rom yokken ortalikta smdi birde android 6 ile calkalanacak heryer..yinw firmalar dyecek 3 ayda vercez..sonra olmicak kullaniclar yine isyanlarda ..hayirlisi diyelim artik :)

cemee likes this.
  14. cemee

cemee , May 13, 2015 :
    kernel isi benimde aklimda aslinda, acaba önce kernelmi denesem:D bilemedim simdi:) dün render kernel yükledim cos12 ye ama maxxaudio calismadi nedense. ak kernel yükleyecektim cos12 icin uyumlu kerneli bulamadim (pek arastirmadim) vazgectim. franco yükledim hosuma gitmedi. sonra nandroidle geri döndüm:)

akulata likes this.
  15. cemee

cemee , May 13, 2015 :
    ice cream sandwichi özledim valla. bence en güzeli oydu, en cok onu kullanmaktan zevk almistim.

16. akulata

akulata , May 13, 2015 :
    Ben androidle ilk tanistigimda İcs nin son zamanlariydi kisa zaman icinde Kitkata gecis yapilmisti..kitkatta telefonun ana kartini yaktm (galaxy s4) ondanda tam tat alamadim desem yeridir..sonrasindada bildiginiz gbi iste lollipop surumcemesinde geziniyoruz..

cemee likes this.
  17. ilkeer06
    Gingerbread May 14, 2015

ilkeer06 , May 14, 2015 :
    arkadaşlar oneplusta neden telefonla ilgili kurulumlar ve yedeklemeler için özel bir pogram yok diper markalardaki gibi???

18. cemee
    Ice Cream Sandwich May 14, 2015

cemee , May 14, 2015 :
    Nexuslarda da yok. O isleri yapabilecegin bir suru program mevcut. Airdroid gibi

ilkeer06 likes this.
  19. Mustafa ERKAYA
    Froyo May 29, 2015

Mustafa ERKAYA , May 29, 2015 :
    Selamün aleyküm arkadaşlar;
    Daha önce soruldumu bilmiyorum, soruldu ise şimdiden özür dilerim.
    bilgisayar ekranını telefonumda eş zamanlı gösterecek bir program var mı? (Team veawer gibi uzak bağlantı değil, team veawer veri aktarımı uzun sürüyor ve çok yavaş) EŞ ZAMANLI çok daha hızlı bir program. Kablolu bağlantı da kullanılabilir.

20. Mustafa ERKAYA
    Froyo May 29, 2015

Mustafa ERKAYA , May 29, 2015 :
    Arkadaşlar bir tane buldum; trinus VR. ama 13 TL civarı, bu program gibi bir şey varsa ÜCRETSİZ bilgilendirirseniz sevinirim.