3

✎ Genel Sohbet

1. cemee Ice Cream Sandwich Jun 9, 2015

cemee, Jun 9, 2015 :
    Belki nusrat tir ama zamanla nusret olmustur. Mehmed mehmet gibi:)

akulata and naklov like this.
  2. klakson123 Ice Cream Sandwich Jun 9, 2015

cemee likes this.
  3. hsndmr28 Gingerbread Jun 10, 2015

4. abdullahkan Gingerbread Jun 11, 2015

5. klakson123 Ice Cream Sandwich Jun 13, 2015

serexq, Adem and akulata like this.
  6. cemee Ice Cream Sandwich Jun 13, 2015

cemee, Jun 13, 2015 :
    Telefon icin paylasacak pek bi sey kalmadi. Herkes herseyi ogrendi az cok. Yeni biseyler de yok bu aralar. @mcsememo nun gitmesi bizleri de soguttu. Telefondan zirt pirt sikayet eden arkadaslar da satti sanirim telefonu. 3-5 kisi kaldik iste. aliskanliktan takiliyoruz biz de sanirim

serexq, naklov, mehan and 1 other person like this.
  7. serexq Gingerbread Jun 14, 2015

serexq, Jun 14, 2015 :
    Yanlış yerde yanlış şekilde paylaşım yapılınca böyle oldu foruma girenler alışkanlık tan giriyor neyse soylenilcek çok şey var ama kalsın

8. mehan Honeycomb Jun 14, 2015

mehan, Jun 14, 2015 :
    @mcsememo gitmesi cok etkiledi.
    Bi yandan da alistik artik hatalara veya rom kurmalara..
    Biraz da sanki biktim gibi tlfdan.

9. optimusTURK Gingerbread Jun 14, 2015

optimusTURK, Jun 14, 2015 :
    merhaba arkadaşlar. bir suredir takılamadım. @mcsememo nereye gitti? 2 gun once oneplus telefonumu sattım. oneplus 2 ne zaman çıkıyor ve fiyat nedir, bilgi var mı bu konuda? oneplus 2 yi bekleyim diyorum, bağımlılık yaptı cihaz.

10. ol0c0lo Gingerbread Jun 14, 2015

ol0c0lo, Jun 14, 2015 :
    Bu sarj olayına çözüm bulabilen var mı yoksa geri 11e dönmeyi düşünüyorum

11. akulata Ice Cream Sandwich Jun 14, 2015

akulata, Jun 14, 2015 :
    Sarj olayina derken pil tuketimi konusunda soruyorsan su anda en iyi cozum exodus 5.1.1 romu..hic bir extra ayara veya kernele ihtiyac duymadan stock haliyle bile ortalama 6 saat ekran suresi aliyorum 1/2- 2 gun kullanim suresiyle..(sosyal aglar,whatsapp, browser ve arada muzik) bir haftadir kullaniyorum ve uzun zamandir ilk defa bir romu bu kadar uzun sureyle kullaniyorum..tavsiye edebilcegim en stabil rom..

12. abdullahkan Gingerbread Jun 15, 2015

13. naklov Honeycomb Jun 15, 2015

naklov, Jun 15, 2015 :
    Selam Exodus u yüklerken yapmamız gereken işlemler ne ?

14. akulata Ice Cream Sandwich Jun 15, 2015

akulata, Jun 15, 2015 :
    http://www.vanir-exodus.net/exodus-5.1/bacon/ bu linkten 06/06 veya 12/06 tarihli romlari indirebilirsin..ben tercihen 06/06 kullaniyorum yalniz cok nadirde olsa cift tiklama ile uyanmada sorun oluyor..o yuzden 12/06yi deneyebilirsin hem daha sorunsuz hemde guncellemeleri ota olarak alabiliyor.. http://renderserver.net/gapps/5.1/ burdanda benim kullandigim gapps paketini indirebilirsin yada exodus sayfasinda onerilen paketi..sonrasinda temiz kurulumun ardindan full wipe yapip romu ve gappsi flashladim ve bir haftadan uzun suredir sorunsuz kullaniyorum..

naklov likes this.
  15. kemalwebnet Honeycomb Jun 16, 2015

16. cemee Ice Cream Sandwich Jun 16, 2015

cemee, Jun 16, 2015 :
    @mcsememo moderatörümüzdü. Türkiye icin isteklerimizi yetkililere iletti. özellikle gönderim konusunda. en azindan aksesuarlarin gönderilmesi icin büyük cabalar sarfetti. ama anladigimiz kadariyla dogru düzgün bir muhattap bile bulamadi ya da ilgilenmediler. belki tartismalar yasandi. olayin ic yüzünü tam olarak biz de bilmiyoruz. böyle olunca o da görevi birakti. cok ugrastik döndürmeye ama artik neler yasandiysa ona ters olaylardi ve gitmekte hakliydi. ama sagolsun bizlere güzel rehberler hazirladi, yüz üstü birakmadi.

Alptekin and akulata like this.
  17. akulata Ice Cream Sandwich Jun 16, 2015

akulata, Jun 16, 2015 :
    Mcsememo gercekten harika bir kisilige sahipti..bu forum icin cok seyler yapti..ama kendisi ayni karsiligi goremedi.ben kendisine daha sonra bi kac fikir danismak icin mail attim o sekilde bir konusmamiz oldu..sagolsun yine beni cevirmedi elinden gelen destegi sagladi..allah kendisinden razi olsun..

cemee likes this.
  18. akulata Ice Cream Sandwich Jun 17, 2015

akulata, Jun 17, 2015 :
    https://forums.oneplus.net/threads/oneplus-2-cpu-qualcomm-snapdragon-810-v2-1.316786/
    Gozumuz aydin oneplus2 yakinda geliyormus hemde s810 v2.1 ile..ama bence yanlis bir hamle yaptilar ortalikta s810 ile ilgili bu kadar soylenti bu kadar isinma problemi varken tercih edilmemeliydi..gerci v2.1'de isinma probleminin cozuldugunden bahsediliyor ama bazi sitelerde sorunun hala devam ettigide yaziyor...s820yi beklemek vey snapdragon yerine exynos tercih edilse daha akilli bir strateji olabilirdi..ozaman gecen seneki gibi flagship killer olup diger telefonlarin onune gecebilirdi..nyse bekleyip gorcez bakalim

19. tolga61 Froyo Jun 21, 2015

tolga61, Jun 21, 2015 :
    Aslında forumun bu kadar sakinleşmesinin sebebi bence konuların ayrılmasından dolayı. Eskiden tek konu olurdu herkes orayı takip ederdi. Şimdi heryer bölünmüş. Evet belki böyle daha düzenli ama daha da sessiz malesef :(

20. Adem Ice Cream Sandwich Jun 21, 2015

Adem, Jun 21, 2015 :
    Aynen bende senin gibi düşünenlerdenim.

esc011 likes this.