3
✎ Genel Sohbet

1. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 16, 2015

mcsememo , Sep 16, 2015 :
    Arkadaslar contests bolumu altinda belirtilen sartlari yerine getirip davetiye kazanabilirsiniz. Yeni acilan konuya buradan ulasabilirsiniz. Iyi forumlar.

2. cemee
    Ice Cream Sandwich Sep 17, 2015

akulata and Furkan Yıldız like this.
  3. TolgaSevinc
    Froyo Sep 17, 2015

TolgaSevinc , Sep 17, 2015 :
    Elinde parası olup ve davetiyesi olup OPT kullanmak istemeyen olursa bana mesaj atabilir mi

Furkan Yıldız likes this.
  4. cemee
    Ice Cream Sandwich Sep 18, 2015

cemee , Sep 18, 2015 :
    ucundan yirttin ama olsun ben gördüm ya yeter:D

5. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 18, 2015

cemee likes this.
  6. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 18, 2015

mcsememo , Sep 18, 2015 :
    Arkadaslar buradaki mesajda yazdigim gibi davetiye kazanma firsati icin contests kategorisi altinda race for invite day 3 basligi gibi acik olan basliklar altinda belirtilmis olan maddeleri yerine getirerek davetiye kazanabilirsiniz. Iyi forumlar.

7. Furkan Yıldız
    Froyo Sep 21, 2015

Furkan Yıldız , Sep 21, 2015 :
    Arkadşlar forumda açılan konulara göre one plus mini (veya X ) adında bir telefon geliyormuş çinli sitelere göre telefonun ön kısmı bildiğimiz klasik one plus tarzı arka kısmında ise çift kamera ve parmak izi okuyucu var buda home tuşunun parmak izi okurken stabil çalişmıyormu acaba sorusunu akla getiriyor,fiyatı 249 $ olacagı ve ekim ayında cikacaği belirtilmiş.ilerleyen günlerde ne haberler olacak görücez.iyi forumlar.

Last edited: Sep 21, 2015

mukoleyte likes this.
  8. ekaraot
    Eclair Sep 22, 2015

ekaraot , Sep 22, 2015 :
    Arkadaşlar merhaba tatilde çocuk havuza attı telefonu kuruttum v.s fakat telefon açılmıyor açma tuşuna bastığımda titreme sesi geliyor fakat ekran yok ayrıca pc ye bağladım da telefon gözüküyor hard brick v.s olmuştur diye recovery yapıyorum arka planda herşey normal gözüküyor ama ekran ve telefon açılmıyor sadece titreim sesi geliyor kurtarma şansı varmı acaba?

9. cemee
    Ice Cream Sandwich Sep 22, 2015

cemee , Sep 22, 2015 :
    Telefon saglam da ekran bozulmus galiba

10. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 24, 2015

mcsememo , Sep 24, 2015 :
    Benchmark testlerine gore mediatek 6795T islemcisine sahip bu mini versiyonunun hedef pazari buyuk ihtimalle Türkiye. Umarim mediatek islemcisi kesinlesir. Bir aksilik olmazsa lansman Ekim ayinin ortasinda yapilacak.

Furkan Yıldız likes this.
  11. Furkan Yıldız
    Froyo Sep 24, 2015

12. mcsememo
    KitKat Community Expert Sep 24, 2015

mcsememo , Sep 24, 2015 :
    Verdigin linkte islemci acik acik belirtilmis ama @Carl usa today'a verdigi roportajda islemciden bahsetmemis. Haberin yapilis tarihi bakimindan da kullanilacak islemcinin mediatek olacagi kesin gibi. Iki farkli versiyon da uretilebilir.

13. XlasisMatthew
    Gingerbread Oct 4, 2015

XlasisMatthew , Oct 4, 2015 :
    Arkadaslar hem opo 1 hemde 2 yi kullanmis olan varmi aranizda. 2 sizce 1 den dahami iyi yoksa 1 in 2 ye gore halagideri varmi. Ben 2 yi gorunus acisindan pek begenmedim 1 cok karizma hala...

14. c@n
    Honeycomb Oct 4, 2015

c@n , Oct 4, 2015 :
    1 in hala gideri var bence... Hele simdi fiyatlarida cok ucuzladi, o fiyatlara 1 den iyi telefon yok bana gore...

ilkeer06, XlasisMatthew and cemee like this.
  15. ilkeer06
    Gingerbread Oct 8, 2015

ilkeer06 , Oct 8, 2015 :
    ben one alalı bir yılı aşkın zaman oldu. hiç sorun yasamadım diyebilirim. ve işyerinde note 4 iphone dahil bir çok klas telefon var ama kafatutuyorum hepsine yarı fiyata hemde. tekeksiğim bambookapak diye düşünüyorum .

akulata likes this.
  16. mcsememo
    KitKat Community Expert Oct 9, 2015

mcsememo , Oct 9, 2015 :
    12 Ekim'de Türkiye saatiyle 13:00-14:00 saatleri arasinda davetiyesiz satis yapilacak.
    Asia: 12:00-13:00 HKT | Europe: 12:00-13:00 CET | North America: 12:00-1:00 pm PDT
    @Cat H 'nin mesajina buradan ulasabilirsiniz. Iyi forumlar.

mehan, cemee, EKaynar and 2 others like this.
  17. EKaynar
    Froyo Oct 9, 2015

EKaynar , Oct 9, 2015 :
    şahane haber, sonunda davetiye için her saat başı mail kontrol etmek zorunda kalmayacağım :)

18. mehan
    Honeycomb Oct 9, 2015

mehan , Oct 9, 2015 :
    Anlasilan two icin pek ragbet yok. Istenilen satisa ulasamadilar.
    Elimde one oldugunda vede two'ya pek isinamadigimdan almicam.

Uzuner and akulata like this.
  19. akulata
    Ice Cream Sandwich Oct 9, 2015

akulata , Oct 9, 2015 :
    Bende oneplus'min bir yili asmasina ragmen hala ustun performansi, opt kullanici yorumlari almamda büyük etken oldu. Bir sonraki nesil ve sd820 li bir telefon tercihim olcak o yuzden bir süre daha takip ve beklemedeyim.

mehan and cemee like this.
  20. cemee
    Ice Cream Sandwich Oct 10, 2015

cemee , Oct 10, 2015 :
    Telefon degistirme araligim 2 sene. Gerci bu oneplus one sayesinde 3 e cikabilir. Bir sonraki telefonum buyuk ihtimalle oneplus 3 olacaktir. Olmadi 4. Her markada bir sonraki telefon pek ilgimi cekmiyor. Cunku uzerine degistirmeye degecek kadar birsey koyulmuyor.
    Eger bugun telefon alacak olsam 2 yi alirdim buyuk ihtimal ama bence de 1 deki karizma 2de yok :)

Last edited: Oct 10, 2015

mehan, Uzuner and akulata like this.