2

✎ Genel Sohbet

1. akulata Ice Cream Sandwich Oct 10, 2015

akulata, Oct 10, 2015 :
    Zaten o yüzden ayni sükseyi yapamadi 2. Bence markalarin bir sonraki modelde tasarim konusunda degisiklige gitmemeleri buyuk hata. Cunku kullanicilar( en azindan benim icin oyle düşünüyorum) her seferinde farkli bisey bekliyorlar. Sadece donanimsal degisiklikler eskisi kadar etkli olmuyor insanların telefon degistirmesinde. Umarım bu beklentim oneplus 3de karsilik bulur ve yeni yilda cok gecikmeden gun yüzüne cikar

mehan and cemee like this.
  2. Uzuner Ice Cream Sandwich Oct 14, 2015

Uzuner, Oct 14, 2015 :
    Yahu kafayı yiyeceğim telefona koyduğum kilit desenini unuttum girmeye çalışıyorum bi türlü girmiyor, telefondada kilidi sıfırlama yeri yok böyle iş mi olur illa factory reset mi atıcam telefona, zaten arabanında camını kırıp bilgisayarı çalmışlar meydan yerde kafayı yiycem üstüne birde bu, telefona ulaşamıyorum. Bir çözüm bilen var mı gözünüzü seveyim arkadaşlar

3. cemee Ice Cream Sandwich Oct 14, 2015

cemee, Oct 14, 2015 :
    Cok kez yanlis girince deseni unuttunuzmu gibi bir secenek cikmasi lazim sanki

4. cemee Ice Cream Sandwich Oct 14, 2015

cemee, Oct 14, 2015 :
    @Uzuner lolipopta sifrenizimi unuttunuz secenegini kaldirmislar. Eger android device manager aktifse, herhangi bir bilgisayardan veya telefondan su adrese gir
    https://www.google.com/android/devicemanager Siteye girince hesap ve parola soracak. Kendi bilgilerini gir. Acilan yerde kilitle secenegi var. Ona tikla yeni sifre ver. Telefon kilitlenecek ve o sifreyle acilacak;)
    Bu arada gecmis olsun. Hirsizlar iyice arsız oldu. Ortalik yerde hirsizlik yapiyor sefersizler

Uzuner and ilkeer06 like this.
  5. Uzuner Ice Cream Sandwich Oct 15, 2015

Uzuner, Oct 15, 2015 :
    Sağolun hocam, yöntemi denemiştim zaten yine sonuç alamayınca sıfırladım mecburen. Arabadaki bilgisayarı 2dkda ne ara gördüde aldı bilmiyorum cidden, gidişat hiç iyi değil

cemee likes this.
  6. adempakalin Gingerbread Oct 26, 2015

adempakalin, Oct 26, 2015 :
    Selamün aleyküm değerli arkadaşlar. Bebde 64 gb oneplus var ve pasaport jaydi gec yapildi. Su an sim kart okumuyor ama hersey calisiyor. Sebebi nedir bilen var mi acaba?

7. asbestroro Honeycomb Oct 26, 2015

ilkeer06 and DarkSteemex like this.
  8. DarkSteemex Ice Cream Sandwich Oct 26, 2015

DarkSteemex, Oct 26, 2015 :
    belki kayit gec yapiltigi icin kilitlenmisdir oporatorunu ara sor

adempakalin likes this.
  9. DarkSteemex Ice Cream Sandwich Oct 26, 2015

10. Schlumi Ice Cream Sandwich Oct 26, 2015

Schlumi, Oct 26, 2015 :
    #NeverSettle :)

DarkSteemex likes this.
  11. adempakalin Gingerbread Oct 26, 2015

adempakalin, Oct 26, 2015 :
    Cihazi gec kaydetmeyle ilgisi yok dedi btk. Bende anlamadim ama sim kart gormuyor cihaz

12. DarkSteemex Ice Cream Sandwich Oct 27, 2015

DarkSteemex, Oct 27, 2015 :
    baska bir sim cart denedin mi?

adempakalin likes this.
  13. ilkeer06 Honeycomb Oct 29, 2015

ilkeer06, Oct 29, 2015 :
    biizm bu forumda alımsatım yapmak isteyenler içinbibölüm neden kurmuyoruz artık ????

14. mcsememo KitKat Community Expert Oct 29, 2015

mcsememo, Oct 29, 2015 :
    Bu konu hakkinda yoneticilerle gorusmustum. OnePlus forumlarinda herhangi bir urun, servis vb seylerin satisi yasak oldugu icin 2. el OnePlus urunleri de olsa boyle bir konunun acilmasina izin vermediler.

15. ilkeer06 Honeycomb Oct 29, 2015

ilkeer06, Oct 29, 2015 :
    anlıyorum. oneplus tr ye girmiyor bizim almamızıdda zorlasştırıyor anlasılan

mukoleyte likes this.
  16. mcsememo KitKat Community Expert Oct 29, 2015

mcsememo, Oct 29, 2015 :
    OnePlus X tanitim sayfasi acildi. OnePlus X tanitim sayfasina ulasmak icin buraya, davetiye rezervasyon listesine kayit olmak icin buraya tiklayiniz. Iyi forumlar.

17. ilkeer06 Honeycomb Oct 29, 2015

ilkeer06, Oct 29, 2015 :
    x le beraber tr lokasyonu için acıklama bekleniyordu bir gelişme varmı ????

18. mcsememo KitKat Community Expert Nov 1, 2015

mcsememo, Nov 1, 2015 :
    OnePlus X uretilmeden once snapdragon ve mediatek versiyonlari uzerinde calisiliyordu. Sonuc itibariyle snapdragon yongasinin kullanilmasi karari alindi. Mediatek kullanilsaydi bu urunun dolayli yoldan hedef kitlesi icinde Türkiye de olabilirdi. Bunun yaninda OnePlus, forumlarindaki kullanici aktiflik orani gibi istatistikleri onemsiyor. Türkçe forum aktiflik konusunda neredeyse gorunmez bir forum. OnePlus yakin zaman icinde Türkiye'de satis yapmayi dusunmuyor malesef. Iyi forumlar.

19. ilkeer06 Honeycomb Nov 2, 2015

ilkeer06, Nov 2, 2015 :
    bi mahalle kadar nüfusu olan kıbrıs bizden daha çok satış yapıyor ve aktif galiba. türklere yönelik bir yaklasım olmadan buna nasıl karar vermişlerse helal olsun. telefonu seviyorum güzel ancak herseyi yan tedarikçilerden sipariş etmek zorunda kalıyoruz ve pasaport işi tambir ölüm. diğer ülkeler üzerinden spariş veren türkleri hesa ba katsalar çoğuülkeden çok satışı var ama adamlar umursamıyor bizi

20. ilkeer06 Honeycomb Nov 2, 2015

ilkeer06, Nov 2, 2015 :
    kullanılan işlemci ve mimari farklılığının tr de satışı engellemesine de anlam verebilmiş değilim