3
✎ Genel Sohbet

1. botturgec
    Froyo Mar 26, 2015

botturgec , Mar 26, 2015 :
    Cidden ayın 27'si içinde vermezlerse büyük rezalet. Kimse onlara net tarih verin dememişti, onlar yaptı bunu. Ben gecikme haberlerinin gerçek olduğunu düşünmüyorum.

2. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 26, 2015

kemalwebnet , Mar 26, 2015 :
    Bende gerçek olduğuna inanmak istemiyorum.

3. akulata
    Ice Cream Sandwich Mar 26, 2015

4. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 26, 2015

5. botturgec
    Froyo Mar 26, 2015

botturgec , Mar 26, 2015 :
    Cyanogen için de aynı gecikme muhabbeti de söz konusu mu acaba ? Cm'ye güvensek bari.

6. cemee

7. cemee

cemee , Mar 26, 2015 :
    :D oksijen oksijen dedim bagrima tas bastim yuklemedim 5.1
    Saka bi yana internet hattimi degistirdim. Evde internetim yok bi kac gunlugune. Mobil internetimide oksijen icin saklamistim.
    Bu arada yukaridaki haberde gecikmeyi bir yana koyarsak, camera2api bu surumde olmayacakmis. Pure android ve ozellestirmeler ile gelecekmis oksijen. Arayuzu iyi olur umarim. Yoksa cm12den pek farki olmaz.
    Diger romlardada aradigim yok su anda. Cm12 ile takiliyorum bu aralar. Ertelenme direkt olarak oneplustan aciklanirsa mokee romu yuklemeyi dusunuyorum

8. apakalin
    Gingerbread Mar 26, 2015

apakalin , Mar 26, 2015 :
    şimdi bu sertifika sorunun dan bahseden şahıslar bilmiyorlarmıydı süreci. pes doğrusu.
    OxygenOS un gecikmesi cidden anlaşılır bir durum. bu kadar kısa bir sürede yayınlanması aslında takdire şayan, ciddi söylüyorum bunu. asıl sıkıntı bence cm de. google un kafasına kurşun Sıkıcaz gibi açıklamalar yapacaklarına oturup işin hakkını versinler. benim ve eminim hepimizin sinir olduğu durum kendi kendilerine tarih verip birde bunu ertelemeleri. İyice yüzlerine gözlerine bulaştırdılar.

yeni gelicek Romla uzaya mı Çıkıcaz elbette hayır. ama istiyoruz arkadaş. verdikleri sözleri tutsunlar ya da söz vermesinler.

http://www.veteknoloji.net/haber/cyanogen-ceo-sundan-sert-konusmalar-76473.html

cemee likes this.
  9. mugioh
    Froyo Mar 26, 2015

10. cemee

cemee , Mar 26, 2015 :
    Ne sertifikaymis arkadas. Subatta cm12s gelecekti sertifika dediler. Oksijen hazir dediler yine sertifika diyorlar. Cok merak ettim su sertifika nasil aliniyor. Nedir bu kadar uzun suren. Sali sallanir, carsamba carsafa dolanir... Yarin cuma mubarek gun, c.tesi pazar hafta sonu.... Boyle gider bu:D

Bilalsen, mehan and apakalin like this.
  11. cemee

12. apakalin
    Gingerbread Mar 26, 2015

apakalin , Mar 26, 2015 :
    yeni olan daha iyidir hastalığım olmasa Update mupdate dinlemeyecem de işte...

malesef paçayı kaptırdık... cidden tedavi edilmemiz lazım;-)

bakmayacam beş on gün ya bu nedir...

13. akulata

akulata , Mar 26, 2015 :
    Benim milli egitimden aldigim sertifika var onu versem idareten olmaz mi acaba :)

14. akulata

akulata , Mar 26, 2015 :
    Karar verdim 5.1 candir diyorum ve yarin ilk is yukluyorum.. OmniRom veya cm12.1

15. cemee

cemee , Mar 26, 2015 :
    Hayirli olsuuun:) sen bi tat bakalim, bisey olmazsa bizde yeriz:D

Ebu-Muaz and akulata like this.
  16. cemee

Bilalsen, mehan, intibak and 4 others like this.
  17. asbestroro
    Honeycomb Mar 26, 2015

asbestroro , Mar 26, 2015 :
    yeni rom sürüm yayımlamıyorsun bari bir apk yayımlada belki kendimizi avuturuz güncelleme falan diye oyalanırız ben direk coloros çakıyorum telefonuma güncelleme geldiğinde de forumdaki arkadaşlarımın yorum ve görüşlerine göre hareket ederim

cemee likes this.
  18. asbestroro
    Honeycomb Mar 26, 2015

19. asbestroro
    Honeycomb Mar 26, 2015

asbestroro , Mar 26, 2015 :
    birde bu ertelendi muhabbeti falan sadece @mcsememo nun kalemindense inanırım adam söylediği herşeyi yaptı ve dedikleri oluyor boşa laf salatası yapmıyor bence fazla kasmamalı moderatçrümüzden açıklama gelmesini beklemeliyiz

cemee likes this.
  20. acersahibi77
    Jelly Bean Mar 27, 2015

acersahibi77 , Mar 27, 2015 :
    Hocam açıklama David'e ait paylaştığım linkte var.
    Bu telefonların kullanılmış olması acaba işin ucunda bir mizah mı var diye düşündürüyor beni...
    Erken 1 Nisan şakası yapıp belki de yayınlarlar OxygenOs'u...
    Bekleyelim bakalım...