3
✎ Genel Sohbet

1. akulata
    Ice Cream Sandwich Mar 27, 2015

akulata , Mar 27, 2015 :
    Evet arkadaslar onlar "Oxygen" maskesini takmayinca bende damardan verdim cm12.1'i. :D

Ebu-Muaz and cemee like this.
  2. Mustafa ERKAYA
    Froyo Mar 27, 2015

Mustafa ERKAYA , Mar 27, 2015 :
    Öhhö Öhö Windows 3.1 o kadar eskiyim yani :)

cemee likes this.
  3. krdndm
    Gingerbread Mar 27, 2015

krdndm , Mar 27, 2015 :

bakalim bakalim nasil olacak bu son gelen guncellemeden sonra telefon cok acayip hatalar vermeye basladi baya bi sogudum cok fazla da anlamam bu islerden .bilgi icin tesekkur ederim saolun varolun bekleyecez bakalim nasil ve ne zaman gelecek

4. emriye
    Froyo Mar 27, 2015

5. akulata

akulata , Mar 27, 2015 :
    Birde benim ne oxygen nede cm12s icin bir merakim kalmadi..artik beklentim xiaomi ve microsoft ortakligindan dogcak olan flashable wp10 :)

6. apakalin
    Gingerbread Mar 27, 2015

apakalin , Mar 27, 2015 :
    moderatörümüzde yorumsuz kaldığına göre bugün gelir OxygenOS. hadii bugün gelsinnn bea.

kendimi yeni bir Update e hazırlamışken güncelleme gelmeyeceği haberi ile acaba coloros mu yüklesem dedim. vaktiyle 2 adet opo muzun biri tuğla olmuştu. tamda cesaretlendim yüklemek için. genel foruma bakarken coloros flaşlarken" telefon tuğla oldu yardım" başlığını görünce tırstım:) 2 ay bile beklerim OxygenOS u
    ;-);-)

Ebu-Muaz likes this.
  7. asbestroro
    Honeycomb Mar 27, 2015

asbestroro , Mar 27, 2015 :
    windows 95 daha iyi :D

8. asbestroro
    Honeycomb Mar 27, 2015

Cumanız mübarek olsun
    bende telefona windows 10 yükleme kararı aldım hadi hayırlısı yanlız dvd rom ile yüklesem yoksa flash ilemi daha kara veremedim. :D:D:D

cemee and Mustafa ERKAYA like this.
  9. siranusta
    Honeycomb Mar 27, 2015

Alptekin likes this.
  10. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

11. soner23
    Honeycomb Mar 27, 2015

12. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    su dakikadan sonra daha ne derlerse desinler inanmam... potansiyel two alicilarinin bir kismini kaybederler... inanilmaz güven kaybettiler. android alicisi güncelleme ister. yarin two ciktiginda butün sitelerde yazacak, one da böyle böyle sorunlar yasandi diye.
    lollipop aciklandigindan beri kacinci sözü veriyorlar. verme arkadasim söz möz. dalga geciyorlar sanki. desinler tarih belli degil tamam, bizde kendi dalgamiza bakalim

Last edited: Mar 27, 2015

13. asbestroro
    Honeycomb Mar 27, 2015

@mcsememo dan haberi olan varmı? alınan bilgi kesinmi ?
    ayrıca bu adamlar sadece kendi ülkesine değil dünyaya satış yaptılar 3 bin 5 bin müşteri değil yüzbinlerce insan satın aldı ve şayet bugün de verdiklerini yapamayacaklarsa şirket güveninden ziyade SAYGISIZLIK tır.

cemee likes this.
  14. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    kesin bilgi. Helenden... rom harizmista, cok iyi calisiyormusta, sertifika almak zormusta, kaliteyi en üstte tutmak istiyorlarmista ...... bir video yayinlasinlar bari, ne bileyim özelliklerini falan aciklasinlar en azindan.... bizde körü körüne neyi bekledigimizi bilelim ama o da yok...

15. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

ozgurktekin , Mar 27, 2015 :
    Hocam "Hi, this is Helen, Head of Mobile Product at OnePlus." yazıyor. Kesin bilgi

asbestroro likes this.
  16. akulata

akulata , Mar 27, 2015 :
    @cemee sende benim gbi flashla 5.1'i gitsin..birde bekle wp10u..ya normalde windows phonelar zaten stabil hemde donanim olarak bizim telefonlardan daha alt seviyelerdeki modellerde bile..sd801 ve 3gb ram ile ucar sanirim..gelsin ilk isim wp flashlamak..

cemee likes this.
  17. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

Galiba 30 Martta CM12S çıktığında onu kuracağım, açıkçası OxygenOS ile ilgili tüm beklentilerim suya düştü, sanki çıktığında da epey sorunlu olacak gibi. Sorunlu bir sürüm kurup bir de aylarca OTA update beklemek var :(
    Cyanogen en azından daha tecrübeli bu konuda.. Keşke hiç kendi ROM'umu yapıcam diye bir işe kalkışmasalardı

asbestroro likes this.
  18. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

5.1 ile cm12 nightly arasında belirgin farklar var mı?

19. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    yok be @akulata benim derdim güncelleme degil. söz verip tutmamalari. ben nasil olsa oksijende gelse, cm12s de gelse baska baska romlar deneyecegim sürekli. ama güvenim kalmadi artik. su yazilimi bile söz verdikleri halde kac aydir beceremediler, bu benim güvenimi baska konularda da sarsiyor.
    bak biz hepimiz bir sorun oldumu birbirimize yardim ediyoruz. fedakarlik ediyoruz, vaktimizi ayiriyoruz, bazi arkadaslarimiz üsenmeden kac saat anlatim hazirliyor. karsiliginda gördügümüz muamale bu mu olmali. ben Oneplusa inanmistim, bir aile gibiydik hani, saticilara yer vermiyorduk, davetiyeyi bile aramizda dagitmamizi istiyorlardi bu yüzden.. ne oldu newer settle a...

akulata likes this.
  20. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

Alptekin, sir_opo, intibak and 2 others like this.