3
✎ Genel Sohbet

1. asbestroro
    Honeycomb Mar 27, 2015

asbestroro , Mar 27, 2015 :
    :S

2. cemee
    Ice Cream Sandwich Mar 27, 2015

3. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 27, 2015

Ebu-Muaz , Mar 27, 2015 :
    CM de ertelendi. Oxygen hangi sebep ile gecikti ise CM de aynı sıkıntıyı yaşıyor. Şu sertifika meselesi.

4. akulata

akulata , Mar 27, 2015 :
    @cemee benim ki isin sakasi..sen cok hakilisin ki biliyorsun bende senin gbi surekli farkli romlar deniyorum..yani dedigin gbi romu yayinlamis olsalar dahi 3-5 gun sonra farkli seyler denemeye devam edecektim..can skan nokta sozlerin tutulmamasi birde ustune ustluk tarih verilerek tutulmamasi..ben veya bir baskasi mi dedi 27snde yayinlayin dye..Hayir..kendiniz attiniz ortaya..islerine gelmeyince onu konusmayin bunu paylasmayin ama kendileri oyunu istedikleri gbi oynamaya devam ediyorlar..

cemee likes this.
  5. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 27, 2015

6. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    yazmislar zaten her yere

7. Ebu-Muaz
    Honeycomb Mar 27, 2015

Ebu-Muaz , Mar 27, 2015 :
    Bence firma tarihi verdikten sonra bu sertifika sorunu yaşandı ve sertifika noktasında sürece olumsuz yansıyacak kısmı hesaplamadılar.

8. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    farketmez. 1 degil 2 degil. ben kendimde mühendisim. bu isin ne zorluklari oldugunu az cok düsünebiliyorum. ben müsteriye bir tarih veriyorsam ve müsterinin istedigi özel bir tarih yoksa, her türlü gecikme payini hesapliyorum
    subat ayindayken, mart dediklerinde yazmistim ben,oneplusin mart i 31 mart +10 gündür diye. ben bu sekilde bekliyordum. kendileri dedi 27 mart diye

Last edited: Mar 27, 2015

9. c@n
    Honeycomb Mar 27, 2015

c@n , Mar 27, 2015 :
    O zaman tek çare... Bekleyişe devam.. :D

Ama tarih verilip uyulmaması pek hoş olmadı..

10. ozgurktekin
    Gingerbread Mar 27, 2015

ozgurktekin , Mar 27, 2015 :
    Hocam CM'nin ertelendiğini nereden okudunuz? O metinde CM bizim elimizde değil vs gibi birşey diyordu..

11. intibak
    Froyo Mar 27, 2015

intibak , Mar 27, 2015 :
    Resmen hayal kırıklığı oldu benim için :(:(:( Beklemekten çok sıkıldım cidden. Tarih verdikleri zaman insan daha bi iştahlı bekliyor bari tarih vermesinler de iştahımızı kabarmasınlar :( :(

Söz verdikleri gibi 5 telefonu verseler ne oluyor onuda anlamış değilim .

Bugünü bekleyen binlerce kişinin sorunu çözülmüş mü olacak sanki 5 adet telefon ile :)

Tabi alan 5 kişiye sorsan sorun değil gecikmesi der ehehehehe

12. mehan
    Honeycomb Mar 27, 2015

mehan , Mar 27, 2015 :
    Yorum yazmıştım ama anlasılan moderatorlar begenmemiş ki onaylamamışlar yorumu... Neyse.
    O 5 kişiyi nasıl secmişler.. Çok saçma 1-2 gun bekleselerdi. Liste yapıp kurayla cekim yapsalardı. Belki telefonda şansımız olurdu...
    Bu arada yonetimi kınıyorum...inş. bu yorumum kötü eleştiri olarak algılanmaz.

botturgec likes this.
  13. siranusta
    Honeycomb Mar 27, 2015

siranusta , Mar 27, 2015 :
    @mcsememo yu soran arkadaşlar oda buralarda ama elinden bir şey gelmez.

Oda bizim gibi mahsun mahsun bekliyor ha bir de helen fake olabilir mi?

asbestroro, intibak and cemee like this.
  14. siranusta
    Honeycomb Mar 27, 2015

siranusta , Mar 27, 2015 :
    Arkadaşlar Coloros kurmak isteyen var mı?
    Aşağıda ki bağlantı da benim kullandığım 2.0.5 sürümü var yükleme anlatımı da bağlantıda yapılmış hadi rast gele

forum.xda-developers.com/oneplus-one/general/coloros-4-4-4-custom-t3005991

15. cemee

cemee , Mar 27, 2015 :
    moderatörler cekti zaten bu gecikmenin kahrini...
    Helen Staff member olarak görünüyor fake oldugunu sanmiyorum

16. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 27, 2015

17. botturgec
    Froyo Mar 27, 2015

botturgec , Mar 27, 2015 :
    Ne kadar amatör kafada olduklarının bir göstergesi bu durum aslında. Hiç bir kurumsal şirket, bakın yetiştiremezsek 5 telefon vereceğiz diye açıklama yapmaz. Ya hiç tarih vermeyeceksin, ya da ortalama bir zaman söyleyeceksin.

En geç 27 martta çıkarıyoruz deyip, çıkaramazsak ihtimali konuşulduğu anda zaten birşeyleri anlamak gerekiyor firmayla ilgili.

Bu kadar insanın hem vaktini çaldılar hem umudunu kırdılar. Eminim benim gibi pek çok kişi, güncelleme geldi mi diye forumu kurcalamaktan yorulmuştur.

Tek umudum cyanogen tarafı.

onkuba and emriye like this.
  18. kemalwebnet
    Honeycomb Mar 27, 2015

kemalwebnet , Mar 27, 2015 :
    Oda ertelenmiş diyorlar.

19. onkuba
    Froyo Mar 27, 2015

apakalin, cemee and akulata like this.
  20. ekaraot
    Eclair Mar 27, 2015

ekaraot , Mar 27, 2015 :
    arkadaşlar ben buraya her yazdığımda sürekli eleştirildim mesajlarım silindi şimdi bakıyorum helen in açıklamasına 80 sayfa yorum yazılmış ne küfürler ne hakaretler palyonçoların fotoğrafını koymuşlar. ben burda hakaret etmeden eleştiri yaptığımda kral çıplak dediğimde herkes bana saldırdı. benim umudum yoktu zaten o yüzden sizin yaşadığınız hayal kırıklığını yaşamadım işin komik tarafı aslında güncelleme felan değil ben 5 telefon olayına takıldım 5 telefon nedirki hani 5000 dersin 500 dersin eyvallah koskoca şirket sanki bakkal işletir gibi 5 telefon hediye edecekmiş birde marifet gibi yazmışlar çok komik.
    önce 3 ay
    sonra şubat başı
    sonra şubat sonu
    sonra mart başı
    sonra 27 mart
    sonra 5 telefon hediye ettik susun.
    şimdi iyi oldu ilerleyen bir zaman bakın tekrar yazıyorum oxyneos one plus 2 için pazarlama stratejisidir adamlarım umrunda değil one plus kullanıcıları bunlarıın tek derdi para her hafta bir aksesuar çıkaracaklarına bir yazılımı bile çıkaramadılar dediğimde linç edilmiştim adamların ne kadar cimri olduğu 5 telefondan belli oluyor sen yazılımı çıkar ben sana hediye edeyim 5 telefon.

Last edited: Mar 27, 2015