53
História prvého vlákna (CZE, SVK)

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cryfcad
    Honeycomb May 28, 2014

cryfcad , May 28, 2014 :
    aspon dake info :D. ja som to nikdy nepouzival a na mojej Defy+ to zas tak strasne ani nevadilo zatial, ale predsa len pekny velky displej si chcem chranit asi trosku viacej, tak asi objednam tych 6 a uvidime ci to bude na nieco dobre :)

sobka likes this.
  2. NightMean
    Honeycomb May 28, 2014

3. cryfcad
    Honeycomb May 28, 2014

cryfcad , May 28, 2014 :
    vidim, ze vsetci nosia po vreckach dobre dovody preco su nedockavi a chcu mat OPO cim skor :D

NightMean likes this.
  4. chezter
    Cupcake May 28, 2014

5. NightMean
    Honeycomb May 28, 2014

NightMean , May 28, 2014 :
    Presne tak :D :D

6. kaper
    Ice Cream Sandwich May 28, 2014

kaper , May 28, 2014 :
    Btw dnes mi dosiel PowerBank od Xiaomi 10400mAh. :) Spokojnost, co ma zarazilo, ked som nabijal telefon, a telefon bol na 100% . Tak normalne ta powerbank ho odpojila, cize sa neprebijal. Co je super, to som ani netusil :). Asi to budem uz nabijat len z toho...

A inak co myslite ? Bude niekto vyrabat baterku pre 1+ ? Myslim v pripade vymeny, keby si to chcel niekto doma vymenit. A tak isto ohladom USB portu, myslite ze bude 1+ predavat "nahradne diely" alebo skor nie ?

Stale sa neviem rozhodnut medzi Oppo Find7a a 1+... Je to 50/50. kazdy ma nieco proti a pre ... Osobne to pre mna je dost vela faktorov ...

7. Silhaut

Alixis, fetko and Purplesticks like this.
  8. burnmail123
    Honeycomb May 28, 2014

burnmail123 , May 28, 2014 :
    Nieje zle, ono je to skor na ochranu tej PowerBanky, aby ju zbytocne nevybijalo a lepsie si ju mohol neskor vyuzit. Telefon sa ti urcite neprebija, na to maju baterky ochranne obvody.

Co sa tyka nahradnych dielov tak si myslim ze urcite nie. To je zasah do HW a to by ta stalo zaruku, ale urcite ich neoficialne zozenies minimalne na eBay neskorsie :D

9. kaper

kaper , May 28, 2014 :
    S tym prebijanim som to myslel tak, ze ked mas tel na nabijacke tak proste tam ti ide prud ako keby stale, a reguluje si to ten obvod baterky. Ale nevypne sa ti to :). A to sa mi lubi, lebo ked som pozeral mV nba baterke, tak ked bola na 100% tak nabijacka stale davala "štavu" a mV klesali, a potom mi na hovno ukazovalo %-tá

10. cryfcad
    Honeycomb May 28, 2014

Dayn and relic242 like this.
  11. Marxone
    Honeycomb May 28, 2014

Marxone , May 28, 2014 :
    Zatím mě žádné alternativy za O+O nepřesvědčili, že bych neměl čekat. Telefon stávající dosluhuje, ale klidně by i rok vydržel. Neplánujou HW výrobci něco revolučního, že by O+O pouze využil již "výprodeje" HW, než že by chtěl pushovat nový model marketingu, designu či bůhví čeho ještě?
    Třeba technologie baterií by chtěla trochu aktualizovat.

12. cryfcad
    Honeycomb May 28, 2014

cryfcad , May 28, 2014 :
    kde si ju kupoval prosim ta a za kolko? Uvazujem ze si tiez nieco take zaobstaram a hladam daku dobru cenu vratane postovneho.

13. tuturut
    Gingerbread May 28, 2014

tuturut , May 28, 2014 :
    ja tiez vlastnim tuto masinku, ale uz by som rad menil...

14. sobka
    Gingerbread May 28, 2014

cryfcad likes this.
  15. martin1989
    Eclair May 28, 2014

martin1989 , May 28, 2014 :

Ja teda dúfam že na to aby som dostal od niekoho z Vás pozvánku tu nemusím zbytočne spamovat a debatovat, predpokladám že sa pôjde podľa zoznamu.

Marxone, Vikas A., fetko and 2 others like this.
  16. Purplesticks
    Honeycomb May 28, 2014

Purplesticks , May 28, 2014 :
    Veľmi dobre si to pochopil ! ;) Niekto sa tu naháňa za lajkami, počtom príspevkov a hodnosťami ale v konečnom dôsledku je to jedno. Ak si v zozname, tak je to len otázka času kedy príde pozvánka aj tebe.

Má to zmysel iba vtedy, ak by niekto chcel získať pozvánku iba sám pre seba .

Vikas A., bartuskp, Silhaut and 2 others like this.
  17. cryfcad
    Honeycomb May 28, 2014

cryfcad , May 28, 2014 :
    To hadam ano, pojde sa podla zoznamu.

Kazdopadne som nedockavy a chybalo mi len dakych 20 messageov do 100 co by mal byt active member, tak som par hodin cital forum a vacsinou odpovedal aj vcelku k veci. Mozno mi to na nic nebude, mozno ano a ziskam pozvanku o par dni skor :D. o nic ine nejde. Ak ano, tak 1 pojde mozno kamaratovi, zvysok sem do threadu podla zoznamu.

sobka, Dayn and Purplesticks like this.
  18. kaper

kaper , May 28, 2014 :
    Teraz je za 17,58€, mali ju v akcii ale tu som akurat nestihol :D... Ale je to cena aj s postovnym ... Ak budes kupovat niekde z ineho shopu tak pozor na fake-y....

19. Blesko
    Donut May 28, 2014

Blesko , May 28, 2014 :
    Zdravím, chtěl bych se zeptat zda je v používané verzi Cyanogen pro 1+1 zakomponována i čeština ? Popř jak jsou na toto téma dostupné/potvrzené informace ? Nikde jsem na žádné info nenarazil, jen na spekulace zda ano/ne.

20. Purplesticks
    Honeycomb May 28, 2014

Blesko likes this.