53
História prvého vlákna (CZE, SVK)

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. peyo
    Community Veteran Jun 1, 2014

peyo , Jun 1, 2014 :
    Bude rovnaky. Len s okruhlymi kolikmi ;)

2. josipjs
    Froyo Jun 1, 2014

3. cryfcad
    Honeycomb Jun 1, 2014

4. josipjs
    Froyo Jun 1, 2014

josipjs , Jun 1, 2014 :
    Nj, uz je zmazany :)Ale jednoducho 6teho dostanu invite early supportery a ani ti honemusia dostat hned 6teho lebo invity budu roll-outovat postupne.
    Takze cakat mozme az na koneic Juna :D (ak nie viac - dufajme ze menej)

peyo likes this.
  5. peyo

peyo , Jun 1, 2014 :
    Nic nove. Toto sme vedeli

H4mst3r likes this.
  6. H4mst3r
    Jelly Bean Jun 1, 2014

H4mst3r , Jun 1, 2014 :
    inac ja este chcem dodat, ze invite posuniem prvemu co je za mnou (mozno este aj predomnou ak dakto nebude mat) co je aktivny, pride mi to spravodlivejsie dat invite niekomu kto na to caka ako ja, nez niekomu kto uz na OPO aj zabudol

PainMaker likes this.
  7. josipjs
    Froyo Jun 1, 2014

josipjs , Jun 1, 2014 :
    Nie vsetci ;)
    Niektori naivni cloviecikovia (<<<<) mali mali kusocek nadeje ze mozno do polky Juna by mohli mat svoj prvy smart phone a zacat testovat rozne bezpecnostne srandicky :)

rikardo1979 likes this.
  8. burnmail123
    Honeycomb Jun 1, 2014

burnmail123 , Jun 1, 2014 :
    nechcem sem (pre istotu) postovat cely link, ale pozrite sa asi na 4. vlakno na Reddite http://www.reddit.com/r/Android/ je tam riesene co OPO posiela uz teraz akoze tym clenom co su s nim dlho.
    Problem je v tom ze OPO same nechce aby to ludia posielali dalej a hlavne v komentaroch sa bavia ze to dostali niekoho kamarati skorej ako on a to je na fore dlhsie a ma aj dobry pomer likov/sprav

EDIT: inak co sa tyka patternu/PINu, tak ja nepouzivam nic, iba klasicky Cyanogenmod lockscreen, predsa len, ak sa mi niekto k telefonu dostane, tak mam vacsiu sancu ho ziskat naspat ak ho niekto bude pouzivat, namiesto toho aby mi ho cely zmazal z dovodu ze sa do toho nemoze dostat ;)

cryfcad likes this.
  9. peyo

peyo , Jun 1, 2014 :
    Ano viem o tomto a aj viem preco sa to deje.
    Nejde o pocet lajkov ani o pocet postov, ale predovsetkym o krajinu dorucenia. Ak maju napriklad v nemecku 300 telefonov a v USA 3000, posielaju invajty viac americanom ako nemcom. A v tajnosti to musi byt aby nevznikla hysteria a drazby invajtov priamo tu na fore ;)

10. burnmail123
    Honeycomb Jun 1, 2014

burnmail123 , Jun 1, 2014 :
    ja si myslim ze to vznika preto, aby ludia radsej robili presny opak ako je tam napisane - a to o tom pisali ake je to absurdne, strasne, nehorazne a podobne a aby sa tym OPO este viac zpropagovalo. Ale uz si myslim ze to s tymi socialnymi experimentami na nas prehanaju....

11. peyo

peyo , Jun 1, 2014 :
    Ano, aj to je scasti pravda.
    A tretia dolezita vec, globalny launch je uz blizko a early supporters su beta testeri logistiky. Kto iny by im odpustil zaciatocnicke logisticke chyby?

Graddy likes this.
  12. Graddy
    Honeycomb Jun 1, 2014

13. peyo

peyo , Jun 1, 2014 :
    No predsa cakaju kedy budu plne sklady, aby mali co predavat. Netreba zabudat aj na to, ze lacno dopravit tovar z Ciny do EU trva mesiac. Ide to aj rychlejsie ale to uz nie je lacne

14. Purplesticks
    Honeycomb Jun 1, 2014

Purplesticks , Jun 1, 2014 :
    OZNAM PRE VŠETKÝCH ČLENOV NA ZOZNAME !
    1. Dostal si pozvánku priamo od Oneplus a si v zozname ? Gratulujem ! Napíš mi správu aby som ťa mohol z neho vyškrtnúť.
    2. Dostal si k OPO aj pozvánky ? Tak pošli aspoň jednu ďalšiemu človeku v poradí v zozname a napíš mi správu s jeho poradovým číslom a nickom aby som ho vedel vyškrtnúť.
    3. Dostal si pozvánku od niekoho ? Tak máš 24 hodín na aktiváciu a odporúčam ti OPO ihneď zakúpiť - získal si pri kúpe ďalšie pozvánky ? Ak áno čítaj bod č. 2

Ako mi napísať správu ?
    Klikni na moje meno @Purplesticks a potom Start a Conversation.

Pevne verím a dúfam, že všetko bude prebiehať čestne a každý dodrží, že prepošle aspoň jednu pozvánku !
    (*v spolupráci s @peyo - Ďakujem)

Last edited: Jun 27, 2014

fetko, Typy, thisHardwere and 8 others like this.
  15. Alixis
    Gingerbread Jun 1, 2014

Alixis , Jun 1, 2014 :
    inac pozvanky sa budu posielat na maily nie? viem trosak blba otazka ale mail ako zistim? :)

djbb likes this.
  16. Graddy
    Honeycomb Jun 1, 2014

Graddy , Jun 1, 2014 :
    nepochopil som tvoju otázku :D

17. Deactivated User
    Jun 1, 2014

peyo likes this.
  18. Graddy
    Honeycomb Jun 1, 2014

Graddy , Jun 1, 2014 :
    ale ide o to, že to nemáš priamo od nich ale iba od resellerov však :)

rikardo1979 likes this.
  19. recoss
    Eclair Jun 1, 2014

recoss , Jun 1, 2014 :
    tak vypadat to ze to uz zacina..tak som zvedavy a hadam sa dozijem toho ze sa tie pozvanky dostanu aj na ten koniec zoznamu kde som :)

20. Alixis
    Gingerbread Jun 2, 2014

Alixis , Jun 2, 2014 :
    no ze je tu zoznam uzivatelov v ktorom je 300 ludi su tam iba Nicky a nie e-maily, a kedze asi budees posielat tie 2 pozvanky tak ich neposielas na nick ale na e-mail, a tie e-maily ako zistim daneho uzivatela?

djbb likes this.