53
História prvého vlákna (CZE, SVK)

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tokolyf
    Gingerbread Aug 3, 2014

tokolyf , Aug 3, 2014 :
    Tie Vianoce o ktorých hovoríš trvali príliš krátko, ale bol to frmol pár dní.

2. Shawan666
    Gingerbread Aug 3, 2014

Shawan666 , Aug 3, 2014 :
    si si fakt isty že je potrebne to pisat do každej temy?

3. avavaviv2
    Froyo Aug 3, 2014

avavaviv2 , Aug 3, 2014 :
    uvažuju že si koupim pozvanku na ebay a zajímalo by mně jak taková koupě probíhá. Je tam velký poplatek za poštovný a zajímalo by mě za co to je, když nejde o žádný fyzický balíček. Jsou tam i nějací podvodníci? Za každou radu budu rád.

Lucky_Luciano likes this.
  4. Adam227
    Cupcake Aug 3, 2014

Adam227 , Aug 3, 2014 :
    Podla mna je najlepsie pockat mesiac na predstavenie Nexus 6 , bude stat pravdepodobne rovnako ako OpO a je sanca ze bude este vykonnejsi. Mal by byt dokonca aj vodotesny a osobne si radsej zoberiem nieco , co budem moct normalne reklamovat. Plus , nexus mobily maju najlepsi OS.

kazi11 likes this.
  5. Pavel Herak
    Gingerbread Aug 3, 2014

Pavel Herak , Aug 3, 2014 :
    Fakt super odpověď na otázku.:)

6. eriqx1
    Cupcake Aug 3, 2014

eriqx1 , Aug 3, 2014 :
    predstavit ho mozu za mesiac ale predavat sa zacne na vianoce

7. tokolyf
    Gingerbread Aug 3, 2014

tokolyf , Aug 3, 2014 :
    Môže mi niekto z naších odborníkov ešte poradiť (stručne a jasne), ako inštalovať Sygic mám verziu 14.5.1 + Map and Voices Downloader+c...k. Dával som nižšiu verziu do tabletu a tá beží dobre, ale okolo tohto som čítal nejaké zložitosti, tak to nechcem dodrbať. A ešte, keď nainštalujem hocijakú aplikáciu musím ju nechávať v koreni, alebo môžem utvoriť nejaký priečinok a nahadzať to tam?
    Vopred pekne ďakujem.

efjaySVK likes this.
  8. andrejmalis
    Eclair Aug 3, 2014

andrejmalis , Aug 3, 2014 :
    caute. ak sa to tu uz niekde skor preberalo, tak sa ospravedlnujem.
    existuje nejaky vhodny drziak specialne pre OPO na bicykel? resp. ak niekto mate nejaky, co je dobry a spolahlivy, tak dajte pls tip. dik moc.

thekrto likes this.
  9. miroslav greg
    Cupcake Aug 3, 2014

10. vasekzenisek
    Froyo Aug 3, 2014

vasekzenisek , Aug 3, 2014 :
    Ne.. mě jen sere to, že tu o lidech říkáš, že neberou na druhé ohledy i přes to, že si tu teprv druhej den a vůbec nevíš jak to tu chodí/vypadá/vypadalo když ty pozvánky "byly". A taky mám běžně ve zvyku se vyjadřovat slušně, ale za poslední dobu když čtu jak si každej akorát stěžuje, že nedostal pozvánku za tak dlouhou dobu co tu už je(den,dva,tři) tak se akorát nasírám...

11. thekrto
    Gingerbread Aug 3, 2014

thekrto , Aug 3, 2014 :
    Ja rozmyslam nad tymto http://goo.gl/ZW9TI1

12. kazi11
    Eclair Aug 3, 2014

kazi11 , Aug 3, 2014 :
    hmmm na tom možná něco je... Je pravda, že jakekoliv reklamace se děsí podle toho co tu čtu...

13. urbik78
    Eclair Aug 3, 2014

urbik78 , Aug 3, 2014 :
    [​IMG] - moj pocit, ked som zistil, ze som sa po tyzdni v "zivom" zozname posunul o 3 miesta - dozadu :) ach jo, trpezlivost ruze prinasa, uvidime, ci aj invite prinesie

samq likes this.
  14. rikardo1979
    Community Veteran Aug 3, 2014

rikardo1979 , Aug 3, 2014 :
    No to ti asi tazko niekto povie.mal bu si mat presny navod tam kde si to stiahol.niekde musis mat instrukcie v txt subore

15. risanek
    Froyo Aug 4, 2014

risanek , Aug 4, 2014 :
    Nevíte náhodou někdo, jak odstranit u OPO omezení maximální délky záznamu z kamery 10 minut? To by byl další příspěvek do tipů a triků;-)

16. NoddyCzech
    Donut Aug 4, 2014

NoddyCzech , Aug 4, 2014 :
    Funguje to tak nějak na půl... Někdy se otočí hned a někdy bych si ukroutil ruku aby se otočil :mad:

Pavel Herak likes this.
  17. pelhrimak
    Cupcake Aug 4, 2014

18. Sardes59
    Cupcake Aug 4, 2014

Sardes59 , Aug 4, 2014 :
    Je tu někdo na fórum kdo má phone z prahy? na mapku jsem koukal :) a vím že v praze už jsou :)

19. firerescue
    Gingerbread Aug 4, 2014

firerescue , Aug 4, 2014 :
    Tak se nenasírej, stejně nic nezměníš, pozvánek tu víc nebude a ušetříš si nervy ;-) taky tu to fórum od toho není a stejně nikoho kdo to bude číst to nezájímá ;-)
    Takže si oba ušetříme tyhle vzkazy a vše dobré, OK?

samq likes this.
  20. andrejmalis
    Eclair Aug 4, 2014

andrejmalis , Aug 4, 2014 :
    ten nevyzera zle, akurat ma pre mna jeden zasadny nedostatok - nedaju sa pocas jazdy pouzivat sluchatka, kedze telefon je v tom puzdre uplne zazipovany :/