0
Invite for OnePlus 2 here

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. p_bladek
    KitKat Sep 15, 2015

p_bladek , Sep 15, 2015 :
    paypal ma limity na niepotwierdzone konta, tylko nie pamiętam jakie

2. stempel
    Froyo Sep 15, 2015

stempel , Sep 15, 2015 :
    co masz na mysli pisząć "niepotwierdzone konto" ? ja tak dawno zakladałem ze juz nie pamietam czy były jakieś potwierdzenia potrzebna czy nie, ale mój sąsiad i za razem dobry kolega założył konto dzisiaj i właśnie zadał mi pytanie czy to już wszystko czy coś jeszcze bedzie musiał potwierdzać i nie wie czy zdąży w razie otrzymania zaproszenia...

3. p_bladek
    KitKat Sep 15, 2015

konto powinno być powiązane z kontem bankowym lub / i kartą kredytową.

4. stempel
    Froyo Sep 15, 2015

stempel , Sep 15, 2015 :
    no to to oczywiste, miałem raczej na myśli to czy Pay Pal natychmiast weryfikuje prawdziwość danych/prawdziwość konta czy trwa to ileś tam czasu?

5. p_bladek
    KitKat Sep 15, 2015

potwierdzenie polega na wysłaniu na konto bankowe jakiejś sumy i później ta sume należy wpisać przy aktywacji, nie pamiętam tylko czy paypal>bank czy bank>paypal

6. jurczynski
    Cupcake Sep 16, 2015

jurczynski , Sep 16, 2015 :
    z tego co wiem to nawet potwierdzenie prawdziwosci czy tam czegoś karty nie jest potrzebne, ale paypal, czy ten ich system zabezpieczeń może stwierdzić niepożądane działania i wtedy zaczyna sie chyba to co u mnie, czyli blokada. Niemniej jednak takie potwierdzenie karty może trwać kilka dni - u mnie 3. Paypal pobiera kase z konta (u mnie 6.50 zł), a po potwierdzeniu kodem z tytułu przelewu na stronie paypala kasa jest zwracana.

7. skrysz
    Honeycomb Sep 16, 2015

skrysz , Sep 16, 2015 :
    Z PayPal miałem podobnie. Gdy kwoty płatności kartą kredytową były poniżej kilkunastu dolarów to nie było problemu, lecz jak pojawiła się pierwsza większa płatność (chyba 99$) to też miałem przyjemność takiej przymusowej weryfikacji. W moim przypadku polegało to na tym, że PayPal pobrał z karty kredytowej jakąś mała kwotę (chyba 1$) a w tytule pobrania umieścił kod, który musiałem wpisać na stronie PayPal. Nie chciało się mi czekać aż pojawi się wyciąg na stronie banku więc tego samego lub następnego dnia zadzwoniłem do obsługi karty kredytowej i tam uzyskałem informacje jaki opis ma ta transakcja :)

Z kolejnymi kartami doczepionymi do konta PayPal już takich przejść nie miałem

8. jurczynski
    Cupcake Sep 16, 2015

Potwierdziłem już karty (poczekalem na przelewy i kod), ale nadal pojawia mi sie ten komunikat co wczesniej: "W tym momencie nie możemy zrealizować płatności za pośrednictwem konta PayPal. Powróć do witryny odbiorcy, aby ukończyć transakcję za pomocą jego standardowej procedury realizacji transakcji." i moge jedynie powrócić do strony sklepu. Nie wiem już co mam z tym zrobić... usunąć konto na paypalu i zalozyc nowe? Wqrwia mnie to już! ;)

9. p_bladek
    KitKat Sep 16, 2015

10. skrysz
    Honeycomb Sep 16, 2015

skrysz , Sep 16, 2015 :
    dokładnie tak jak pisze @p_bladek , a jeszcze lepiej najpierw zaloguj się na konto PayPal, kliknij w "Kontakt" na dole strony, następnie kliknij w "zadzwoń do nas" a dostaniesz nr telefonu oraz kod dostępu który potrafi znacznie ułatwić załatwienie sprawy w PayPal

11. jurczynski
    Cupcake Sep 16, 2015

ok dzieki. Ogarne to jutro bo kod jest ważny 60 min, a skubańce pracują od 8.30 do 17 :D

12. skrysz
    Honeycomb Sep 16, 2015

13. m0p
    Cupcake Sep 17, 2015

m0p , Sep 17, 2015 :
    A możesz skorzystać z opcji doładowania konta z rachunku bankowego?
    Ja nie połączyłam konta z kartą jak coś muszę kupić to przelewam z konta na paypal i następnie płacę.

14. p_bladek
    KitKat Sep 17, 2015

p_bladek , Sep 17, 2015 :
    Czytamy ze zrozumieniem :p

15. m0p
    Cupcake Sep 17, 2015

m0p , Sep 17, 2015 :
    Może warto spróbować właśnie moim sposobem może to mechanizm związany z obciążeniem kart jest problemem. Warto spróbować to nić nie kosztuje.

16. skrysz
    Honeycomb Sep 17, 2015

skrysz , Sep 17, 2015 :
    Ja tam PayPal-owi nie dam powiązania z moim kontem bankowym, co jak co, ale PayPal znany jest z dziwnych zachowań. A co do karty kredytowej to jest magiczne chargeback :D

17. DS1987SD
    Honeycomb Sep 17, 2015

18. jurczynski
    Cupcake Sep 17, 2015

jurczynski , Sep 17, 2015 :
    Dzisiaj piszesz?! :D Od tygodnia kombinuje i szukam zapki... Dziś rano kupiłem na oppomarcie. Dlaczego miałem ten komunikat i nie mogłem zrobić zakupów to nie wiem, ale rano z firmowego kompa sie udało :D Wiadomość od paypala bardzo "pomocna" w tej sprawie. Lanie wody:
    @p_bladek Co tam w paczce standardowo z telefonem wysyłają z OPPO? Mam nadzieje, że chociaż akcesoria typu ładowarka? :D Może kabelek i przejściówka USB C tez jest? Co tam kupiłeś i jakiej to jakości? Pochwal się proszę :)

Last edited: Sep 17, 2015

19. modificator
    Froyo Sep 17, 2015

modificator , Sep 17, 2015 :
    Hej czy zapro OP2 ciągle aktualne? :p

Last edited: Sep 17, 2015

20. p_bladek
    KitKat Sep 17, 2015