0
Karşı taraf kendi sesini duyuyor.. Acil yardım

1. siyaantu
    Froyo Jan 19, 2017

siyaantu , Jan 19, 2017 :
    Merhabalar op3 a3003 var bende. Kiminle konuşsam kendi sedini duyuyor .. Acil

2. mgd77
    Cupcake Feb 15, 2017

mgd77 , Feb 15, 2017 :
    Öncelikle merhaba. Tek bir soru soracağım zira cevap orada gizli.Kılıf kullanıyor musun?
    Bende aynı problemi yaşadım kullandığım kılıf sebebiyle. Telefonun arkasında kameranın hemen üstünde bir delik var. Bu deliğin hiç bir şekilde kapanmaması gerekli. Kılıf kir yada bir kaplama sebebiyle kapanırsa böyle oluyor. umarım çözüm olur iyi günler.

3. hexus01
    Froyo Feb 15, 2017

hexus01 , Feb 15, 2017 :
    A3000 ise network settings '' şebeke ayarları'' gir ordan sadece 3g yi işaretle zira a3000 ler de bu var eğer oxygen version eski ise burdan da sorun yapabilir. Oxygen os versiyonu güncelle güncelleme sonrası güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutarak recovery menüye gir ingilizce yi seç ordan wipe data and cache de sadece cache sil data silersen herşeyi siler çok dikkat etmen lazım eğer uzman değilsen bilen biri ile yap derim sonra reboot et sorun kalmaması lazım şayet devam ederse ok google uygulaması ayarlarına bak veya mikrofon ayarlarına donanımsal bir sorun olacağını sanmıyorum.

Last edited: Feb 15, 2017

4. Kirakichi
    Jelly Bean Feb 15, 2017

Kirakichi , Feb 15, 2017 :
    Dedigin sey cok sacma, bosuna bunu deneme ise yaramaz.

Adam gelmis sesi geri ona yankilaniyor diyor sen gelmis interneti sadece 3G yap diyon.

turkiyede VoLTE gelmedi ki daha, ne gerek var 3G yapmaya, arama oldugunda telefon otomatik 4G & 4.5G sen 3G ye zaten geciş yapiyor.

Wipe data fikride mantiksiz, sorun telefonun islevi sisteminde degil, baska birseyde yatiyor.

5. hexus01
    Froyo Feb 15, 2017

hexus01 , Feb 15, 2017 :
    B
    Birader aynı problem geçen hafta a3000 olan bir arkadaşta vardı xda developers sitesinde yankının şebeke auto modtan manual tanıtılarak 3g de kullanılabilir yapın dediler sorun çözüldü. Sallama fikir değil bizzat denendi. Daha iyi bir yöntem varsa paylaş bizde öğrenelim.

6. Kirakichi
    Jelly Bean Feb 15, 2017

Kirakichi , Feb 15, 2017 :
    Hmm.. dogrudur, fikrim yok.

7. G_Sullltan_Memmedov_Tpgy
    Cupcake Jul 29, 2017

G_Sullltan_Memmedov_Tpgy , Jul 29, 2017 :
    merhaba arkadawlar, led bildirimi sarj olurken kirmizi renk secmiwim ama telefonu sarj ederken iki saniyelik kirmizi iwik yanib sonra yine mavi iwik oluyor bu normalmi sizce?

8. birumut
    Cupcake Feb 10, 2020

birumut , Feb 10, 2020 :
    Arkadaşlar bu sorun çözüldü mü bende oneplus 7 aldım birinden bende sorun yok ama karşı taraf devamlı kendi sesim yankılanıyor diyor çözen var mı ?

9. birumut
    Cupcake Feb 10, 2020

birumut , Feb 10, 2020 :
    Bu arada bu sorunu çözmüyor denedim . Hiç bir faydası yok.

10. birumut
    Cupcake Feb 11, 2020

birumut , Feb 11, 2020 :
    Acaba sorunu çözdünüz mü ? Bendede ayni sorun hasıl oldu da. ? Dönersiniz umarım..