1

✎ Kendinizi Tanıtın

1. mcsememo KitKat Community Expert Mar 9, 2015

melikyasar likes this.
  2. siranusta Honeycomb Mar 25, 2015

siranusta, Mar 25, 2015 :
    Selamlar,
    Ben tuncay, 1 yıllık oneplus kullanıcısıyım, Türkiye doğu bölgesinde ikamet ediyorum sabit olarak durduğum bir şehir olmadığından dolayı doğunun herhangi bir yerinde karşınıza çıkabilirim :)

her türlü rom'u bu cihazda denedim. en iyisi şimdilik COLOR OS.

3. c@n Honeycomb Mar 25, 2015

c@n, Mar 25, 2015 :
    Selamlar,

Can ben.. İstanbul'dayım, yaklaşık 6 aydır opo kullanıyorum.. :) Birbirimizden memnunuz şu an... ;)

4. onkuba Froyo Mar 25, 2015

onkuba, Mar 25, 2015 :
    Merhabalar,
    Ben Onat. 6 aylık opo kullanıcısıyım. İstanbulda ikamet ediyorum. :) oneplus ile gayet iyi anlaşıyoruz. Oxygen ile hersey tam olacak inşallah :)

5. kemalwebnet Honeycomb Mar 25, 2015

kemalwebnet, Mar 25, 2015 :
    Selamlar,
    Ben Kemal, 9 aylık oneplus kullanıcısıyım, Türkiye batı bölgesinde ikamet ediyorum sabit olarak durduğum bir şehir olarak İstanbul var. İstanbul' da karşınıza çıkabilirim :)

her türlü rom'u bu cihazda denedim. en iyisi şimdilik COLOR OS.

@siranusta

Snab13G, soner23, apakalin and 2 others like this.
  6. Tuncturedi Froyo Mar 25, 2015

Tuncturedi, Mar 25, 2015 :
    Selam ben Tunç
    İzmir de ikamet ediyor ve yaklaşık 1 yıldır opo kullanıyorum. Ota dan gelen güncellemeler haricinde hiç birşey yapmadım. Bir birimizden memnunuz. Konuşma bitince inen üstbar ve rehberden birini aradığımda kişiler durduruldu uyarısı dışında bu yok gibi. Haaa bir de konser vs durumlarda video çekerken ses patlaması var

7. asbestroro Honeycomb Mar 25, 2015

asbestroro, Mar 25, 2015 :
    selamlar bende ahmet arkadaşlar yaklaşık 5 aydır opo kullanıcısıyım uzun zamandır akıllı telefon kullanıyorum fakat opo ile bir üst seviyeye çıktım gayet memnunuz birbirimizden şu an için arkadaşlığımız süper :)

Snab13G, soner23, apakalin and 2 others like this.
  8. naklov Honeycomb Mar 25, 2015

naklov, Mar 25, 2015 :
    Ben Volkan geç kavuştum ama sonunda opo ya kavuşmuş telefonunu seven bir insanım. Cm12 nightly kullanıyorum memnunum. İstanbulda yaşıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum =)

Snab13G, soner23, akulata and 2 others like this.
  9. Mustafa ERKAYA Froyo Mar 25, 2015

Mustafa ERKAYA, Mar 25, 2015 :
    Selamün Aleyküm;
    Adım Mustafa, Ankara'da ikamet etmekteyim. Bir oneplus'ım var ama hala pasaport beklemekteyim. :) yakın zamanda oda hallolacak inşaAllah. Telefon hariç tüm özelliklerini kullanabiliyorum. ROM Ögrenme aşamasındayım. Reel karşılaştırma olarak bir LG G3 karşılaştırması yaptık yeğen ile, yeğenim adına üzüldüm aslında HİÇBİR kategoride geçemedi OPO'yu :)
    Son olarak, yaşım "sanırım" çoğunuzdan büyüktür. ve hepinizi çok seviyorum...

10. apakalin Gingerbread Mar 25, 2015

apakalin, Mar 25, 2015 :
    ismim abdullah

3 aydır opo sahibiyim. Led ışıklı cihazımdan vazgeçmeyi sağlayan opo ile biraderim sayesinde tanıştım. lakin biraderim cihazı hardbrick oldu paraçalarına ayırdık ;-) kime niyet kime kısmet... Hatay dayız herkese slmlar..

11. Alptekin Honeycomb Mar 25, 2015

Alptekin, Mar 25, 2015 :
    Ben alptekin manisa doğumlu tarsusta büyüme aslen osmaniyeli marasta okuyan bir insanim.. Teknoloji meraklisiyim ama teknoloji kurdu değilim.. Bun benim 2. Andoroid telefonum.. Root rom vs pek anlamadigimdan ve de orjinal ve doğalı sevdigimden telefonumu bi şekilde kullaniyorum çokta memnunum.. herkese hayırlı forumlar dilerim

12. akulata Ice Cream Sandwich Mar 25, 2015

akulata, Mar 25, 2015 :
    Selamlar ben Barış.. Mersinde ikamet ediyorum yaklaşık 8 aydir opo kullanıyorum. Telefona kavusmam cok ama cok zor oldu. Bir alışveriş sitesinden uzerinden aldim.ama iyi ki almisim diyorum.. Yeni seyler ogrenme konusunda cok hevesliyim. Daha onceki galaxy s4 den ogrenmeye başladığım rom root olaylarini burda dahada gelistirmeye çalışıyorum @mcsememo @siranusta @cemee ve daha ismini yazmadigim arkadaslar sayesinde.. Hepinize com teşekkür ederim hayirli forumlar dilerim.

Snab13G, soner23, siranusta and 4 others like this.
  13. soner23 Honeycomb Mar 26, 2015

soner23, Mar 26, 2015 :
    Selâmün aleyküm Arkadaşlar;

Ben Soner İzmir' de yaşıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :D:D:D
    yaklaşık 3 aydır opo kullanıyorum telefonumda herhangi bir sorunum çok şükür yok rom olarak cm 12 nightly kullanıyorum.

Snab13G, Alptekin and Mustafa ERKAYA like this.
  14. Adem Ice Cream Sandwich Apr 4, 2015

Adem, Apr 4, 2015 :
    Herkese selamlar ismim Adem İstanbul da yaşıyorum Oneplus' ı severek ve beğenerek kullanıyorum programsal mevzuları pek anladığımı söyleyemem daha çok aksesuar kısmı ile ilgileniyorum ve forumun sıcaklığı beni mutlu ediyor gerçekten güzel insanların aramızda olduğunu düşünüyorum.

Snab13G, Alptekin, mehan and 2 others like this.
  15. cmplt71 Cupcake Apr 25, 2015

cmplt71, Apr 25, 2015 :
    Selamlar, adım Cem Oneplus sahibi olarak yeni aranıza katıldım. Telefonu alalı henüz 3 hafta oldu, forumdaki arkadaşların samimiyeti ve yardımseverliği sayesinde birçok şey öğrendim. Herkese çok teşekkürler.

16. ahmetdemir Donut Apr 29, 2015

Alptekin likes this.
  17. Plexicroma Eclair May 11, 2015

Snab13G likes this.
  18. Snab13G Cupcake Jun 24, 2015

Snab13G, Jun 24, 2015 :
    Arkadaşlar herkese merhabalar ben Boray istanbulda ikamet ediyorum, uzun süren iphone serivenünden sonra lg2 ile androide geçtim ve çok memnun kaldım artık oneplus ile bir üst seviyeye geçmek istiyorum yeni çıkacak oneplus 2 için beklemedeyim ama nasıl satın alacağız anlamış değilim eğer denk gelirse ve görürseniz özelden bi bilgilendirme yazarsanız çok sevirim herkese saygılar sevgiler.

cemee and akulata like this.
  19. akulata Ice Cream Sandwich Jun 24, 2015

akulata, Jun 24, 2015 :
    oneplus 2 için bende beklemedeyim ama şu an telefon için bile bilinmezlik hakim..yavaş yavaş telefonu tanıtıyorlar..satış konusunda ise henüz net bir bilgi yok..yine davetiyeli mi yoksa direk satış mı olcak belli değil..eğer bişeyler öğrenirsem senide bilgilendiririm.

Snab13G likes this.
  20. Snab13G Cupcake Jun 28, 2015

Snab13G, Jun 28, 2015 :
    Çok teşekkürler Barış burdan birinden böyle bi destek görmek güzel, inşallah hepimizin kolay ulaşacağı bi satış politikası olur, ben her zaman beklemedeyim taktım bu makinaya :D