62
Member from Poland?

1. michal.pawlowski
    Honeycomb Jun 23, 2014

michal.pawlowski , Jun 23, 2014 :
    Nigdy nie powiedziałem, że działa na mnie ich marketing, ani że kupuję ich każde tłumaczenie. Mam jednak świadomość że to startup i wymaganie od nich, żeby zachowywali się jak koncern jest całkowicie nietrafione.
    Z ich tłumaczeń najbardziej uspokaja mnie to ostatnie, zgodnie z którym popyt na OPO wzrósł w ciągu ostatnich 2 miesięcy 400krotnie! Żaden dostawca by sobie z czymś takim nie poradził, a w szczególności startup, który ma wszystko wyliczone, żeby za dużo sprzętu nie wyprodukować, bo jak z nim zostaną to splajtują.
    Każdy się niecierpliwi, ale w końcu przez poczekanie miesiąca lub dwóch dłużej, żadna krzywda Ci się nie stanie. A jeśli tak, to nie męcz się i już teraz kup coś innego, bo w najbliższym czasie będą wypuszczane paczki po kilka tysięcy zaproszeń, potem zaproszenia będą udostępniane osobom, które już OPO kupiły, a na samym końcu w okolicach Q3 doczekamy się preordera. Strzępienie języka na opisywanie ich niekompetencji jest tu bezcelowe, bo owszem! są niekompetentni! ale jako startup nie należy ich za to winić, tylko wspierać, bo i tak zdziałali już bardzo dużo!

Andrzej Foremski, Polski and saaars like this.
  2. Master_PiT
    Jelly Bean Jun 23, 2014

3. adamvet
    Gingerbread Jun 23, 2014

adamvet , Jun 23, 2014 :
    Owszem zgadzam sie w 100%. Tylko wedlug mnie startup moge zalozyc ja z Toba i wtedy mozna to bedzie usprawiedliwiac bo sie na tym do konca nie znamy. Z tego co mi wiadomo to firme ta zalozyli ludzie z OPPO czyli nie tacy az bardzo zieloni w branzy. Stad moje lekkie zniecierpliwienie.
    Ale jak juz napisalem ciekaw jestem tego telefonu i jako ze niezbyt ufam Azjatom to bede czekal na zaproszenie. Szkoda tylko ze tak dlugo to trwa ot co..

michal.pawlowski likes this.
  4. Vego17
    Froyo Jun 23, 2014

Vego17 , Jun 23, 2014 :
    Z tego co mi wiadomo Ondrej Krabs(wlasciciel mailboxde) rozumie polski, takze w razie watpliwosci warto do niego napisac :)

5. boober
    Jelly Bean Jun 23, 2014

boober , Jun 23, 2014 :
    Dupa a nie startup panie kolego. Przecież to OPPO. Są niekompetentni. Co do LTE, to sprawdź @giaur500 bo to trzeba włączyć w usługach operatora czasem.

6. Xanoxis
    Honeycomb Jun 23, 2014

Xanoxis , Jun 23, 2014 :
    @boober, nie zachowuj się jakbyś wiedział jak to wszystko działa i jak naprawdę to jest. Jedyne co jest wspólne to inwestor i nikt nie wie do końca jak to ma wyglądać. Byle narzekać, naprawdę.

7. boober
    Jelly Bean Jun 23, 2014

boober , Jun 23, 2014 :
    Cieszymy się ze masz superduper telefon, jest wiele flagowcow, różne koncepcje. Dla niektórych flagowce z bloatware i utratą gwarancji jeśli nie daj Boże będziesz chciał urządzenie rootowac lub odblokować bootloader chociażby są po prostu nie do przyjecia. W xperia część tego typu manewrów jest nierealny. Zresztą nie tylko w xperii. To dlatego również zdecydowałem się na OPO. To dla mnie znaczy never settle...

8. adamvet
    Gingerbread Jun 23, 2014

adamvet , Jun 23, 2014 :
    Ok powtorze pytanie...jak obcowanie z 5,5 calowym telefonem??? Ktos pisal ze biegal z nim. Gdzie trzymasz wtedy telefon (kieszen, opaska na reke, w rece? Jak sie biega z tak duzym telefonem?

9. boober
    Jelly Bean Jun 23, 2014

boober , Jun 23, 2014 :
    Pokaż moment w którym narzekam. Nie się defetyzmu. Dla mnie to jest nieudolność i niedoszacowanie. I nie jest to startup. To klon Oppo f7, robiony w tej samej fabryce, stworzony przez ludzi z zarządu Oppo, przecież to wiemy. Jedyne co zasługuje na uwag e oprócz samego urządzenia to sprzedaż z bardzo obniżona marżą.

Zdziwisz się może, ale trochę wiem jak to działa. Nie mam zamiaru jednak nic Ci udowadniać. Jeszcze tu jestem, bo czekam na zaproszenie. Mam jednak ten komfort, że posiadam to urządzenie. I przyglądam się. Dla mnie akcja z zaproszeniami jest zenujaca.

10. boober
    Jelly Bean Jun 23, 2014

boober , Jun 23, 2014 :
    Sorry, nie widziałem pytania. W kieszeni lub w ręku. Nie mam jeszcze opaski do której zmiescilbym OPO.

11. Vego17
    Froyo Jun 23, 2014

Vego17 , Jun 23, 2014 :
    Dobra panowie zadam wam pytanie troche z innej beczki. Od kilku już lat używam telefonu z kartą plusa bez zadnej umow itp. Jak już kupie OPO to planuje korzystac dosc duzo z mobilnego internetu (chcialbym tak miec chociaz 1gb miesiecznie). Jaka siec polecacie najbardziej i jaka oferte? Mowie od razu ze prawie w ogole nie rozmawiam ani nie sms'uje. Jak na razie znalazlem dosc ciekawa oferte mobile vikings (19zl za 2gb internetu miesiecznie), macie moze jakies inne propozycje? Z gory dziekuje za odpowiedz.

12. boober
    Jelly Bean Jun 23, 2014

boober , Jun 23, 2014 :
    Jestem pod wrażeniem. Normalne użytkowanie. Tapatalk, fb, trochę Spotify. Głównie wifi. [​IMG]

13. keVen
    Cupcake Jun 23, 2014

keVen , Jun 23, 2014 :
    Z tego co czytałem najciekawszą ofertę ma T-mobile: 3GB po 20zł. Sam niedługo chyba tam przejdę.
    http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-na-karte

14. Vego17
    Froyo Jun 23, 2014

15. qbasob
    Honeycomb Jun 23, 2014

qbasob , Jun 23, 2014 :
    "2.12. Po przekroczeniu w danym cyklu korzystania przez Użytkownika z Oferty pakietu danych dostępnego w ramach Oferty Operatorowi będzie przysługiwało prawo do ograniczenia pasma transmisji w taki sposób, że do końca tego cyklu pasmo transmisji nie będzie wyższe niż 16 kb/s, za co nie zostanie pobrana dodatkowa opłata. O zmianie parametrów Operator poinformuje Użytkownika SMS-em."
    http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00004/D_007_0006718.pdf

16. makosa5
    Ice Cream Sandwich Jun 23, 2014

makosa5 , Jun 23, 2014 :
    widze ze telefony z chin juz dotarly do pierwszych osob... fajnie ze dajecie info jak sie uzytkuje. My czekamy na zapki caly czas a to juz ostatni tydzien czerwca...

17. Vego17
    Froyo Jun 23, 2014

Vego17 , Jun 23, 2014 :
    no ja ponad tydzien temu wygralem w wyscigu i nadal nie dostalem zaproszenia, takze troche watpie w te zaproszenia dla wielu pod koniec czerwca

18. Vego17
    Froyo Jun 23, 2014

Vego17 , Jun 23, 2014 :
    Jeszcze jedno pytanie, może troche głupie, ale gdzie kupić taki starter? Jakieś 7 lat temu kupiłem takowy w kiosku, teraz z tego co widze juz ich nie ma, a nie widzi mi sie przez internet zamawiac.

19. edtheduck
    Honeycomb Jun 23, 2014

20. Carl
    Co-founder Staff Member Jun 24, 2014

Carl , Jun 24, 2014 :
    Friends, do you think the Polish market would be receptive of the OnePlus One?