63
Member from Poland?

1. pstr
    Froyo Nov 7, 2014

pstr , Nov 7, 2014 :
    Ja brałem UPS, tez bez problemu i szybko 2 dni. Prowizja jest doliczana do każdej opcji wysyłki, mailbox tez musi gdzieś zarabiać.

2. rafalski
    Gingerbread Nov 7, 2014

rafalski , Nov 7, 2014 :
    Co oni za burdel tam w tej OPOsowni mają!!!! - od 10 dni Processing, więc się wk@#@@$em i wysłałem do supportu pytanie co się dzieje i kiedy zakup z mojej zapki zostanie zrealizowany - odpowiedz nadeszła szybko hehe po 2 dniach że kod pocztowy się nie zgadza i oni miasta znaleźć nie mogą - o co chodzi - z poprzednimi dwoma zamówieniami nie było problemu, nic w danych do wysyłki nie zmieniałem i nagle kod im się nie zgadza - burdel tam mają i chyba ich to wszystko przerosło.
    Na razie odesłałem im pdf'y poprzednich zamówień - zobaczymy co się stanie, ale w razie czego pytam :)
    jak mam ten kod Zittau zapisać co by było dobrze - z kreską, bez kreski a może na kresce???

3. anchaj
    Eclair Nov 7, 2014

anchaj , Nov 7, 2014 :
    Jak to jest tak naprawdę z tym żółtym zabarwieniem ekranu? Ile procent ma tą wadę? :) I w ilu da się ją naprawić? :)
    Jasne, że chodzi tylko o orientacyjne dane. Gdzieś czytałem, że to pierwsze serie tak miały i chciałem się dowiedzieć na ile to jest prawda.

4. Baal71
    Honeycomb Nov 7, 2014

Baal71 , Nov 7, 2014 :
    Kody
    w niemczech są 5 cyfrowe i pisze się je ciurkiem - co jedyne można jeszcze przed dopisać PLZ
    jeśli chodzi o mailboxde.com to powinno być Zittau, Sachsen, 02763

5. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2014

McAwesomePL , Nov 7, 2014 :
    Yyyy...ale czemu?

arkadi-sea likes this.
  6. D4oS
    Gingerbread Nov 7, 2014

D4oS , Nov 7, 2014 :
    Jesteś mi słońcem w ten smutny, deszczowy dzień :D

Czy płacić trzeba w walucie kraju, do jakiego się zamawia? Wychodzi mi 1188zł za dolary, 1262 zł za euro oraz 1449(!)zł za funty, gdzie moja siostra jest na wygnaniu w Anglii i planowałem skorzystać z jej pomocy zamiast Mailbox.DE, przy 200 zł różnicy nie będę jednak jej zawracał tyłka :)

Last edited: Nov 7, 2014

Neneszek and gnomidlo like this.
  7. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2014

McAwesomePL , Nov 7, 2014 :
    Płacisz w €.

D4oS likes this.
  8. Baal71
    Honeycomb Nov 7, 2014

Baal71 , Nov 7, 2014 :
    na rynek EU jest podana cena w ojro - tylko za nią możesz kupić - po prostu nie pozwoli wybrać ci innej waluty. Natomiast w paypalu możesz już dowolnie miąchać walutami

D4oS likes this.
  9. D4oS
    Gingerbread Nov 7, 2014

D4oS , Nov 7, 2014 :
    Brytyjczycy też tak muszą? Przy takim kursie w sumie wychodzą na zero, ale trochę mnie to dziwi, w końcu na stronie po wyborze UK ma się cenę w Ł

10. voyteg
    Gingerbread Nov 7, 2014

voyteg , Nov 7, 2014 :
    Lol, mistrzu. Zaproszenie miałem 7 października, a mamy 7 listopada. Mówi Ci to coś? PS. Poszło za felgę do żuka. Jak zdobędę kolejne to chętnie wymienię za sznurek do snopowiązałki.

McAwesomePL and D4oS like this.
  11. Baal71
    Honeycomb Nov 7, 2014

Baal71 , Nov 7, 2014 :
    wydaje się że jak wybierzesz stronę dostarczenia ANGLIA to pozwoli ci zapłacić w funciakach
    nam podpowiada euro bo w większości wybieramy jako destynację NIEMCY

D4oS likes this.
  12. janbet
    Froyo Nov 7, 2014

janbet , Nov 7, 2014 :
    Ehhh, moje dotychczasowe słuchawki odmówiły posłuszeństwa :( Poleca tutaj dużo ludzi pistony v2, mógłby ktoś podlinkować jakieś miejsce gdzie 100% orginalne kupie po dobrej cenie? Może być aliexpres nawet

13. Neneszek
    Ice Cream Sandwich Nov 7, 2014

Neneszek , Nov 7, 2014 :
    Tylko najzwyczajniej to się nie opłaca. Lepiej przez MailboxDE załatwiać.

14. dredu11

dredu11 , Nov 7, 2014 :
    Masz nadal ta zapke ? Chętnie wezmę :))

gomahi likes this.
  15. gomahi
    Gingerbread Nov 7, 2014

gomahi , Nov 7, 2014 :
    Ja też mogę wziąść :)

16. rafalski
    Gingerbread Nov 7, 2014

rafalski , Nov 7, 2014 :
    I tak jest, zawsze tak było!! Wymyślają jakieś głupoty żeby wydłużyć wysyłkę...

17. sandmman
    Honeycomb Nov 7, 2014

18. stiven
    Honeycomb Nov 7, 2014

stiven , Nov 7, 2014 :
    a mam. zgłoś się z mejlem, to Ci prześlę :)

19. Neneszek

Pentol, gnomidlo, D4oS and 1 other person like this.
  20. hutriel
    Gingerbread Nov 7, 2014

hutriel , Nov 7, 2014 :
    Moim zdaniem odpuść sobie. Przy którejś wizyty u fryzjera wrzuciłem swojego pod lampę UV u kosmetyczki. Absolutnie nic się nie zmieniło. Tak więc szkoda szkiełka. Tak jak wspomniałem w moim przypadku sporych sików (sądząc po dacie produkcji i dacie otrzymania ktoś już wcześniej musiał mój egzemplarz zwrócić) Screen Filter sprawuję się nawet nieźle. Niestety efekt jest taki że przy czarnych tłach dół ekrany jest nieco jaśniejszy/bardziej niebieski.

Mayex and ostatnimc like this.