64
Member from Poland?

1. emilus
    Cupcake Dec 22, 2014

emilus , Dec 22, 2014 :
    Przelicznik PP jest ogromny. Jak korzystasz z karty to przewalutowanie chyba 5%. Jak masz na koncie i przewalutujesz to 2,5%.

2. maxime359
    Cupcake Dec 22, 2014

maxime359 , Dec 22, 2014 :
    Kupując opo + koszty przesyłek do Niemiec i do Polski zmieszczę się w 1400 czy lepiej 1500?? Ile tak mniej więcej wam wyszło ;p

Last edited: Dec 22, 2014

3. R_ade_K
    Jelly Bean Dec 22, 2014

R_ade_K , Dec 22, 2014 :

Kiedyś się bawiłem, ale o ile pamiętam, to miałem w okolicach -75 - 100 mV.
    Ogólnie machnąłem na to ręką, podobnie jak na częstotliwości, bo generalnie jakoś zauważalnie nie wpływało to na pracę telefonu.
    Może przy mocnym obniżaniu napięcia, ociupinkę mniej się grzał, ale jakoś nie było to odczuwalne. A OPO wcale nie jest tak łatwo porządnie rozgrzać i obciążyć, może da radę coś w stylu NFS czy inna dynamiczna samochodówka z wyśrubowaną grafą, bo ja obecnie jedynie w co czasami gram, to w mobilną wersję WOT-a i fon jest ledwo leciutko cieplejszy (nawet możliwe, że od moich dłoni).

4. emilus
    Cupcake Dec 22, 2014

emilus , Dec 22, 2014 :
    U mnie z przesyłką, protektorem na screen i case wyszło prawie równo 1500zł

5. maxime359
    Cupcake Dec 22, 2014

6. kristoss.bo
    Eclair Dec 22, 2014

kristoss.bo , Dec 22, 2014 :
    W piatek kupiłem OPO (dzięki zaproszeniu od Hormon666), dzisiaj wrzucam zaproszenie jakie sam już od OPO dostałem. Wesołych wszystkim!

Pentol and galpi like this.
  7. mikolodz
    Ice Cream Sandwich Dec 22, 2014

mikolodz , Dec 22, 2014 :
    Sprawdziłem i masz rację. Mój też wysyła, ale przyjąć nic nie chce. Między dwoma OPO nie umiem przesłać nic przez NFC :/

8. MrBlue2583
    Honeycomb Dec 22, 2014

9. Andrzej Januszewski
    Froyo Dec 22, 2014

Andrzej Januszewski , Dec 22, 2014 :
    jak to jest dostaje e-mail z informacją od oneplus że dostaje zaproszenie ale na koncie oneplus nie ma zaproszeń do rozdania ? a jak tam na Polskiej liście dodać wam to zaproszenie ?

10. arkadius
    Jelly Bean Dec 22, 2014

arkadius , Dec 22, 2014 :
    Cisza, chociaz w koncu z supportu otrzymalem info, ze wysylaja drugi raz, szybsza metoda. Moze dotrze przed wypuszczeniem ota do lollipopa.

11. Andrzej Januszewski
    Froyo Dec 22, 2014

Andrzej Januszewski , Dec 22, 2014 :
    a jak ta nowa klapka wygląda ?

12. mikolodz

13. Adamantium
    Jelly Bean Dec 22, 2014

14. bunny07
    Cupcake Dec 22, 2014

bunny07 , Dec 22, 2014 :
    Panowie takie male pytanko. Przy pisaniu smsa nie mam slownika T9. Pokazuja sie jedynie propozycje nazw kontaktow, jezeli ta funkcje wylacze to w ogole nic nie ma, tylko ciemne szare pole :)

15. krzychu78
    Jelly Bean Dec 22, 2014

krzychu78 , Dec 22, 2014 :
    Zainstaluj sobie inną klawiaturę. Ja używam Swype, ale Google Keyboard też jest tu popularna.

Mayex and bunny07 like this.
  16. samenchou
    Cupcake Dec 22, 2014

samenchou , Dec 22, 2014 :
    Buy fake authentic documents : [email protected]
    Buy a fake passport, fake visas, fake driving license, fake birth certificate, fake ID Card and many other fake DOCUMENTS :
    [email protected]

We are a team of professionals with years of experience in the manufacture of fake passports and other identity documents, best quality manufacturers of fake documents. With several million documents in circulation worldwide.
    We offer only original high qualities of a true-false passport, driving license,
    Stamps, ID cards, , birth certificates, fake international diplomas and other products for a number of countries like: USA, Australia, Belgium, Brazil, Norway, Canada, Italy, Finland, France, Germany, Israel, Mexico, Netherlands, South Africa, Spain, United Kingdom.

This list is not complete.

For more information and pass the order just Contact us by email.

General help: [email protected]

Incorrect USA (United States) approved for sale
    Incorrect Australian passports for sale
    Belgian fake passports for sale
    Brazilian fake passports ( Brazil) for sale
    Buy, obtain false passports , identity cards .
    Sell Online , Canadian , British, new injury
    Licenses , licenses , birth certificates , diplomas driving

Do not hesitate to contact us by e - mail at any time, if necessary, and each in its sole discretion for more information and place your order for your fake passport, visas, driving license, birth certificate ID Card and many other DOCUMENTS.

[email protected]

17. Andrzej Januszewski
    Froyo Dec 22, 2014

marcinsu likes this.
  18. pantin

pantin , Dec 22, 2014 :
    Spójrz na wykres baterii. zaczyna się na "57" kończy w połowie "n"

19. tym0niasty
    Eclair Dec 22, 2014

tym0niasty , Dec 22, 2014 :
    panowie (i panie?) - pytanie a raczej dwa:
    1. czasami jak trzymam opo poziomo trace zasieg sieci - macie takie problemy? (tak jakbym palcami lewej reki zakrywal antene :/), czasami tez jak podlacze sluchawki tez gubie zasieg na moment, normalnie zasieg mam dobry...

2. ten zólty pasek na dole (telefon wyprodukowany 29/11/2014) - sa jakies domowe sposoby na pozbycie sie tego? (podobno po wystawieniu na slonce znika? - gdzie ja znajde slonce - od kilku miesiecy tu (Irlandia) pada codziennie) - czy jesli poczekam z tym do lata bede mogl jeszcze sie tego pozbyc za pomoca slonca?

3. Znowu mam zaproszenie - ktos chce?

20. dredu11

dredu11 , Dec 22, 2014 :
    Gdyby to była ta pierwsza klapka wcale bym się nie obraził :))

Zwykła podstawowa , oryginalny zamiennik bo kontemplacji trzeszcza