64
Member from Poland?

1. hutek84
    Froyo Jan 10, 2015

hutek84 , Jan 10, 2015 :
    Przesuń palcem w lewo w aplikacji aparatu? Jak przesuwam palcem z góry na dół i odwrotnie to zmieniam tryby :automatyczniy/hdr itd. Jak przesuwam pvem z lewej do prawej i odwrotnie to nic się nie dzieje

2. R_ade_K
    Jelly Bean Jan 10, 2015

R_ade_K , Jan 10, 2015 :
    A powinno.
    Przesuwasz od prawej do lewej i wchodzisz do galerii.

3. hutek84
    Froyo Jan 10, 2015

hutek84 , Jan 10, 2015 :
    Ktoś jeszcze ma taki problem? Próbowałem przesuwać palec od prawej do lewej i nic, potem przewijalem tryby z góry na dół i odwrotnie i w każdym z nich od prawej do lewej żeby wejść do galerii. Po paru zmianach trybów mogę dostać się do galerii przesuwając palcem od prawej. Po zamknięciu i otwarciu aplikacji jest to samo...

Last edited: Jan 10, 2015

4. hutek84
    Froyo Jan 10, 2015

hutek84 , Jan 10, 2015 :
    Właśnie zauważyłem że nie chodzi o kilkakrotne zmiany trybu a czas. Po chwili mogę już wejść do galerii poprzez przesunięcie z prawej do lewej, ale nie od razu po otwarciu aplikacji aparatu

5. forgetfartuun
    Jelly Bean Jan 10, 2015

edtheduck and McAwesomePL like this.
  6. x_warrior
    Froyo Jan 11, 2015

x_warrior , Jan 11, 2015 :
    Hi ;)

Panie i panowie - 2 pytanka mam.
    Otóż ustawiłem sobie wzór do odblokowania ekranu. Wyprzedzając Wasze mysli - nie, nie zapomniałem wzoru :D. Chodzi o ilosc prób po których trzeba odczekac aby kolejny raz moc narsować wzór. Idzie to jakoś zmienić ?
    Drugie pytanie odnosnie apki. Szukam jakiejś (darmowej), która robiła by zdjęcie frontowym aparatem po 2 nieudanej próbie odblokowania ekranu. Polecicie coś ?

7. R_ade_K
    Jelly Bean Jan 11, 2015

R_ade_K , Jan 11, 2015 :
    Na pewno ma to Cerberus (płatna). Dodatkowo może od razu wysyłać foto na podanego maila.
    Ogólnie, mimo, że to apka płatna to warto zapłacić.

McAwesomePL likes this.
  8. Mayex
    Jelly Bean Jan 11, 2015

Mayex , Jan 11, 2015 :
    A wyświetla na ekranie ze robiono zdjęcie? Jeszcze jakby miało funkcje wysłania lokalizacji na maila to byłoby ciekawym systemem antykradzieżowym.

McAwesomePL likes this.
  9. prtkchaudhary
    Honeycomb Jan 11, 2015

prtkchaudhary , Jan 11, 2015 :
    Guys I made a protected app folder for viber bbm Facebook n whatsapp but when I tap on facebook notificaton within d app they do not open d post nothing happens but when place that app outside d folder it works properly n when I click on notification in drop down notification drawer it directly open d app no security.

10. cr3pt
    Honeycomb Jan 11, 2015

11. hutek84
    Froyo Jan 11, 2015

hutek84 , Jan 11, 2015 :
    Anyone?

12. MarcinSzq
    Jelly Bean Jan 11, 2015

MarcinSzq , Jan 11, 2015 :
    Panie @cr3pt czy nie nauczyli Cię:
    1) że nie powinno rozpoczynać się zdania od A?
    2) czytać ze zrozumieniem?
    3) trzymać swoje emocje na wodzy?
    4) szanować starszych rangą i stażem kolegów z forum?

Ja tylko przekleiłem link z zapytaniem, czy ktoś z forumowiczów widział ten artykuł, a Ty już wysnuwasz daleko idące wnioski.

Last edited: Jan 11, 2015

McAwesomePL and marcinsu like this.
  13. arkadius
    Jelly Bean Jan 11, 2015

arkadius , Jan 11, 2015 :
    U mnie dziala od razu, nawet przed zrobieniem zdjecia. Chyba, ze odpalam aparat z ekranu blokady, przy blokadzie pinem lub wzorem, wtedy moge zobaczyc tylko wlasnie zrobione zdjecia.

McAwesomePL likes this.
  14. smokoo
    Donut Jan 11, 2015

15. Milek7
    Jelly Bean Jan 11, 2015

McAwesomePL likes this.
  16. Banan
    Eclair Jan 11, 2015

Banan , Jan 11, 2015 :
    Jak myślicie do końca tego miesiąca będzie już oficjalna stabilna aktualizacja do 5.0? Chciałbym też zapytać czy ktoś ma taki problem, że na 4.4.4 tym co jest teraz jako aktualny, co jakiś czas samoczynnie restartuje się telefon. Nie wiem czy na to wpływu nie może mieć jakaś aplikacja, bo mój kolega też ma tego smartfona i nie ma z tym problemów. Poza tym chciałem zapytać o strasznie długie czekanie na zrobienie zdjęcia HDR, a także długie oczekiwanie na pojawienia się zdjęć w galerii, tych co właśnie zrobiłem. Też tak macie?

17. AndropaX
    Ice Cream Sandwich Jan 11, 2015

18. hutek84
    Froyo Jan 11, 2015

hutek84 , Jan 11, 2015 :
    Ja mam problem z długim oczekiwaniem na pojawienie się zdjęcia w galerii. Zauważyłem też że nie mogę przesunąć palcem z prawej do lewej w aplikacji aparatu żeby wejść do galerii. Działa to dopiero po kilku sekundach.

McAwesomePL likes this.
  19. cr3pt
    Honeycomb Jan 11, 2015

cr3pt , Jan 11, 2015 :
    Panie a Pana nikt nie nauczył ze w community nie ma Panowania? Inne wnioski bym mógł wysnuć gdyby nie 12 OPO udupionych na amen toolami tego typu i 2 odratowanymi po lżejszych cudach.
    Ad 1 - nie
    Ad 2 - efekt przyczynowo-skutkowy wyklucza takie działanie
    Ad 3 - jestem nad wyraz spokojny - w przeciwieństwie do innych
    Ad 4 - w 2 stronę to działać nie powinno? Wszyscy tutaj mamy tą samą rangę - user jeśli wnikać chcesz w szczegóły.

Spokojnej, udanej niedzieli z odrobiną słońca przy rodzinnym obiedzie w domu 4 all

marcinsu, McAwesomePL and Mayex like this.
  20. Mayex
    Jelly Bean Jan 11, 2015

Mayex , Jan 11, 2015 :
    Wyczyściłeś dane aplikacji?

McAwesomePL likes this.