64
Member from Poland?

1. AndropaX
    Ice Cream Sandwich Mar 24, 2015

2. AndropaX

3. Mayex
    Jelly Bean Mar 24, 2015

Mayex , Mar 24, 2015 :
    Nie mam pojęcia. Większość apk można ściągnąć z gPlay. Może google kazało zamknąć temat? W końcu firmy płacą google za gappsy. nie?

4. Malwin

Malwin , Mar 24, 2015 :
    Ta można o wszystkim powiedzieć. Kupię jakiegoś AMD 3GHz bo nie ma sensu kupować od Intela i5 skoro za 5 lat i tak zmienię :) jakby różnicy w wydajności nie było to bym nie dopłacał co jest oczywiste. 850 jest klasę wyżej od 840.

5. AndropaX

AndropaX , Mar 24, 2015 :
    Za licencję na nie tak, ale takich devów od customów się raczej nie powinni czepiać.

Mayex likes this.
  6. voyteg
    Gingerbread Mar 24, 2015

voyteg , Mar 24, 2015 :
    Znacie może jakąś aplikację stopera/minutnika która odmierzany czas jest w stanie wrzucić w górny pasek np zamiast zegara? Są możliwe takie rzeczy w Androidzie w ogóle?

7. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 24, 2015

R_ade_K , Mar 24, 2015 :
    Bo nie ma sensu :)
    Ja mam Samsungowego SSD 840 Pro (250 GB) kupiony ponad rok temu, poza tym i7-4770k pracujący z GTX-em 980 od MSI i jak czytam recki odnośnie nowego GeForce Titan X, to już widzę, że mam żółwia ;)

8. Zbigniew666
    Honeycomb Mar 24, 2015

Zbigniew666 , Mar 24, 2015 :
    Bry all ehh zmiany w pracy i mniej czasu zeby tu zagladac :)
    wszyscy moi znajomi zaczynaja sie podniecac lolipopem ehh jeszcze pare dni do oficjalnej daty wydania ciekawe czy dadza dupy ehhh

a te Sluchafony Prestigio dlugo na baterii trzymaja? ile sie laduja? jak sa rozladowane to pod kompa sie podlaczy to dzialaja czy trzeba dodatkowo ladowarke podlaczyc :p??

Robilem testy 840Pro i 850Pro i jakos duzo 850pro nie przegina 840pro ;) jest szybszy to napewno inaczej nikt by go nie kupil :p ale tragedii nie ma, 840Pro to nadal jeden z najszybszych i udanych dyskow na MLC :) roznicy miedzy tymi dwoma dyskami w normalnym uzytkowaniu raczej sie nie odczuje jedynie w benchmarkach ehehe :p kto co lubi :)

Mayex likes this.
  9. Mayex
    Jelly Bean Mar 24, 2015

Mayex , Mar 24, 2015 :
    Ostatnio bardzo często dostaję bootloopy. Robiłem kilka razy czysta instalacje nightly + franco i 3 raz straciłem system. Albo jakis random reboot, albo wywołany przeze mnie (bo czasem reboot potrzebny do ustawien jakichś). Po tym dziwnym reboocie przywracanie backupów w recovery nic nie daje - bootloop. Czysty flash systemu skutkuje ale to jest męczące. Backupy zsrowych systemów nie wstają po restore, flash tylko systemu zostawiając data - to samo - bootloop. Ktoś coś takiego miał?
    Zadziałał tylko po jakimś starym backupie, więc i tak wszystko musiałem stawiać od nowa.
    Firmware mam nowe, wszystko zawsze działało. Próbowałem fracno, AK, stock, starszą wersję nightly i nie wstaje. Ratuje go tylko flash wszystkiego od nowa. Po co mi backup jak nie działa? :D No i tak już 3 raz ;/

10. McAwesomePL
    Lollipop Mar 24, 2015

McAwesomePL , Mar 24, 2015 :
    Pozdro z Phenoma II x4 840, MSi GTX 760 i wolnego HDD :p

P.S. Pisałby się ktoś na GTX-a 550 Ti (od MSi oczywiście)? - jak tak to na forum po okazyjnej cenie mogę dać :p:p

P.P.S. Nie mam też co zrobić z Chieftec-iem Bulk GPA-400S (400W) :p:D:D

R_ade_K likes this.
  11. Zbigniew666
    Honeycomb Mar 24, 2015

Zbigniew666 , Mar 24, 2015 :
    nie chwalic sie :p
    zaraz wszyscy zaczna swoje konfiguracje pisac :p

McAwesomePL likes this.
  12. McAwesomePL
    Lollipop Mar 24, 2015

No właśnie w tym problem, że nie wiem, czy mam się czym chwalić :p

A tak już na serio, to w sumie ten setup wcale nie jest taki zły, ale jednak do tych najnowszych produkcji (ekhm...Wiedźmin...ekhm...) potrzebne mi coś lepszego :p

13. Mayex
    Jelly Bean Mar 24, 2015

Mayex , Mar 24, 2015 :
    U mnie S801 + Adreno 330 :p

14. McAwesomePL
    Lollipop Mar 24, 2015

Mayex likes this.
  15. Polski

Polski , Mar 24, 2015 :
    Titan X już też jest zółwiem, ostatnio zaprezentowali Titan XXX z 24 GB,;) raczej trudno jest za nimi nadążyć :(

McAwesomePL likes this.
  16. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 24, 2015

R_ade_K , Mar 24, 2015 :
    Kupuj GTX-a 980, dorzucają Wiedźmina gratis :rolleyes:
    Tyle tylko, że Twój procek może nie ogarnąć tej grafiki, pewnie po OC GTX 760 to dla niego max :cool:

McAwesomePL likes this.
  17. Darczo89
    Cupcake Mar 24, 2015

Darczo89 , Mar 24, 2015 :
    Panowie, dzisiaj dostałem swojego Oposa i nie widzę żadnego rachunku dołączonego? dostaliście jakiś rachunek? jeśli tak to przybliżcie jak to wygląda :)

18. BonJowi
    Eclair Mar 24, 2015

BonJowi , Mar 24, 2015 :
    a ja mam takie trochę nielegalne pytanie..
    czy jest możliwość pobierania płatnych apek z Google play za darmo? (mam roota)

19. adikadik
    Gingerbread Mar 24, 2015

adikadik , Mar 24, 2015 :
    Invoice se drukujesz ze stronki, czasami zapominają dołączyć Delivery Note (wszyscy z uporem maniaka twierdzą że to potrzebne do gwarancji, ale to nieprawda - u mnie też raz zapomnieli o tym papierku, a pozytywnie rozpatrzoną reklamację mam już za sobą)

poszukaj "Szczęśliwego Paczera" :)

20. McAwesomePL
    Lollipop Mar 24, 2015

Stary, ujmę to tak: samej karty graficznej wymieniać, jak na razie, nie zamierzam - bo jak karta to i RAM, jak RAM to i płyta główna, jak płyta główna, karta graficzna i RAM, to także procek......tak więc ten...no.....:D - sama wcześniej wspomniana 760 była upgradem (do spółki z zasilaczem 600W, ale ten upgrade już i tak robiłem z prawie 2 latka temu), a, że zaczęliśmy gadać o komputerach, to mi się przypominało, że mam jeszcze moją kochaną 550Ti i zasilacz 400W do odsprzedania (oczywiście taniej, niż jak za nówkę :D)

Krótko mówiąc, zbieram na nowego kompa ;)