64
Member from Poland?

1. Karaf
    Gingerbread Mar 25, 2015

Karaf , Mar 25, 2015 :
    Miałem włączone tłumaczenie całej strony, cytat był dodany prawidłowo, widocznie Google go przeinaczyło gdy tłumaczyło mi całą stronę, nie wiem. A obrażanie innych od gimbazy tylko świadczy źle o Tobie, nie będę wdawać się w dalszą dyskusje, bo to bez sensu...

sabeot and Waszker like this.
  2. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 25, 2015

R_ade_K , Mar 25, 2015 :
    Przetłumaczyło, a ty bezmyślnie tłumaczenie przekleiłeś i tyle.
    Nie zwalaj winy na gugla, bo sam nie wiem co gorsze - brak znajomości angielskiego, polskiego, czy mówienie, ze gugiel Ciebie wyrolował :eek:
    Ogólnie przez kilka postów nie kumałeś o co biega i dla Ciebie wszystko było ok :confused:
    Jakby Woody Allen tak gadał, to byłaby niezła jazda w jego filmach.

Poza tym nie bądź taki wrażliwy, nie napisałem, że jesteś gimbazą, tylko, że sklecenie dwóch zdań prostych tłumaczenia z anglika, to jest mniej więcej poziom gimbazy. A przynajmniej powinien być.

Ogólnie pokój, bo jak mawiał Woody: Życie jest za krótkie, żeby tracić je na dyskusje o życiu. Lepiej je przeżyć.

bdk1985 and Mayex like this.
  3. Karaf
    Gingerbread Mar 25, 2015

Waszker likes this.
  4. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 25, 2015

R_ade_K , Mar 25, 2015 :
    To nie siedź na forum z trolem, tylko wyciągnij lekcję z naszej nudnej konwersacji i idź polskiego się poducz.
    Bo niedługo trzeba będzie mieć doktorat, żeby poprawnie zrozumieć bełkoty co poniektórego gimnazjalisty (bez urazy @McAwesomePL :p, akurat jesteś cennym wyjątkiem) i maturzysty - takie to językowe flejtuchy się panoszą, zasłaniając się biednym Allenem i wujciem googlem.

BTW Chyba dzisiaj mam za dużo wolnego czasu i poczułem misję niesiania kaganka oświaty :cool:

dancios, bdk1985, Mayex and 2 others like this.
  5. polakko
    Froyo Mar 25, 2015

polakko , Mar 25, 2015 :
    Nie wiem jak reszta, ale 1043 nie jest dual band. Ma n do 300 Mbit, ale wszystko w 2.4GHz. W zatłoczonych blokowiskach nie polecam - cokolwiek ponad 50Mbit wyciągniesz i tak tylko w wakacje.

6. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 25, 2015

R_ade_K , Mar 25, 2015 :
    Po prawdzie 5 GHz też dupy nie urywa.
    W domu mam D-Linka DIR-826L/E, kartę sieciową Netisa, bodaj WF2151, net puszczony na 2,4 oraz 5 GHz, a i tak najlepsze połączenie i najszybsze transfery mam na 2,4 GHz.
    Byłem tym zdziwiony, bo w okolicy tylko mój ruter nadawał na 5 GHz (za to nadajników na 2,4 jest w pytę i trochę), sygnał jest dobry i tak kiepsko wychodzi w testach.
    Nawet miałem się tym pobawić (może to kwestia konfiguracji), ale jakoś zapomniałem :)

7. esio1313
    Honeycomb Mar 25, 2015

8. polakko
    Froyo Mar 25, 2015

polakko , Mar 25, 2015 :
    Wydaje mi się, że sam router (firma, model) niewiele zmienia. Moc jest ograniczona przez przepisy, więc nie ma mocniejszych i słabszych. Kup jakiś tani przyzwoity, a resztę kasy zainwestuj w położenie i ukrycie kabla, żeby router był jak najbliżej miejsca, gdzie spędzasz większość czasu (łóżko, biurko, piwnica, czy co tam kto woli ;)

9. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

arkadius , Mar 25, 2015 :
    Urzadzenia mikrotika oraz niektore routery z dd-wrt i openwrt pozwalaja regulowac moc i wykroczyc mocno ponad to co jest dozwolone przepisami. Tylko wtedy pojawia sie inny problem, urzadzenie(telefon, komputer) widzi router ale nie jest w stanie nadawac z odpowiednia moca aby sie do niego dostac.
    Trzeba wziac pod uwage, ze 5GHz ma mniejszy zasieg, duzo mniejszy.
    @esio1313
    Wdr3600 i 4300 to te same bebechy poza karta obslugujaca 5GHz, zalezy jakie masz wymagania, ale wiekszosci powinny wystarczyc, trzeba tylko pamietac, ze pod dd-wrt i openwrt przepustowosc wan <> lan bedzie duzo mniejsza niz z softem producenta.
    W sumie jest jeszcze ciekawy Xiaomi mi mini http://tnij.org/ocmnh7b jednak ma tylko 100Mb porty ethernetowe.

edtheduck and McAwesomePL like this.
  10. McAwesomePL
    Lollipop Mar 25, 2015

11. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

McAwesomePL likes this.
  12. rezek10
    Gingerbread Mar 25, 2015

rezek10 , Mar 25, 2015 :
    A co mogę zrobić jak mam te problemy z łączeniem z wi-fi?Dodatkowo potrafi mnie samo rozłączyć....

13. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

Inne urzadzenia podlaczone do tego samego routera maja podobne problemy? Jak przy polaczeniu z innymi routerami sie opos zachowuje?

14. rezek10
    Gingerbread Mar 25, 2015

rezek10 , Mar 25, 2015 :
    Inne urządzenia nie mają problemu, z innymi routeremi opis ma te same problemy. Prawdopodobnie stery kernellowe się sypia ci do WiFi. A i zrobiłem tez w tej ochronie prywatności zakaz dla usług Google, ale one nadal działają. Czemu?

15. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

Na stockowym kernelu jest to samo z wifi?

16. rezek10
    Gingerbread Mar 25, 2015

17. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

McAwesomePL likes this.
  18. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 25, 2015

McAwesomePL likes this.
  19. arkadius
    Jelly Bean Mar 25, 2015

Last edited: Mar 25, 2015

20. Master_PiT
    Jelly Bean Mar 25, 2015

Master_PiT , Mar 25, 2015 :
    dziś dotarł mój opos z gwarancji.

dokładnie o 11:38
    wysłałem do serwisu 18.03.2015 o 11:39
    czyli czas świetny (pewnie dlatego, że co chwilę męczyłem ich ticketami)

cóż mogę stwierdzić:
    -białe pudełko miało widoczne ubrudzenie po brudnych paluchach(2odciski ciemne)
    -telefon nie nosi absolutnie żadnych śladów użytkowania
    -niestety brakk loga cyanogen
    -data produkcji 11.03.2015

zapytacie pewnie o siki, więc standardowo google chrome i adres about;blank - absolutnie żadnej żółci - zobaczymy za 2dni czy nie wyjdzie

ogólnie jestem zadowolony. Cały proceder trwał tydzień czasu. Gwarancja d2d express

a i dostałem dodatkową tackę nanosim (której wcześniej nie było)

edtheduck, Mayex, McAwesomePL and 2 others like this.