64
Member from Poland?

1. Master_PiT
    Jelly Bean Mar 29, 2015

Master_PiT , Mar 29, 2015 :
    jak pisałem wcześniej sików brak do tej pory,widać jedynie podświetlenie klawiszy

2. michup
    Froyo Mar 29, 2015

3. Milek7
    Jelly Bean Mar 29, 2015

Milek7 , Mar 29, 2015 :
    Jest jeszcze taka opcja, że Amazon zobaczył co się dzieje i przywrócił synchronizację ;).

MarcinSzq and R_ade_K like this.
  4. R_ade_K
    Jelly Bean Mar 29, 2015

R_ade_K , Mar 29, 2015 :
    Też tak uważam. Syf zaczął się w mediach robić, wiec naprawili ten debilny pomysł.

5. mek07
    Gingerbread Mar 29, 2015

mek07 , Mar 29, 2015 :
    Może faktycznie to się nie trzyma kupy :) A sieci jeszcze nie ma, bo to nowa hala jest. Czyli trzymając się tego (proste połączenie) to mogę tak zaprasować na obu końcach skrętki dla kamera <-> switch, jak i switch <-> rejestrator?

6. m4rcin
    Froyo Mar 29, 2015

m4rcin , Mar 29, 2015 :
    Tak, wszędzie robisz kable proste. Większość instalatorów jednak korzysta ze standardu B. (BP, P, BZ, N, BN, Z, BB, B)

mek07 likes this.
  7. McAwesomePL
    Lollipop Mar 29, 2015

pantin likes this.
  8. polakko
    Froyo Mar 29, 2015

polakko , Mar 29, 2015 :
    Wszystkie nieprzedpotopowe switche mają auto mdi i tak naprawdę to jest wszystko jedno jak są zaciśnięte wtyczki (oczywiście w granicach rozsądku)...

mek07 likes this.
  9. mirek0202
    Froyo Mar 29, 2015

mirek0202 , Mar 29, 2015 :
    To się teraz wnerwiłem sgs4 dostał szybciej aktualizację do lolipopa niż one a przeszedłem na one zeby mieć szybsze aktualizacje systemu ale kicha

10. Mayex
    Jelly Bean Mar 29, 2015

Mayex , Mar 29, 2015 :
    Chyba każdy wybrał OPO dla otwartego systemu, wsparcia i aktualizacji na miarę Nexusów. A tu wielkie rozczarowanie :D
    Ale na szczęście mamy największe wsparcie nieoficjalne :p

McAwesomePL, sabeot and Waszker like this.
  11. mirek0202
    Froyo Mar 29, 2015

mirek0202 , Mar 29, 2015 :
    pawiedzcie mi jak tam u was z aparatem bo mi sie wydaje ze to jadyna największa kicha w tym telefonie u mnie zdjęcia wychodzą nie wyrażne tzn. niby ok ale jak zrobie zuma juz zrobionego zdjecia to nawet bliskie obiekty sa rozmazane próbowałem różnych aplikacji ale jest to samo więc wydaje mi się że to wina samego aparatu

12. michup
    Froyo Mar 29, 2015

michup , Mar 29, 2015 :
    Nightly i problem z głowy. Nie zdarzyło mi się "wykonanie nieprawidłowej operacji" przez jakieś 6 tygodni. Natomiast na oficjalnym CM11s zdarzało się.
    A stockowy soft Samsunga, cóż na starym SGS2 porażka - lagi, zwiechy. Nie wdepnąłem powtórnie.

Mayex likes this.
  13. michup
    Froyo Mar 29, 2015

michup , Mar 29, 2015 :
    Zobacz cameranextmod.
    Open Camera ze sklepu też działa przyzwoicie. Aparat w One + standardowa aplikacja jest dla mnie jest pewnym rozczarowaniem jednak można z niego sporo wyciągnąć. Polecam ciekawy wątek:

https://forums.oneplus.net/threads/oneplus-one-a-swiss-army-knife-for-filmmakers.87452/

mirek0202 likes this.
  14. arkadius
    Jelly Bean Mar 29, 2015

arkadius , Mar 29, 2015 :
    To raczej problem z twoim egzemplarzem. Ze stockowej apki: https://imgrush.com/QNYJzX9tZW8b

15. michup
    Froyo Mar 29, 2015

16. McAwesomePL
    Lollipop Mar 29, 2015

McAwesomePL , Mar 29, 2015 :
    A tak apropos zdjęć: co Wy na to, żeby wspólnie stworzyć kolekcję tapet, będących zdjęciami zrobionymi OPOsem? - ja już mam kilka, które by się nadawały, np te dwa ;)
    1. https://drive.google.com/open?id=0B32nAYN4QjpLdHpXcjVjekxUVEE&authuser=0
    2. https://drive.google.com/open?id=0B32nAYN4QjpLTVFLUTVTQkotVU0&authuser=0

Tu macie link do mojego zuploadowanego przed chwilą zbioru, w którym umieściłem kilka ciekawszych fotek "cykniętych" OnePlus One'em:
    https://drive.google.com/open?id=0B...VlEWDNqQ2JfUThsaDl1X3ZsQnVaSXNsTkE&authuser=0

Oczywiście (a) nie wszystkie one nadają się na tapetę, (b) niektóre są przerobione w różnych appkach do tego służących, (c) a kilka z nich to nawet nie zdjęcia :p

I tak oto:
    - to zdjęcie to przerobiona wersja tego (podobnie jest z tym i tym),
    - ten obrazek to przerobiona wersja tego,
    - na tym zdjęciu widać mojego palucha :D (i...nie, nie było przerobione - po prostu zrobiłem je w trybie mono, dostępnym w stockowej appce aparatu ;)),
    - ...a na tym odcisk palca na Macbook'u kuzyna :p,
    - to zdjęcie powstało po próbie użycia trybu HDR, o godzinie 21, biegnąc, na cmentarzu w święto wszystkich świętych :D.
    - ...a to ściagnąłem z neta :p:p.

Jeśli natomiast chodzi o to zdjęcie, to uznałem, że czemużby nie machnąć sobie telefonem na cmenarzu w blasku znicz, przecież pewne jest, że wyjdzie coś fajnego :D

Damn, ale się rozpisałem. No cóż, najwidoczniej inaczej się nie dało :D

Last edited: Mar 29, 2015

edtheduck, Mayex, lnowik and 2 others like this.
  17. McAwesomePL
    Lollipop Mar 29, 2015

Leryske and Mayex like this.
  18. Adamantium
    Jelly Bean Mar 29, 2015

Adamantium , Mar 29, 2015 :
    kogoś za bardzo poniosło z tym 4k:D:D wtedy ta bateria 4ah bedzie na 4 h:p:p same czworki:D

McAwesomePL likes this.
  19. McAwesomePL
    Lollipop Mar 29, 2015

McAwesomePL , Mar 29, 2015 :
    Hmm......ale sam przyznasz, że w trybie samolotowym przy minimalnej jasności ekranu i włączonym trybie oszczędzania baterii do 8h SOT dociągnie :p:p:p

20. Adamantium
    Jelly Bean Mar 29, 2015

Adamantium , Mar 29, 2015 :
    hmm.. jakby jeszcze scrren filter włączyć i zmniejszyć jasność i przeglądać e-booka to tak:p:p:D