64
Member from Poland?

1. przem188
    Froyo May 4, 2015

przem188 , May 4, 2015 :
    W sumie to KDE jako środowisko graficzne a nie gnome. A czemu nie sprawdzisz tego na jakikolwiek linuxie live CD na pendrive. Nie trzeba instalować. Działa tylko z pendrive.

2. AndropaX
    Ice Cream Sandwich May 4, 2015

AndropaX , May 4, 2015 :
    Mi działa na ubuntu 15.04, ale chcę sprawdzić czy u innych z innymi dystrybucjami itp. też.

3. Waszker

Waszker , May 4, 2015 :
    Cairo clock działa u mnie na Gentoo na XFCE.
    Myślę, że nie będzie problemu z innymi dystrybucjami. :)

Last edited: May 4, 2015

R_ade_K and McAwesomePL like this.
  4. gruba_ryba
    Cupcake May 4, 2015

gruba_ryba , May 4, 2015 :
    witam,

nie wiem czy dobry wątek, ale poszukuję pomocy.
    Po nowej aktualizacji androida (5.02 Cyanogen OS 12.0) w moim opo, każde naciśnięcie odebrania połączenia powoduje odrzucenie połączenia.

Generalnie odebranie połączenia jest niemożliwe.

5. Adamantium
    Jelly Bean May 4, 2015

Adamantium , May 4, 2015 :
    to zależy czy chcesz rozwiązanie połowiczne czy całkowite:p Jak nie chcesz się bawić czy po prostu na razie nie chcesz to wejdż w ustawienia>przyciski>przycisk home i możesz ustawić żeby tym przyciskiem odbierać połączenie jak to nie pomoże to trzeba będzie wgrać na nowo rom, ale przed tym spróbuj wyczyścić cache w recovery. Jak coś to pytaj:p:)

gruba_ryba and McAwesomePL like this.
  6. Pytajnik
    Honeycomb May 4, 2015

Pytajnik , May 4, 2015 :
    K
    Jeśli chodzi o motywy cyanogenmod to całkiem ładne moim zdaniem są: Mind, Rust, hurricane, Antares , Gem Emerald I kilka dostępnych z CO12, ale nie pamiętam nazwy.
    U mnie tak to wygląda http://1drv.ms/1JkNPmq

7. Malwin

Malwin , May 4, 2015 :
    Nie podam Ci konkretnej nazwy bo jeszcze z tym nie miałem problemu, ale to nie znaczy, że nie ma takich aplikacji. Skoro są programy typu root checker, to nie ma najmniejszego problemu by jakakolwiek inna aplikacja nie mogła sprawdzać czy jest root.

8. Malwin

Malwin , May 4, 2015 :
    Ale mówimy o apce RootCloak czy module xposed?

9. Adamantium
    Jelly Bean May 4, 2015

czemu na cm 12.1 i kernelu ak jak narysuje sobie kółeczko to nie chce mi się aparat otworzyć tylko sie ekran wybudza? Na franco było w porzadku oczywiście na 5.0:)a na ak na 5.0 wcześniej też taki [prpoblem mialem

10. gruba_ryba
    Cupcake May 4, 2015

Dzięki za zainteresowanie, niestety nie działa odbieranie za pomocą przycisku home (znaczy się działa, ale odrzuca). Roma wgyrwałem kiedyś sam, ale wszystko działało na tym poprzednim systemie. W jaki sposób wyczyścic cache w recovery? (znaczy się factory reset)?

11. R_ade_K
    Jelly Bean May 4, 2015

R_ade_K , May 4, 2015 :
    Więc zanim zaczniesz coś pisać i straszyć, to najpierw się zorientuj.
    Owszem kiedyś jeden czy dwa banki robiły z tego problem, ale obecnie nie słyszałem aby jakakolwiek bankowa apka (przynajmniej jeśli chodzi o banki w PL) nie działała na zrootowanym telefonie.
    Bo to, że apka może sprawdzić czy masz roota, to nic nie znaczy.
    Już bardziej fochy robią dostawcy apek/treści przeplatanych reklamami (jakieś streamy itp), gdzie root umożliwia wycięcie owych reklam. Najczęściej oni tworzą aplikacje grymaszące wielce przy zrootowanych telefonach.

12. R_ade_K
    Jelly Bean May 4, 2015

R_ade_K , May 4, 2015 :
    A propos: ktoś ma porównanie JBL do Pistonów v2 (lub 3)?
    Bo dotarły do mnie JBL, są co prawda niewygrzane jeszcze, ale pierwsze wrażenie w sumie nie jest takie złe.

13. Adamantium
    Jelly Bean May 4, 2015

broń Boże:p factory reset to reset do ustawień fabrycznych on poewienien pomóc jednak najpierw musisz zrobić sobie kopie aplikacji wszystkich :) wipe cache na stockowym recovery sie to nazywa jeśli nie masz twrp(zmodyfikowanego recovery)

gruba_ryba and McAwesomePL like this.
  14. gruba_ryba
    Cupcake May 4, 2015

Znaczy się, że wyłączam komórke, wchodzę w tryb recovery i robię wipe cache?

15. Malwin

Malwin , May 4, 2015 :
    Uczepiłeś się tych apek bankowych. Drugim dobrym przykładem są apki do streamowania. Też grymaszą jak jest root bo można obchodzic DRMy i inne.I wcale takich apek co nie działają z rootem nie jest mało wystarczy otworzyć stronę z modułem do xposed co ukrywa roota, a tam lista co najmniej 10+ apek, które autor przetestował czy działa ukrywanie roota. Więc problem nie jest wyimaginowany. Gdyby takie problematyczne apki nie istniały to i by aplikacje do ukrywania roota nie powstawał bo i po co.

Nikogo nie straszę, to Ty się nakręcasz jak nie wiadomo co. Jeden napisał, że miał roota i problem z aplikacją bankową i faktycznie mogło tak być, bo apka : IKO - PKO Bank Polski SA grymasiła.

Last edited: May 4, 2015

16. durek666
    Honeycomb May 4, 2015

durek666 , May 4, 2015 :
    temat jest jakiś grubszy bo flash przez fastboot też nie pomógł. Kończą mi sie pomysły :(

17. Malwin

18. Master_PiT
    Jelly Bean May 4, 2015

Master_PiT , May 4, 2015 :
    dobrze mówisz ;)

McAwesomePL likes this.
  19. R_ade_K
    Jelly Bean May 4, 2015

R_ade_K , May 4, 2015 :
    Nie nakręcam się, nie schlebiaj sobie.
    Po prostu pokazuję, że piszesz, aby tylko coś napisać.
    A jak człowiek pyta o konkrety, to czyta "Nie podam Ci konkretnej nazwy".
    Potem jak papuga powtarzasz to co inni tu napisali (w tym ja - vide apki do streamu czy @Waszker ) i udajesz mądrego.
    Zatem przestań już do mnie gadać, skoro nic mądrego nie piszesz, bo i mnie się nie chce już z tobą gadać.

Waszker likes this.
  20. gruba_ryba
    Cupcake May 4, 2015

Wkrzułem się i usunąłem wszystko. Teraz działa!!! jupi

Adamantium likes this.