64
Member from Poland?

1. Mayex
    Jelly Bean Oct 20, 2015

fj_mike and McAwesomePL like this.
  2. McAwesomePL
    Lollipop Oct 20, 2015

fj_mike likes this.
  3. Mayex
    Jelly Bean Oct 20, 2015

Mayex , Oct 20, 2015 :
    Pierwsze testy ukazały, że działa dwustronnie z PC, czyli tak jakie jego przeznaczenie :p
    Wnętrze usb wydaje się delikatne, ale zobaczymy. Trochę ciężej wchodzi do portu, ale nic w tym dziwnego, taka budowa.

4. krzychu78
    Jelly Bean Oct 20, 2015

krzychu78 , Oct 20, 2015 :
    Chodzi o to, że aby wgrać nowe firmware musisz mieć Zeronera w wersji 3.x, która jest niedostępna w sklepie play, ale możesz ją ściągnąć z linku z pierwszego punktu poradnika xda.
    Sęk w tym, że oficjalne wersje 3.x są tylko po chińsku i nie uruchomią się w telefonie z innym językiem. Stąd konieczność zmiany języka na chiński. Po upgradzie będziesz mógł wrócić na język polski i wgrać Zeronera w wersji zangielszczonej z linków w wątku na xda.
    Być może da się wgrać firmware bezpośrednio z wersji zangielszczonej, ale tego nie próbowałem. Postępowałem zgodnie z instrukcją i ze zmianą języka.

5. endru0988
    Honeycomb Oct 20, 2015

Mayex, Waszker, fj_mike and 4 others like this.
  6. pantin
    Ice Cream Sandwich Oct 20, 2015

Last edited: Oct 20, 2015

7. p_bladek
    KitKat Oct 20, 2015

p_bladek , Oct 20, 2015 :
    Dzięki poszło. Nie rozumiem tylko dlaczego chińskie ludziki nie wydały wersji ANG. Jakiego używasz programu po update, tego z Playstore czy tego tłumaczonego z XDA. Ten tłumaczony mi się czasami wysypuje.

McAwesomePL likes this.
  8. krzychu78
    Jelly Bean Oct 21, 2015

krzychu78 , Oct 21, 2015 :
    Używam 3.28 z xda - nie zauważyłem jakichś problemów ze stabilnością.

9. ostatnimc
    Jelly Bean Oct 21, 2015

ostatnimc , Oct 21, 2015 :
    Trochę mnie nie było tu Panowie. Po prawie 2 tyg zabawy OPT stwierdzam, że to szit. Nie ujol mnie tak jak 1, więc przy pierwszej lepszej okazji go oddaje/sprzedaje i inwestuje w moto x style albo nexusa 6p. Może ktoś kiedyś zamawiał coś przez moto maker do mailboxde? Bo chodzą płoty że podobno motka tam nie wysyła sprzętu

fj_mike, R_ade_K and McAwesomePL like this.
  10. don_kamillo
    Honeycomb Oct 21, 2015

don_kamillo , Oct 21, 2015 :
    Szczęściarze z z was, którzy używacie customów. Przez ostatnie kilka dni sprawdziłem parę wydań (m.in. PAC, teraz ten Resurrection).
    Efekt? Na każdym jest jakiś defekt i dysfunkcja. MIUI gasi ekran podczas rozmowie i nijak nie można go włączyć. Resurrection i Pac wygaszają ekran i bez podłączenia ładowarki (bądź rebootu) nie idzie go ponownie włączyć. Dodatkowo na Pacu słuchawka BT odmawia posłuszeństwa.
    Pobędę jeszcze na Resurrection, jak nie, wracam do COS12.1.

11. Milek7
    Jelly Bean Oct 21, 2015

Milek7 , Oct 21, 2015 :
    Firmware złe wrzuciłeś.

skrysz, fj_mike and McAwesomePL like this.
  12. don_kamillo
    Honeycomb Oct 21, 2015

fj_mike likes this.
  13. GrzegorzKott
    Ice Cream Sandwich Oct 21, 2015

GrzegorzKott , Oct 21, 2015 :
    Ja uzywam poniższego:
    http://forum.xda-developers.com/one...m-kernel-unofficial-cyanogenmod-12-1-t3120259

Nie mam wymienianych przez ciebie problemów. Zachęcam do wrzucenia na fona :)

skrysz, fj_mike and don_kamillo like this.
  14. don_kamillo
    Honeycomb Oct 21, 2015

skrysz, fj_mike and McAwesomePL like this.
  15. GrzegorzKott
    Ice Cream Sandwich Oct 21, 2015

16. McAwesomePL
    Lollipop Oct 21, 2015

skrysz, Milek7 and fj_mike like this.
  17. Milek7
    Jelly Bean Oct 21, 2015

Milek7 , Oct 21, 2015 :
    To które działa z danym romem. Przy customach to prawdopodobnie to z nightly CM. (wydaje mi się że tam jest, chyba że mi się coś pomieszało)

18. don_kamillo
    Honeycomb Oct 21, 2015

don_kamillo , Oct 21, 2015 :
    Tylko że nie widzę większej różnicy między CM12.1, a COS12.1 :)
    Głupio się przyznać, ale zawsze przy flashowaniach używałem TWRP 2.8.7, a wszędzie zalecają 2.8.6, bo rzekomo jest właśnie problem z modemem :D
    SPrawdzę, jak się sprawuje po flashu na TWRP2.8.6 ;)

fj_mike likes this.
  19. Tomasz Bielski
    Gingerbread Oct 21, 2015

Tomasz Bielski , Oct 21, 2015 :
    Kurcze mam problem. Otóż kupiłem sobie do domu 2 dodatkowe wzmacniacze WiFi (TPLINK-TLWA850RE). Niby wsio działa, ale jak np przechodzę do obszaru gdzie jeden z tych wzmiacniaczy powinien dać mi większy zasięg to nie daje tego automatycznie. Muszę wyłączać Wifi i znów załączać w OPO. Dlaczego tak to się dzieje? Czemu Opo sam nie wykrywa automatycznie lepszego zasięgu? W opcjach szukałem i nic takiego nie widzę.

Może mam złe radio ?? Mam obecnie CM12.1 Nightly. Proszę o pomoc bo to troszkę irytujące.

20. McAwesomePL
    Lollipop Oct 21, 2015

McAwesomePL , Oct 21, 2015 :
    2.8.7 ma problemy z flashowaniem pewnych plików, w tym plików firmware'u. Ja siedzę na 2.8.6.0 już od jakiegoś czasu i nie narzekam.

MarcinSzq and fj_mike like this.