64
Member from Poland?

1. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

McAwesomePL , Nov 7, 2015 :
    DPI? :p

A tak na serio: poza tym powyżej to nic mi nie przychodzi do głowy. Może coś w AppSettings (jeśli używasz)?

2. Mayex
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Mayex , Nov 7, 2015 :
    I chyba obowiązkiem jest poinformować użytkowników o zmianach ale pewny nie jestem :p nie znam się to się wypowiem :D

skrysz, durek666 and McAwesomePL like this.
  3. Mayex
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Mayex , Nov 7, 2015 :
    Używam, ale ustawione tylko na YouTube i Spotify, sprawdziłem. Dpi tez nie zmienione :/ trudno jakoś przeżyje i tak będę wrzucał cos12.1 bo opo idzie na spr*edaż ( :D) jak dojdzie OPX :)

McAwesomePL likes this.
  4. djmarco
    Honeycomb Nov 7, 2015

5. p_bladek
    KitKat Nov 7, 2015

p_bladek , Nov 7, 2015 :
    @Reivon Choccoli regulamin jest napisany ogólnie i każdy go czytał jak się rejestrował. To od moda zależy interpretacja tegoż regulaminu. Mod binarny i morsa pojawił się w tym wątku aby przekazywać zaproszenia tak aby nie zgaeniały go boty. Mod jest potrzebny bo wątki trzeba posprzątać, ale więcej luzu proszę Pani. Jeżeli będzie tak jak przez ostatnie dni to taką moderacja po prostu psuje klimat i najdłuższą mete nie ma sensu, jak pouciekają ludzie z wiedzą z tego forum to cupkaki Zostaną sami z problemami, a nie każdy musi znać angielski. Nie musisz ze wszystkim latać do innych modów wystarczy pomyśleć i dobrze się bawić, nikt Cię nie sprawdzi, spokojnie. Do tej pory nikomu się krzywda nie stała.
    @krzychu78 nie dąż do tego aby to forum stało się takie dretwe jak pozostałe bo nie o to chodzi, skoro tak Ci tu źle dlaczego nadal tu jesteś. Chciałbym aby szanowna Pani moderator mi w końcu odpowiedziała.

grzest, andrenick, durek666 and 4 others like this.
  6. Milek7
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Milek7 , Nov 7, 2015 :
    To nie chodzi o regulamin, tylko czepialstwo i nadinterpretację. Tam nie podoba mi się tylko jeden bezsensowny punkt, że zbanowanie użytkownika powoduje skasowanie wszystkich jego postów. (no i teraz to o zakazie szyfrowania, ale to jakiś dziwny dopisek na kolanie, którego nie ma w regulaminie). Z resztą się zgadzam, uważam że wtedy z tą dziewczyną zaszło za daleko, i przydała by się jakaś interwencja, ale zakaz ogłoszenia się ze sprzedażą to jest poważna nadinterpretacja. W regulaminie jest tylko określone że nie można reklamować rzeczy, które przyniosą korzyści użytkownikowi, a nie społeczności. A takie drobne ogłoszenia (sprzedam x) pobudzają rozmowę dlaczego, co to jest jak się sprawuje. Równie dobrze ktoś może sprzedać to na alledrogo, i zysk będzie miał pewnie taki sam, a tak pobudza rozmowę i pomaga społeczności.

grzest, skrysz, durek666 and 3 others like this.
  7. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

krzychu78 , Nov 7, 2015 :
    Właśnie jestem tu dlatego, że mi się tu podoba i nie przypuszczam aby w najbliższym czasie się to zmieniło. Zakaz handlu? To jest rzeczywiście taki wielki problem? Bo chyba właśnie o to zrobił się tu taki szum albo rzeczywiście nie umiem czytać, jak wcześniej wspomniałeś.
    Dziwi Cię zakaz kodowania wiadomości? Przecież wczoraj kodowane posty pojawiły się właśnie w odpowiedzi na zakaz ogłoszeń, wysłane przez userów pragnących usilnie zostać bojownikami o wolność. To chyba oczywiste, że osoby zarządzające forum staną po stronie moda opowiadając się przeciwko praktykom utrudniającym moderowanie, a nie przynoszącym absolutnie żadnego pożytku dla forum.

D4oS and pbeku like this.
  8. arcadius
    Eclair Nov 7, 2015

arcadius , Nov 7, 2015 :
    Pytanie do tych co wygrywali CM 13 Sultana, jak przywrócić aplikację Sklepu Play z poprzedniego urządzenia?

McAwesomePL likes this.
  9. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

krzychu78 , Nov 7, 2015 :
    Tego o kasowaniu postów nie zauważyłem - rzeczywiście wygląda to dziwnie.

Co do ogłoszeń o sprzedaży, to ja nie mam nic przeciwko zakazowi. Jak dla mnie takimi postami, które pobudzają do dyskusji są te, w których userzy chwalą się swoimi nabytkami. To jest rzeczywiście korzystne dla społeczności. Bez ogłoszeń jestem za to w stanie przeżyć bez problemu.

pbeku, Mayex and McAwesomePL like this.
  10. Reivon Choccoli
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Reivon Choccoli , Nov 7, 2015 :
    To podforum w żadnym wypadku nie różni się od innych, i będzie moderowane wobec zasad panujących na tym forum. Proponuje przenieść się na inną platformę, jeśli zasady forum strony internetowej sprzedającej produkty Panu nie odpowiadają bo ograniczają pańskie możliwości propozycji sprzedaży dóbr. Hangouts bardzo dobrze sprawdza się w tej roli ;)
    Ja wiem, że tutaj przez bardzo długi czas nie było efektywnej moderacji z powodu granicy językowej i było dużo swobody, ale to się zmieniło. Kierować swoje zmartwienia i rozterki innym moderatorom muszę, jakoże jestem tylko juniorem. I nie chcę być uważana za wielce szefa z kijem w czterech literach, jednak sprawiedliwa jako moderator muszę być.
    Dla przypomnienia powtarzam - swoje skargi kierować do head moderatorów lub adminów

krzychu78 likes this.
  11. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

Jeżeli na poprzednim urządzeniu miałeś włączomy automatyczny backup, to po zsynchronizowaniu konta aplikacje powinny zacząć się pobierać automatycznie.

McKay_111 likes this.
  12. AndropaX
    Ice Cream Sandwich Nov 7, 2015

AndropaX , Nov 7, 2015 :
    Nowi moderatorzy akurat są dobrze nadzorowani, nie sądzę, aby to był problem dla adminów przejrzeć logi i wkleić kilka postów do translatora...

McAwesomePL likes this.
  13. McKay_111
    Froyo Nov 7, 2015

McAwesomePL likes this.
  14. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

OP2 czy OPX? Normalne, czy sharable?

D4oS and McKay_111 like this.
  15. McKay_111
    Froyo Nov 7, 2015

McKay_111 , Nov 7, 2015 :
    OP2 do podzielenia

McAwesomePL likes this.
  16. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

Hah, niestety ostatnio nie ma takiego popytu na te zapki :/ - podeślij mi proszę kody na PW, wraz z czasem ważności, a wstawię je na listę. Od dzisiejszego wieczora do jutrzejszego będę szukał chętnych (bo też trochę się już tych zapek na liście uzbierało), więc Twoje (i innych :D) zaproszenia raczej nie przepadną ;)

Mayex likes this.
  17. McKay_111
    Froyo Nov 7, 2015

McKay_111 , Nov 7, 2015 :
    Przesłałem :)

McAwesomePL and Mayex like this.
  18. arkadius
    Jelly Bean Nov 7, 2015

arkadius , Nov 7, 2015 :
    Panowie, rozwiazalem kwestie moderatora! Wystarczy kliknac guziol "ignore".

Malwin, ronek, skrysz and 4 others like this.
  19. Reivon Choccoli
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Reivon Choccoli , Nov 7, 2015 :
    Starsi moderatorzy zapoznali się z ukrytym już wpisem ostrzeżonego użytkownika i potwierdzili, że taki wpis podlega 1.4 No Ads i należało autora upomnieć punktem karym. "Sprzedam X" to jak najbardziej promocja sprzedaży.

Tak na marginesie, regulamin został już poprawiony zgodnie z twoim zaleceniem.

20. p_bladek
    KitKat Nov 7, 2015

p_bladek , Nov 7, 2015 :
    Krzychu sam mi sprzedałeś plecki czy diztronika bo ci zbywal i nikomu nic się nie stało, a jak wiesz sam tępiłem ostro sprzedaż zarówno zaproszeń jak i telefonów przez januszy, dlatego odpowiedź moda poniżej jest dla mnie krzywdząca

a to już jest pomówienie, niczego na tym forum nie sprzedałem, proszę poczytać wątki. Sorry ale odpowiedź na poziomie robota.

Last edited: Nov 7, 2015

durek666, arkadius and McAwesomePL like this.