64
Member from Poland?

1. Mayex
    Jelly Bean Nov 7, 2015

durek666, p_bladek and McAwesomePL like this.
  2. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

krzychu78 , Nov 7, 2015 :

3. arcadius
    Eclair Nov 7, 2015

arcadius , Nov 7, 2015 :
    No właśnie nie pobierają się, ponadto nie mogę znaleźć opcji wyboru ręcznego przywrócenia ich podczas konfiguracji konta jak to można było zrobić wcześniej, jest tylko możliwość przeniesienia poprzez NFC.

McAwesomePL likes this.
  4. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

durek666 likes this.
  5. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Edit wyższego:
    @p_bladek sprzedałem Ci obudowę, bo szczerze mówiąc nie wiedziałem o zakazie. Teraz, skoro zostałem uświadomiony, to nie będę sprzedawał - różnica dla mnie jest żadna i dlatego nie widzę sensu w tej całej awanturze.

Reivon Choccoli and McAwesomePL like this.
  6. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Jak to do mnie, to źle mi się klikło i wysłałem pustego posta :)
    Edytowałem poniżej.

McAwesomePL likes this.
  7. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

McAwesomePL , Nov 7, 2015 :
    To wejdź w "Moje aplikacje" w Sklepie Play i pościągaj wszystko po kolei ;)

8. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

Tak, to było do Ciebie, tyle, że pustego posta nie da się "zaquoteować" :D

krzychu78 likes this.
  9. p_bladek
    KitKat Nov 7, 2015

p_bladek , Nov 7, 2015 :
    ale defakto to była pomoc z twojej strony wpływająca na rozwój forum, właśnie walczę o rozgraniczenie tego. A przypadek kiedy ktoś kupił dwa tel bo miał zaproszenia i odstąpił po kosztach, to kolejny przypadek, a dzieki temu zyskaliśmy usera. Nic więcej nie chcę oprócz tego by mod był myślącym człowiekiem a nie botem, ale osoba która nie mieszka w Polsce, nie solidaryzuje się z Polakami ma to w czterech literach i to mi nie pasuje

grzest, durek666, Mayex and 1 other person like this.
  10. clown
    Donut Nov 7, 2015

clown , Nov 7, 2015 :
    Witam, dopiero teraz was znalazlem mam 3 zaproszenia do rozdania w One Plus 2.
    Pozdrawiam polska spolecznosc na Oneplus.net

p_bladek, krzychu78 and McAwesomePL like this.
  11. krzychu78
    Jelly Bean Nov 7, 2015

Wydaje mi się, że pomoc rozumiana w ten sposób jest na tyle jednostkowa, że doskonale możemy się obejść bez niej i stąd moje stanowisko.
    Co do oczekiwania, że mod będzie się z nami solidaryzował kosztem przestrzegania odgórnie narzuconych zasad uważam za absurd. Po to zyskała takie uprawnienia aby przestrzegania tych zasad pilnowała i próba ich naginania skończy się tym, że to ona dostanie po dupie, a nie my. Przy okazji uważam również za trafny pomysł wybór na moda kogoś spoza naszego grona - dzięki temu łatwiej jest jej uniknąć kierowania się osobistymi sympatiami lub antypatiami

D4oS and Reivon Choccoli like this.
  12. ssajnacki
    Froyo Nov 7, 2015

ssajnacki , Nov 7, 2015 :
    Moderator też człowiek, ale jak chcesz po szczebelkach kariery wspinać się za wszelką cenę to już twoja sprawa i nie podkreślaj, w co drugim poście tego, że jesteś tylko junior moderator wyczyścisz te forum to awans gwarantowany Warszawskie słoiki na dorobku ech, że nawet tutaj dotarły.

Status zamówienia OnePlus X zmienił się na Processing może nie będę musiał czekać dwóch tygodni na niego.

grzest, durek666, boober and 3 others like this.
  13. arcadius
    Eclair Nov 7, 2015

arcadius , Nov 7, 2015 :
    To żeś pojechał :D Jak ktoś wrzuci CM 13 Sultana niech da znać czy ma możliwość automatycznego przywrócenia apek z wybranego urządzenia po zalogowaniu się do swojego konta gmail.

McAwesomePL likes this.
  14. McAwesomePL
    Lollipop Nov 7, 2015

Pozdrawiamy i my ;)
    Kody do zaproszeń podrzuć mi na PW, jakbyś mógł - wrzucę je na listę i jutro postaram się rozdać.

@p_bladek @arkadius @Mayex @krzychu78 @Milek7 @MarcinSzq i inni:
    Coś mi się zdaje, że nam wszystkim chodzi o to samo, nawet, jeśli pozornie nasze stanowiska w sprawie pojawienia się nowej moderatorki się różnią - nikt z nas nie chce po prostu, by zrobiło się tu zbyt restrykcyjnie. @Reivon Choccoli nie była obecna w tym wątku przez te ponad 1,5 roku jego istnienia i nie jest świadoma tego, jak on funkcjonuje. Nie zna forumowych grilli, stworzonej przez naszą społeczność (dzięki @marcinsu!) Polskiej Listy OnePlus One, przemianowanej już teraz na Polską Listę OnePlus Two (i niedługo także OnePlus X), słowem, nie zna nas. Ten wątek od zawsze trzymał się zasad obowiązujących na forum, był jedynie trochę bardziej "off-topowy". Można tu było sobie pogadać, pomóc sobie nawzajem, itp. Wszystko było jak trzeba. I choć niektóre rzeczy (np. wspominany ostatnio kod binarny) mogą się wydać jakimś szyfrem, były tu po prostu dla zabawy (wymiana zdań w temacie dyskusji przeszła po prostu na inny system :)), a nie po to, by ukrywać informacje przed moderacją (czy co tam innego) - aby to zrozumieć, potrzebny był jednak kontekst. Zakazu ofert sprzedaży w tym wątku i ja zawczasu pilnowałem (o sprzedaży zaproszeń nawet nie wspominam, gdyż te od razu były i są od razu ostro reportowane, czego osobiście pilnuje @p_bladek :D), ale na spokojnie - jeżeli np. ktoś poszukiwał etui na OPOsa w dobrej cenie, a jakiś forumowicz akurat miał jedno na zbyciu, wystarczyło przejść na PW i dopełnić transakcji - nic w tym nie było złego.
    Kończąc moją wypowiedź, chcę po prostu powiedzieć, że chłodne i bezmyślne trzymanie się zasad doprowadzi ten wątek do ruiny - trzeba po prostu wiedzieć, kiedy można przymrużyć oko, a kiedy trzeba działać ze zdwojoną siłą. My cały czas trzymaliśmy się zasad, ale staraliśmy się również rozwinąć, a później utrzymać tutaj ciepłą, przyjazną i zachęcającą do powrotu atmosferę, której nie pozwolimy komukolwiek tak po prostu zepsuć (oczywiście bez urazy, @Reivon Choccoli).
    --------
    @hayt a Ty co sądzisz o pojawieniu się nowej modki w Twoim wątku (i generalnie na polskim podforum) oraz całym tym sporze?

Last edited: Nov 7, 2015

grzest, D4oS, andrenick and 10 others like this.
  15. p_bladek
    KitKat Nov 7, 2015

Waszker and McAwesomePL like this.
  16. Emines007
    Ice Cream Sandwich Nov 7, 2015

Attached Files:

17. p_bladek
    KitKat Nov 7, 2015

18. Emines007
    Ice Cream Sandwich Nov 7, 2015

Emines007 , Nov 7, 2015 :
    Wspieram Polski rzad